Pierwsze soczewki

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Olgierd69
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 9:55

Pierwsze soczewki

Post autor: Olgierd69 »

Cześć. Jak poradziliście sobie z pierwszą parą soczewek? Ja powoli szykuję się do wymiany okularów na szkła kontaktowe i naprawdę nie mogę się doczekać. Wiem też, że ważne jest dopasowanie soczewek, ale wydaje mi się, że wybranie się do sprawdzonego salonu optycznego załatwi sprawę, prawda?
kórtyna

Re: Pierwsze soczewki

Post autor: kórtyna »

Na szczęście soczewek mamy pod dostatkiem. Zamówione z oferty https://soczewkowi.pl/58-zestawy całkowicie sprostały moim wymaganiom. Przede wszystkim pozwoliły spojrzeć na świat w sposób całkowicie wyraźny a przecież taki był cel. Zalecam i Wam przyjrzeć się, jeśli chodzi o taką ofertę.
Bińka

Re: Pierwsze soczewki

Post autor: Bińka »

Na pewno warto wybrać dobrej jakości soczewki, które pomogą Wam poprawić wzrok i jednocześnie nie będą powodowały problemów związanych z alergiami, czy łzawieniem. Ja na przykład kupuję je tylko w jednym sprawdzonym miejscu, a mianowicie Optiland u których także można znaleźć soczewki kolorowe które zdecydowanie mogę polecić, jeśli chciałybyście zmienić swój wygląd i zobaczyć się z innymi kolorem oczy. Moimi ulubionymi są Big Eyes Dolly Black zawsze jak jest jakaś okazja, czy impreza to bardzo lubię je zakładać. No i ceny też są niczego sobie ;)
KasiaL

Re: Pierwsze soczewki

Post autor: KasiaL »

Ja myślę, ze jeśli chodzi o takie pierwsze soczewki to warto pomyśleć o takich soczekwach testowych jak np tutaj http://www.swiatsoczewek.com/soczewki-testowe No tak mi się wydaje. Pochodzić sobie w nich, zobaczyć jak to wygląda itd. No ja bym tak zrobiła. A potem zdecydować się na jakieś soczewki miesięczne, dwumięsięczne czy nawet kwartalne ;) W fajnej cenie je widziałam za 62 zł chyba.
ODPOWIEDZ