psychiatra online

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 108
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:19

psychiatra online

Post autor: magdap »

Psychiatra online - jaką osobę godną zaufania możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: psychiatra online

Post autor: nabila »

Jakieś nazwiska?
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: psychiatra online

Post autor: nikelodon18 »

Najbardziej sprawdzonym sposobem jest jednak udanie się do prywatnego gabinetu i pogadać w 4 oczy! Ja udałem się w tym celu do https://filipowskipsychiatra.pl/ , dzięki czemu sporo zyskaliśmy tym sposobem. Teraz czuję, że żyję gdyż moje kłopoty były dosyć spore.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:42

Re: psychiatra online

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście zauważyć można ,że coraz więcej ludzi potrzebuje pomocy psychiatrów.Na szczęście społeczeństwo już coraz bardziej dojrzewa, bo ludzi mają tego świadomość i nie wstydzą się prosić o pomoc. Dawniej temat zdrowia psychicznego to był temat tabu. Życie dzisiaj jest bardzo szybkie a oczekiwania duże - to rodzi wiele problemów i nie każdy sobie z tym radzi .Kontakt z psychiatrą to właściwe posunięcie.W naszej firmie popularne stały się porady przez internet (wideoporady) - https://psychomedic.online/ .Bardzo dobry kontakt i skuteczna pomoc. To jest najważniejsze dla pacjentów.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Re: psychiatra online

Post autor: Malinka »

Psychiatra jest pomocy przy farmakoterapii, jako, że może przepisywać leki. W klasycznej psychoterapii wystarczy psycholog, w Łodzi na https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ można zapisać się do kilku dobrych - mają dość dobre opinie.
Isełka

Re: psychiatra online

Post autor: Isełka »

Ja korzystałam z pomocy poradni online https://wetalk.pl Mają świetnych specjalistów, z moimi problemami poradzili sobie bardzo dobrze, wiadomo nie od razu, ale z każdym miesiące i sesją było coraz lepiej, aż w końcu udało nam się przywrócić mnie do normalnego funkcjonowania. Jestem im strasznie wdzięczna.
Kaśkaa23

Re: psychiatra online

Post autor: Kaśkaa23 »

W pierwszej kolejności zastanówcie się nad tym, czego realnie potrzebujecie. Przecież jeśli macie problemy z samoakcepacją, to może mieć to poważne konsekwencje. Właśnie dlatego najlepiej będzie, jeśli zajrzycie do https://psychomedic.online/ i przekonacie się, gdzie znajduje się najbliższa klinika psychomedic. Tam znajdziecie genialnych psychologów, którzy będą w stanie realnie Wam pomóc w tym problemie.
Grażyna11

Re: psychiatra online

Post autor: Grażyna11 »

Najważniejsze to dobrze się zastanowić, co realnie mogłoby sprawdzić się u Was. Słyszałam, że sporo dobrego mówi się na temat terapii, które możecie odbyć w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ To ważny aspekt, dlatego też koniecznie zwróćcie na to już teraz uwagę.
ODPOWIEDZ