Zapalenie zatok co robić?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Jolka
Posty: 28
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:10

Zapalenie zatok co robić?

Post autor: Jolka »

Za 4 dni idę na wesele, a tu zapalenie zatok ☹ Czy są jakieś domowe sposoby na poradzenie sobie z bólem zatok?
Awatar użytkownika
Truskawka
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:41

Re: Zapalenie zatok co robić?

Post autor: Truskawka »

Mogę Ci polecić inhalacje z czosnku sody i wrzącej wody. U mnie zawsze skutkuje. Przepis znalazłam w książce .Uzdrawiająca moc sody
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Zapalenie zatok co robić?

Post autor: kentka »

czasami tego typu domowe sposoby nie pomagają już niestety, zwłaszcza jak problem jest naprawdę uciążliwy, a do lekarza nie da się dostać przez kolejki. dlatego ja sobie ostatnio wykupiłam pakiet medyczny medicover, dzięki niemu szybko dostałam się do laryngologa, bez kolejek i usłyszałam odpowiednią diagnozę
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Zapalenie zatok co robić?

Post autor: Dzony82 »

Wiem, że już po weselu, ale mogę Ci polecić świetny sposób na zapobiegnięcie takich przypadków w przyszłości. Idealnym rozwiązaniem może być pakiet medyczny lux med, który możesz nabyć na https://mediccentre.pl/. Dzięki niemu, jeśli znów zachorujesz przed ważnym wydarzeniem, to będziesz mógł udać się do lekarza nawet na następny dzień, dzięki czemu z najlepszego źródła dowiesz się jak rozwiązać swój problem ze zdrowiem.
Włodek

Re: Zapalenie zatok co robić?

Post autor: Włodek »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli nie macie pewności co do tego, czy infekcja jest zaleczona, to po prostu idźcie z tym do lekarza. Pamiętajcie, że jeśli zaniedbacie ten temat, to problem będzie bardzo narastał i może dojść do zapalenie płuc, a to już poważna rzecz, która może doprowadzić Was nawet do śmierci. Musicie być tego świadomi.
ODPOWIEDZ