Różne

Głęboko-spacerowy wózek Cybex Balios S Lux – najlepszy wózek podróżny


Wózek Cybex Balios S Lux

O tym, że podróżowanie z małym dzieckiem nie musi być uciążliwe, przekonuje się coraz więcej rodziców. Dzięki nowoczesnym akcesoriom dla dzieci bliższe i dalsze wycieczki stają się prawdziwą przyjemnością. Dzisiaj przedstawiamy wyniki testów wózka Cybex Balios S Lux – dowiedz się, dlaczego właśnie ten model polecany jest często podróżującym rodzicom.

Bezpieczna podróż z wózkiem Cybex Balios S Lux

Wózek głęboko-spacerowy Cybex Balios S Lux został stworzony z myślą o osobach, które pragną podróżować ze swoimi pociechami od pierwszych miesięcy ich życia. Wózek podróżny musi przede wszystkim zapewniać dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki fotelikowi z systemem L.S.P., dziecko chronione jest zarówno przy zderzeniach czołowych i tylnych, jak i przy uderzeniach bocznych. Ponadto skorupa fotelika samochodowego dodatkowo pochłania energię w razie uderzeń w bok samochodu. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa chronią dziecko podczas awaryjnego hamowania, a dzięki miękkim poduszeczkom są wygodne w użytkowaniu. Baza Isofix gwarantuje poprawny montaż fotelika w samochodzie – intuicyjną obsługę bazy doceniają przede wszystkim osoby podróżujące samochodem na co dzień i często przepinające foteliki do innych pojazdów.

Wózek Cybex Balios S Lux – funkcjonalny wózek 4w1

System podróżny w wózku Cybex Balios S Lux – sklep umalucha.pl

Rama wózka Cybex Balios S Lux została zaprojektowana tak, by oprócz gondoli i siedziska spacerowego można było zamontować fotelik i kokon (Cocoon S). Jednocześnie stelaż wózka jest bardzo lekki, a możliwość złożenia go jedną ręką zachwyca wszystkich rodziców. My bardzo cenimy sobie również fakt, że po złożeniu wózka, jego rama zajmuje niewiele miejsca – z powodzeniem mieści się w bagażniku miejskiego samochodu średniej wielkości.

Wózek Cybex Balios S Lux dostępny jest w kilku, bardzo ciekawych wersjach kolorystycznych: w klasycznym beżu, w granacie, w turkusie, w szarościach, w magnoliowym różu i w głębokiej czerni. Do wózka możemy dokupić poręczne akcesoria – śpiworek, kokon, parasolkę i inne dodatki stworzą wraz z wózkiem modny komplet.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
30 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *