Różne

Ile kosztuje przelew z karty kredytowej pko?


Jakie są opłaty za przelew z karty kredytowej PKO?

Opłaty za przelew z karty kredytowej PKO Banku Polskiego wynoszą 0,99 zł. Przelew jest realizowany w ciągu kilku minut.

Jakie są koszty przelewu z karty kredytowej PKO?

Koszty przelewu z karty kredytowej PKO Banku Polskiego zależą od rodzaju karty. Przelewy z kart kredytowych Mastercard i Visa są bezpłatne. Przelewy z kart kredytowych American Express są opłacane w wysokości 0,5% wartości przelewu, ale nie mniej niż 5 zł. Przelewy z kart kredytowych Diners Club są opłacane w wysokości 1% wartości przelewu, ale nie mniej niż 10 zł.

Czy przelew z karty kredytowej PKO jest darmowy?

Przelew z karty kredytowej PKO jest bezpłatny. Wszystkie przelewy dokonywane za pośrednictwem karty kredytowej PKO są wykonywane bezpłatnie.

Jakie są opłaty za przelew z karty kredytowej PKO w Polsce?

Opłaty za przelew z karty kredytowej PKO w Polsce wynoszą 0,00 zł. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za wykonanie przelewu.

Jakie są koszty przelewu z karty kredytowej PKO w innych krajach?

Koszty przelewów z karty kredytowej PKO w innych krajach zależą od wybranego kraju i waluty. W przypadku przelewów do krajów Unii Europejskiej, opłata wynosi 2,99 EUR, a w przypadku pozostałych krajów – 3,99 EUR. Dodatkowo, w przypadku przelewów do krajów spoza Unii Europejskiej, może zostać naliczona opłata za przewalutowanie.

Jakie są opłaty za przelew z karty kredytowej PKO w Europie?

Opłaty za przelewy z karty kredytowej PKO w Europie wynoszą 0,50 EUR za każdy przelew. W przypadku przelewów w walutach innych niż euro, opłata wynosi 0,50 EUR plus 0,50% wartości przelewu.

Jakie są koszty przelewu z karty kredytowej PKO w Stanach Zjednoczonych?

Koszty przelewu z karty kredytowej PKO w Stanach Zjednoczonych zależą od wielu czynników, w tym od wybranego rodzaju przelewu, kwoty przelewu i waluty. Przelewy między kontami w USA są bezpłatne, ale przelewy międzynarodowe są obciążone opłatami. Opłata za przelew międzynarodowy wynosi 3,5% wartości przelewu, ale nie mniej niż 10 USD. Przy przelewach w walutach innych niż dolar amerykański, opłata wynosi 3,5% wartości przelewu, ale nie mniej niż 15 USD.

Jakie są opłaty za przelew z karty kredytowej PKO w Azji?

Opłaty za przelewy z karty kredytowej PKO w Azji zależą od kraju, w którym została wykonana transakcja. W niektórych krajach opłaty są stałe, w innych mogą się różnić w zależności od wielkości transakcji. W przypadku przelewów międzynarodowych opłaty są zazwyczaj wyższe niż w przypadku przelewów krajowych. Przed wykonaniem przelewu należy skontaktować się z bankiem, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat opłat za przelewy z karty kredytowej PKO w Azji.

Jakie są koszty przelewu z karty kredytowej PKO w Afryce?

Koszty przelewu z karty kredytowej PKO w Afryce zależą od wielu czynników, w tym od kraju, w którym znajduje się karta, od kraju, do którego wykonywany jest przelew, od wysokości przelewu oraz od wybranego kanału przelewu. W zależności od tych czynników, koszty przelewu mogą wynosić od 0 do 5% wartości przelewu. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kosztów przelewu, zalecamy skontaktowanie się z działem obsługi klienta PKO w Afryce.

Jakie są opłaty za przelew z karty kredytowej PKO w Australii?

Opłaty za przelew z karty kredytowej PKO w Australii zależą od rodzaju karty. Jeśli posiadasz kartę Visa lub Mastercard, opłata wynosi 3,5% wartości przelewu, z minimalną opłatą w wysokości 5,50 AUD. Jeśli posiadasz kartę American Express, opłata wynosi 4,5% wartości przelewu, z minimalną opłatą w wysokości 6,50 AUD.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *