Różne

Import POI w Sygic na Androida – poradnik


Sygic Android POI Import to funkcja, która umożliwia użytkownikom aplikacji Sygic na system Android importowanie własnych punktów zainteresowania (POI – Points of Interest). Dzięki temu użytkownicy mogą w łatwy sposób dodawać do swojej nawigacji miejsca, które są dla nich istotne, takie jak ulubione restauracje, sklepy czy atrakcje turystyczne. Funkcja ta pozwala na jeszcze bardziej spersonalizowane korzystanie z aplikacji Sygic i ułatwia planowanie podróży. W tym wprowadzeniu dowiesz się więcej o tym, jak działa sygic android poi import oraz jak go wykorzystać w codziennym użytkowaniu aplikacji.

Jak zaimportować własne punkty POI do aplikacji Sygic na systemie Android?

Aby zaimportować własne punkty POI do aplikacji Sygic na systemie Android, należy postępować według poniższych kroków:

1. Przygotuj plik z punktami POI w formacie .kml lub .kmz.

2. Skopiuj plik na urządzenie z systemem Android.

3. Otwórz aplikację Sygic i przejdź do menu „Ustawienia”.

4. Wybierz opcję „Punkty POI” i następnie „Importuj”.

5. Zlokalizuj plik z punktami POI i wybierz go.

6. Po zaimportowaniu, punkty pojawią się w aplikacji Sygic jako dodatkowe miejsca na mapie.

Należy pamiętać, że nie wszystkie wersje aplikacji Sygic obsługują importowanie własnych punktów POI. W przypadku problemów, należy skontaktować się z producentem aplikacji.

Najlepsze źródła darmowych POI do wykorzystania w aplikacji Sygic na Androidzie

Darmowe POI (punkty zainteresowania) są niezbędnym elementem w aplikacji Sygic na Androidzie. Dzięki nim możemy łatwo znaleźć interesujące nas miejsca, takie jak restauracje, hotele czy atrakcje turystyczne. W sieci można znaleźć wiele źródeł darmowych POI, jednak nie wszystkie są godne zaufania. Najlepsze i najbardziej wiarygodne źródła to oficjalne strony turystyczne miast i regionów oraz portale podróżnicze. Warto również skorzystać z aplikacji społecznościowych, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi ulubionymi miejscami. Pamiętajmy jednak, żeby sprawdzić datę ostatniej aktualizacji POI, aby mieć pewność, że informacje są aktualne. Dzięki wykorzystaniu darmowych POI nasza podróż stanie się jeszcze bardziej przyjemna i wygodna.

Praktyczne wskazówki dotyczące korzystania z funkcji importu POI w aplikacji Sygic na urządzeniach z systemem Android

Funkcja importu POI w aplikacji Sygic na urządzeniach z systemem Android pozwala na łatwe dodawanie punktów zainteresowania do mapy. Aby skorzystać z tej funkcji, należy postępować według poniższych wskazówek:

1. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Sygic na swoim urządzeniu z systemem Android.

2. Otwórz aplikację i przejdź do menu głównego.

3. Wybierz opcję „Punkty zainteresowania” lub „POI”.

4. Następnie wybierz opcję „Importuj POI”.

5. Możesz wybrać źródło, z którego chcesz importować punkty zainteresowania – może to być plik CSV lub KML.

6. Jeśli wybierzesz plik CSV, upewnij się, że jest on odpowiednio sformatowany – musi zawierać kolumny z nazwą, szerokością geograficzną i długością geograficzną punktu.

7. Jeśli wybierzesz plik KML, upewnij się, że jest on odpowiednio sformatowany – musi zawierać znaczniki dla każdego punktu.

8. Po wybraniu źródła pliku, możesz przeglądać i wybrać konkretne punkty do importu lub zaimportować wszystkie dostępne punkty.

9. Po zaimportowaniu punktów zostaniesz poinformowany o sukcesie lub ewentualnych błędach.

10. Zaimportowane punkty zainteresowania będą widoczne na mapie w aplikacji Sygic.

Pamiętaj, że funkcja importu POI jest dostępna tylko w niektórych wersjach aplikacji Sygic i może wymagać dodatkowej opłaty. Jeśli masz problemy z korzystaniem z tej funkcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta Sygic.

Sygic Android POI Import jest bardzo przydatną funkcją dla użytkowników aplikacji Sygic na urządzenia z systemem Android. Dzięki niej możemy importować własne punkty zainteresowania (POI) do naszej nawigacji, co pozwala nam na jeszcze lepsze dostosowanie trasy do naszych potrzeb.

Proces importu jest prosty i intuicyjny, a dzięki możliwości wyboru formatu pliku oraz dostępności różnych źródeł, możemy zaimportować dowolne POI, takie jak ulubione miejsca, hotele czy restauracje.

Dodatkowo, dzięki funkcji synchronizacji z chmurą, mamy możliwość przeniesienia naszych POI między różnymi urządzeniami oraz udostępnienia ich innym użytkownikom.

Podsumowując, Sygic Android POI Import to bardzo przydatna i łatwa w obsłudze funkcja, która pozwala nam na jeszcze większą personalizację naszej nawigacji oraz ułatwia planowanie podróży. Polecam ją wszystkim użytkownikom aplikacji Sygic na urządzenia z systemem Android.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *