Komputery

IPad Air 5 – czy warto się na niego zdecydować?


Firma Apple nie od dzisiaj zaskakuje nas coraz to bardziej zaawansowanym sprzętem. Zarówno komputery osobiste, laptopy, telefony jak i tablety tej marki zalicza się do najbardziej wydajnych i wytrzymałych na rynku. Czy warto „zapolować” na iPada najnowszej generacji? Jakie są jego największe zalety i na co zwrócić uwagę, jeżeli rozważamy jego zakup?

1. Tablet Apple iPad – czy warto się zdecydować?

2. Tablety Apple iPad Air 5 – specyfikacja

3. IPad mini i nie tylko – kiedy warto zdecydować się na tego producenta?

Tablet Apple iPad – czy warto się zdecydować?

Szukając tabletu, który jednocześnie będzie lekki, poręczny, wielozadaniowy i wytrzymały, szybko okazuje się że nie mamy wcale tak dużego wyboru. Choć wielu producentów posiada podobne urządzenia w swojej ofercie, naprawdę dobrych modeli jest zaledwie garstka. Zdecydowanie jednak możemy zaliczyć do nich urządzenie iPad Pro od Apple. Najnowsza wersja iPad Air 5 nie odbiega pod tym względem od swoich poprzedników, a wręcz przeciwnie – pozwala nam na jeszcze więcej swobody, kreatywnej twórczości i wygody podczas pracy.

Tablety Apple iPad Air 5 – specyfikacja

Tablet Apple iPad 5 ma dla nas wiele ciekawych rzeczy pod swoją obudową. Na szczególną uwagę zasługuje wyświetlacz liquid i przekątna ekranu 10,9 cala, dzięki którym możemy cieszyć się perfekcyjnymi kolorami i ostrością, jednocześnie nie męcząc wzroku nawet przy dłuższej pracy. W zależności od wybranej wersji będziemy mieć do wyboru 64 lub 256 GB pamięci, co pozwoli na przechowywanie wielu plików oraz swobodne użytkowanie bez konieczności noszenia ze sobą dodatkowego dysku zewnętrznego. Nowy iPad posiada 8 GB pamięci RAM oraz 8-rdzeniowy procesor, co zapewnia płynne i precyzyjne działanie nawet przy bardzo dużym obciążeniu. Dodatkowo do urządzenia możemy dokupić również rysik Apple Pencil, który ułatwi nam korzystanie z urządzenia, a także pozwoli na nim odręcznie pisać czy też rysować.

IPad mini i nie tylko – kiedy warto zdecydować się na tego producenta?

Nie da się ukryć, że produkty spod znaku nadgryzionego jabłka odpowiadają wielu z nas pod wieloma względami. Jeżeli już posiadamy inny sprzęt tego producenta, jak komputer osobisty, laptop czy telefon, dołożenie iPada będzie naturalną koleją rzeczy i pozwoli nam na łatwe skomunikowanie go z pozostałymi urządzeniami. Jest to również świetna opcja dla osób, które dużo podróżują i oczekują, by ich sprzęt nie ważył zbyt wiele, a jednocześnie zachował funkcjonalności pozwalające na swobodną pracę czy rozrywkę.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.