Biznes

Jak przeprowadzić głosowanie jawne online?


Pandemia Covid zmieniła rzeczywistość biznesową. Naszą pracę coraz częściej wykonujemy zdalnie. Nie tylko standardowe spotkania biznesowe możemy przeprowadzać online. Także walne zgromadzenia wspólników, posiedzenia rad nadzorczych czy zarządów mogą odbywać się w świecie wirtualnym. Co więcej, są na rynku rozwiązania, które umożliwiają również przeprowadzania na takich spotkaniach jawnych głosowań. W naszym artykule prezentujemy jedno z nich.

Jak przeprowadzić głosowanie jawne online

Na rynku jest mnóstwo aplikacji do realizacji spotkań online. System Privote jest natomiast zintegrowanym rozwiązaniem, za pomocą którego zrealizujemy również głosowanie jawne online.

System jaki jeden z nielicznych na rynku łączy wideokonferencję z modułem realizacji głosowanie w jednym interfejsie. Rozwiązanie spełnia wszystkie wymogów do jawnych głosowań online podczas takich spotkań jak walne zgromadzenia wspólników, akcjonariuszy czy posiedzenia rad nadzorczych i zarządów.

Zalety rozwiązania Privote do głosowań jawnych online

Najważniejszą zaletą rozwiązania do głosowań jawnych online oferowanego przez Privote jest ważność prawna takich głosowań. System jest zgodny ze standardami eIDAS i GDPR, przez co realizowane za jego pomocą głosowania mają moc prawną we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Pamiętajmy też o tym, że realizacja głosowań jawnych online to dla firmy redukcja kosztów i oszczędność czasu. A możliwość realizacji głosowań jawnych za pomocą systemu Privote zarówno całkowicie online jak i hybrydowo zwiększa frekwencję na organizowanych spotkaniach. Tym samym mamy gwarancję osiągnięcia niezbędnego do podjęcia decyzji kworum.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Privote.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
76 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *