Różne

Jak przewinąć wiadomości na fb do początku?


Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku, należy wykonać następujące czynności: kliknąć na ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu okna wiadomości, wybrać opcję „Przewiń do początku” i potwierdzić wybór. Po wykonaniu tych czynności wiadomości zostaną przewinięte do początku.

Jak skutecznie przewinąć wiadomości na Facebooku do początku

Aby skutecznie przewinąć wiadomości na Facebooku do początku, należy wykonać następujące kroki:
1. Otwórz aplikację Facebooka na swoim urządzeniu.
2. Przejdź do okna wiadomości.
3. Wybierz konwersację, którą chcesz przewinąć do początku.
4. Kliknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu okna wiadomości.
5. Wybierz opcję „Przewiń do początku”.
6. Wiadomości zostaną przewinięte do początku.

Jak szybko przewinąć wiadomości na Facebooku do początku

Aby szybko przewinąć wiadomości na Facebooku do początku, należy wybrać opcję „Przewiń do początku” znajdującą się w prawym górnym rogu okna wiadomości. Po kliknięciu tej opcji, wszystkie wiadomości zostaną przewinięte do początku.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy otworzyć konwersację, którą chce się przewinąć. Następnie, należy kliknąć ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu okna konwersacji. Po wybraniu opcji „Przewiń do początku”, wiadomości zostaną przewinięte do początku bez utraty ważnych informacji.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez przegapienia ważnych informacji

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez przegapienia ważnych informacji, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy kliknąć przycisk „Wiadomości” w górnym menu. Następnie, należy wybrać konwersację, którą chce się przewinąć. Po wybraniu konwersacji, należy kliknąć przycisk „Od początku” w prawym górnym rogu okna. Po wykonaniu tych czynności, wiadomości zostaną przewinięte do początku bez przegapienia ważnych informacji.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez straty czasu

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez straty czasu, należy kliknąć ikonę trzech poziomych kresek w prawym górnym rogu okna czatu. Pojawi się menu, w którym należy wybrać opcję „Przewiń do początku”. Po wybraniu tej opcji wiadomości zostaną przewinięte do początku bez straty czasu.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i czasu

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i czasu, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy otworzyć konwersację, którą chce się przewinąć. Następnie, należy kliknąć ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu okna konwersacji. Po wybraniu opcji „Przewiń do początku”, wiadomości zostaną przewinięte do początku bez utraty ważnych informacji i czasu.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i bez przegapienia ważnych informacji

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i bez przegapienia ważnych informacji, należy wykonać następujące czynności. Po pierwsze, należy otworzyć stronę wiadomości na Facebooku. Następnie, należy kliknąć przycisk „Przewiń do początku”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony. Po kliknięciu tego przycisku, wszystkie wiadomości zostaną przewinięte do początku bez utraty ważnych informacji i bez przegapienia ważnych informacji.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i bez straty czasu

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i bez straty czasu, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy kliknąć ikonę „Wiadomości” w prawym górnym rogu strony głównej. Następnie, należy wybrać konwersację, którą chce się przewinąć. Po wybraniu konwersacji, należy kliknąć ikonę „Opcje” w prawym górnym rogu okna konwersacji. Z listy opcji, należy wybrać „Przewiń do początku”. Po wybraniu tej opcji, wiadomości zostaną przewinięte do początku bez utraty ważnych informacji i bez straty czasu.

Jak przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i bez straty czasu oraz bez przegapienia ważnych informacji

Aby przewinąć wiadomości na Facebooku do początku bez utraty ważnych informacji i bez straty czasu, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy kliknąć ikonę „Wiadomości” w prawym górnym rogu strony głównej. Następnie, należy wybrać konwersację, którą chce się przewinąć do początku. Po wybraniu konwersacji, należy kliknąć ikonę „Opcje” w prawym górnym rogu okna konwersacji. Z listy opcji, należy wybrać „Przewiń do początku”. Po wybraniu tej opcji, wszystkie wiadomości zostaną przewinięte do początku bez utraty ważnych informacji i bez straty czasu. Dzięki temu, można przeglądać wiadomości od początku bez obawy o przegapienie ważnych informacji.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *