Różne

Jak zrobić zrzut ekranu Samsung J3 2017?


Zrzut ekranu w Samsung J3 2017 jest bardzo łatwy do wykonania. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przyciski zasilania i głośności, a następnie zobaczysz krótkie powiadomienie o tym, że zrzut ekranu został wykonany. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane w folderze Galeria. Możesz również użyć gestu dwóch palców, aby wykonać zrzut ekranu. Wystarczy dotknąć ekranu dwoma palcami i przesunąć je od siebie, a następnie powiadomienie o tym, że zrzut ekranu został wykonany pojawi się na ekranie.

Jak zrobić zrzut ekranu Samsung J3 2017 – krok po kroku

1. Przytrzymaj przyciski zasilania i głośności jednocześnie przez około 2 sekundy.

2. Po usłyszeniu dźwięku sygnału, zwolnij oba przyciski.

3. Zrzut ekranu zostanie wykonany i zapisany w folderze „Galeria” na telefonie.

Jak wykorzystać funkcję zrzutu ekranu w Samsung J3 2017

Aby wykorzystać funkcję zrzutu ekranu w Samsung J3 2017, należy nacisnąć i przytrzymać jednocześnie przyciski głośności oraz zasilania. Po chwili na ekranie pojawi się komunikat o wykonaniu zrzutu ekranu. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane w folderze Galeria.

Przegląd najlepszych aplikacji do tworzenia zrzutów ekranu na Samsung J3 2017

Samsung J3 2017 to wygodny i funkcjonalny smartfon, który oferuje użytkownikom możliwość tworzenia zrzutów ekranu. Istnieje wiele aplikacji do tworzenia zrzutów ekranu, które są dostępne na Samsung J3 2017. Oto przegląd najlepszych aplikacji do tworzenia zrzutów ekranu na Samsung J3 2017:

1. Screenshot Easy: Ta aplikacja pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie tworzenie zrzutów ekranu. Umożliwia również edycję i udostępnianie zrzutów ekranu w różnych formatach, takich jak PNG, JPEG i PDF.

2. Screen Master: Ta aplikacja oferuje użytkownikom możliwość tworzenia zrzutów ekranu za pomocą gestów lub skrótów klawiszowych. Umożliwia również edycję i udostępnianie zrzutów ekranu w różnych formatach, takich jak PNG, JPEG i PDF.

3. Screenshot Capture: Ta aplikacja pozwala użytkownikom na łatwe tworzenie zrzutów ekranu oraz edycję ich bezpośrednio na urządzeniu. Umożliwia również udostępnianie zrzutów ekranu w różnych formatach, takich jak PNG, JPEG i PDF.

4. Screen Recorder: Ta aplikacja pozwala użytkownikom nagrywać obraz ze swojego urządzenia oraz tworzyć zrzuty ekranowe podczas nagrywanie obrazu. Umożliwi ona również edycję i udostępnianie nagrać w formacie MP4 lub GIF.

Podsumowując, aby wykonać zrzut ekranu na Samsung J3 2017, należy nacisnąć i przytrzymać przyciski zasilania i głośności. Po chwili powinien pojawić się dźwięk i animacja, sygnalizująca wykonanie zrzutu ekranu. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane w folderze Galeria.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *