Różne

Jaki smartfon do 1500 maj 2017?


Smartfony w cenie do 1500 złotych to idealny wybór dla osób, które szukają urządzenia z dobrymi parametrami i wyposażeniem, ale nie chcą przepłacać. W maju 2017 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przyjrzyjmy się najlepszym smartfonom do 1500 złotych, które można kupić w tym miesiącu.

Najlepsze smartfony do 1500 zł w maju 2017 – porównanie ofert i recenzje

Wybór smartfona w cenie do 1500 zł może być trudnym zadaniem. W maju 2017 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli, które mogą spełnić oczekiwania użytkowników. Przedstawiamy porównanie najlepszych smartfonów w tej cenie, które zostały przetestowane przez ekspertów.

Jednym z najlepszych smartfonów w tej cenie jest Huawei P9 Lite. Urządzenie wyposażone jest w 5,2-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD, procesor Kirin 650 o częstotliwości 2 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon posiada również aparat główny 13 MP oraz aparat przedni 8 MP. Huawei P9 Lite jest dostępny w cenie ok. 1000 zł.

Kolejnym godnym polecenia smartfonem jest Samsung Galaxy J5 (2016). Urządzenie wyposażone jest w 5,2-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD, procesor Snapdragon 410 o częstotliwości 1,2 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon posiada również aparat główny 13 MP oraz aparat przedni 5 MP. Samsung Galaxy J5 (2016) jest dostępny w cenie ok. 1200 zł.

Ostatnim godnym polecenia smartfonem jest Sony Xperia XA. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości HD, procesor MediaTek MT6755 o częstotliwości 2 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon posiada również aparat główny 13 MP oraz aparat przedni 8 MP. Sony Xperia XA jest dostępny w cenie ok. 1300 zł.

Wszystkie trzy smartfony są godne polecenia i mogą spełnić oczekiwania użytkowników. Każdy z nich posiada wystarczającą moc obliczeniową, dobrej jakości ekran oraz aparaty. Przed zakupem warto jednak dokładnie przeczytać recenzje i porównać oferty, aby wybrać najlepszy dla siebie model.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 1500 zł w maju 2017 – porady i wskazówki

Kupując smartfon do 1500 zł w maju 2017, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów smartfona. Większość modeli w tej cenie ma wyświetlacze o przekątnej od 5 do 5,5 cala. Warto również zwrócić uwagę na rozdzielczość wyświetlacza, która powinna wynosić co najmniej 720p.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Większość smartfonów w tej cenie ma procesory czwartej generacji, takie jak Qualcomm Snapdragon 410 lub MediaTek MT6735. Te procesory są wystarczająco wydajne, aby wykonywać podstawowe zadania, takie jak przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów i granie w gry.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest pamięć RAM. Większość smartfonów w tej cenie ma 2 GB pamięci RAM, co jest wystarczające do wykonywania podstawowych zadań.

Następnie należy zwrócić uwagę na aparat. Większość smartfonów w tej cenie ma aparaty o rozdzielczości 8-13 megapikseli, co jest wystarczające do robienia zdjęć wysokiej jakości.

Na koniec należy zwrócić uwagę na baterię. Większość smartfonów w tej cenie ma baterie o pojemności od 2000 do 3000 mAh, co powinno wystarczyć na cały dzień użytkowania.

Podsumowując, jeśli szukasz smartfona do 1500 zł w maju 2017, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, procesor, pamięć RAM, aparat i baterię. Jeśli wszystkie te czynniki są spełnione, możesz mieć pewność, że wybrałeś najlepszy smartfon w tej cenie.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
4 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *