Różne

Jaki smartfon do 300 zł 2016?


Smartfony do 300 zł to doskonały wybór dla osób, które szukają wydajnego i funkcjonalnego urządzenia w przystępnej cenie. W 2016 roku na rynku pojawiło się wiele modeli, które oferują wiele funkcji i możliwości. Wśród nich znajdują się modele zarówno z Androidem, jak i z Windows Phone. Wszystkie oferują wystarczającą moc obliczeniową, aby wygodnie korzystać z aplikacji i gier. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym smartfonom do 300 zł w 2016 roku.

Najlepsze smartfony do 300 zł w 2016 roku – porównanie najlepszych modeli w tej cenie

W 2016 roku rynek smartfonów oferuje szeroki wybór modeli w przystępnych cenach. Wśród nich znajdują się urządzenia, które można nabyć za kwotę do 300 zł. Przyjrzyjmy się bliżej najlepszym modelom w tej cenie.

Jednym z najpopularniejszych smartfonów w tej kategorii cenowej jest Samsung Galaxy J1. Urządzenie wyposażone jest w 4,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Posiada ono również procesor Spreadtrum SC9830 o częstotliwości 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon wyposażony jest w aparat 5 Mpix z przodu i 2 Mpix z tyłu.

Kolejnym godnym uwagi smartfonem w tej cenie jest LG K4. Urządzenie wyposażone jest w 4,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Posiada ono również procesor Qualcomm Snapdragon 210 o częstotliwości 1,1 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon wyposażony jest w aparat 5 Mpix z przodu i 8 Mpix z tyłu.

Ostatnim godnym uwagi smartfonem w tej cenie jest Sony Xperia E4. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 540 x 960 pikseli. Posiada ono również procesor MediaTek MT6582 o częstotliwości 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon wyposażony jest w aparat 5 Mpix z przodu i 2 Mpix z tyłu.

Podsumowując, w 2016 roku na rynku dostępnych jest wiele smartfonów w przystępnych cenach. Wśród nich znajdują się modele, które można nabyć za kwotę do 300 zł. Najlepszymi z nich są Samsung Galaxy J1, LG K4 oraz Sony Xperia E4. Każdy z nich oferuje dobre parametry techniczne i wyposażenie, dzięki czemu można cieszyć się z użytkowania smartfona przez długi czas.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 300 zł w 2016 roku – porady i wskazówki dla osób szukających najlepszego wyboru w tej cenie

Jeśli szukasz najlepszego smartfona w cenie do 300 zł w 2016 roku, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszy model. Przede wszystkim, zwróć uwagę na wyświetlacz. Większość smartfonów w tej cenie ma wyświetlacze o przekątnej od 4 do 5 cali. Wybierz model z wyświetlaczem o jak najlepszej jakości. Kolejną ważną rzeczą jest procesor. Większość smartfonów w tej cenie ma procesory o mocy od 1 do 1,5 GHz. Wybierz model z procesorem o jak najwyższej wydajności.

Kolejną ważną rzeczą jest pamięć. Większość smartfonów w tej cenie ma od 512 MB do 1 GB pamięci RAM. Wybierz model z jak największą ilością pamięci RAM. Ostatnią ważną rzeczą jest aparat. Większość smartfonów w tej cenie ma aparaty o rozdzielczości od 5 do 8 megapikseli. Wybierz model z jak najlepszym aparatem.

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, to na pewno znajdziesz najlepszy smartfon w cenie do 300 zł w 2016 roku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *