Różne

Jaki tablet do 800 zł 2016?


Tablety są coraz bardziej popularne wśród użytkowników, którzy szukają wygodnego i wszechstronnego urządzenia do pracy i rozrywki. Jeśli szukasz tabletu do 800 zł, masz szczęście, ponieważ w 2016 roku istnieje wiele opcji, które oferują wystarczającą moc i funkcje, aby zaspokoić Twoje potrzeby. W tym przewodniku przyjrzymy się najlepszym tabletom do 800 zł w 2016 roku, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie.

Najlepsze tablety do 800 zł w 2016 roku – porównanie funkcji, wydajności i wyglądu

Tablety są coraz bardziej popularnym narzędziem do pracy i rozrywki. W 2016 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli, które oferują wysoką wydajność i funkcjonalność w przystępnej cenie. Przyjrzyjmy się najlepszym tabletom do 800 zł w 2016 roku.

Pierwszym modelem jest Lenovo Tab 2 A10-70. Jest to 10-calowy tablet z wyświetlaczem o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor MediaTek MT8165 o częstotliwości 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie posiada również aparat 8 MP i baterię o pojemności 7000 mAh.

Kolejnym modelem jest Samsung Galaxy Tab A. Jest to 9,7-calowy tablet z wyświetlaczem o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Qualcomm Snapdragon 410 o częstotliwości 1,2 GHz, 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie posiada również aparat 8 MP i baterię o pojemności 6000 mAh.

Ostatnim modelem jest Asus ZenPad C 7.0. Jest to 7-calowy tablet z wyświetlaczem o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Intel Atom x3-C3200 o częstotliwości 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie posiada również aparat 5 MP i baterię o pojemności 3450 mAh.

Wszystkie trzy tablety oferują wysoką wydajność i funkcjonalność w przystępnej cenie. Lenovo Tab 2 A10-70 oferuje najlepszy wyświetlacz i największą baterię, ale ma mniejszą pamięć RAM niż pozostałe modele. Samsung Galaxy Tab A ma mniejszy wyświetlacz i mniejszą baterię, ale ma większą pamięć RAM. Asus ZenPad C 7.0 ma najmniejszy wyświetlacz i najmniejszą baterię, ale ma największą pamięć wewnętrzną.

Wszystkie trzy tablety są dobrymi opcjami dla osób szukających wydajnego i funkcjonalnego urządzenia w przystępnej cenie. Wybór najlepszego tabletu zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Jak wybrać tablet do 800 zł w 2016 roku – porady i wskazówki dla kupujących

Kupując tablet w 2016 roku, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby mieć pewność, że wybrany model będzie odpowiedni dla naszych potrzeb. Przede wszystkim należy określić, jakie funkcje są nam najbardziej potrzebne. Jeśli szukamy tabletu do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i grania w gry, powinniśmy wybrać model z wyższej półki cenowej. Jeśli jednak nasze potrzeby są mniej wymagające, możemy zdecydować się na tablet w przedziale cenowym do 800 zł.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest wielkość ekranu. Większość tabletów w tej cenie ma ekrany o przekątnej od 7 do 10 cali. Im większy ekran, tym wyższa cena. Jeśli chcemy korzystać z tabletu do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i grania w gry, powinniśmy wybrać model z ekranem o przekątnej co najmniej 8 cali.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest system operacyjny. Większość tabletów w tej cenie ma system Android lub Windows. Android jest bardziej popularny, ponieważ jest łatwy w użyciu i ma szeroki wybór aplikacji. Windows jest bardziej zaawansowany, ale jego używanie wymaga więcej wiedzy.

Ostatnim ważnym czynnikiem jest wydajność. Większość tabletów w tej cenie ma procesory o mocy od 1 do 2 GHz. Im wyższa moc procesora, tym wyższa cena. Jeśli chcemy korzystać z tabletu do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i grania w gry, powinniśmy wybrać model z procesorem o mocy co najmniej 1,5 GHz.

Podsumowując, wybierając tablet do 800 zł w 2016 roku, należy wziąć pod uwagę wielkość ekranu, system operacyjny i wydajność. Przed zakupem warto dokładnie przeczytać specyfikację techniczną, aby mieć pewność, że wybrany model będzie odpowiedni dla naszych potrzeb.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *