Różne

Jaki tablet w 2019?


Tablety są coraz bardziej popularne wśród użytkowników, którzy szukają wygodnego i wszechstronnego urządzenia do pracy i rozrywki. W 2019 roku na rynku pojawiło się wiele nowych modeli tabletów, które oferują wyższą wydajność, lepszą jakość obrazu i dłuższy czas pracy na baterii. Jednym z najlepszych tabletów w 2019 roku jest Apple iPad Pro. Jest to wysoce wydajne urządzenie z wyświetlaczem Retina o przekątnej 12,9 cala, który oferuje doskonałą jakość obrazu. iPad Pro jest wyposażony w procesor A12X Bionic, który zapewnia wyjątkową wydajność i wystarczającą moc do wykonywania wielu zadań jednocześnie. Urządzenie jest również wyposażone w system operacyjny iOS 12, który oferuje szeroki wybór aplikacji i usług. iPad Pro jest idealnym wyborem dla osób, które szukają wydajnego i wszechstronnego urządzenia do pracy i rozrywki.

Najlepsze tablety w 2019 roku: porównanie funkcji, wydajności i cen

Tablety są wygodnym i wszechstronnym narzędziem, które może zastąpić laptopa lub komputer stacjonarny. W 2019 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli tabletów, które różnią się między sobą pod względem funkcji, wydajności i ceny. W niniejszym artykule przedstawiono porównanie najlepszych tabletów w 2019 roku.

Apple iPad Pro 11-calowy

Apple iPad Pro 11-calowy to najnowszy tablet z serii iPad Pro. Wyposażony jest w 11-calowy ekran Liquid Retina o rozdzielczości 2388 x 1668 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor A12X Bionic, który zapewnia wyjątkową wydajność. iPad Pro 11-calowy ma również 4 GB pamięci RAM i 64 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny iOS 12 i jest dostępne w cenie od 999 USD.

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 to 10,5-calowy tablet z ekranem Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Android 8.1 Oreo i jest dostępne w cenie od 649 USD.

Microsoft Surface Pro 6

Microsoft Surface Pro 6 to 12,3-calowy tablet z ekranem PixelSense o rozdzielczości 2736 x 1824 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Intel Core i5 lub i7, 8 GB lub 16 GB pamięci RAM i 128 GB, 256 GB, 512 GB lub 1 TB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Windows 10 i jest dostępne w cenie od 899 USD.

Huawei MediaPad M5

Huawei MediaPad M5 to 8,4-calowy tablet z ekranem IPS o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Kirin 960, 4 GB lub 6 GB pamięci RAM i 32 GB, 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Android 8.0 Oreo i jest dostępne w cenie od 329 USD.

Podsumowując, w 2019 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli tabletów, które różnią się między sobą pod względem funkcji, wydajności i ceny. Najlepsze tablety w 2019 roku to Apple iPad Pro 11-calowy, Samsung Galaxy Tab S4, Microsoft Surface Pro 6 i Huawei MediaPad M5.

Jak wybrać najlepszy tablet dla Twoich potrzeb: porady i wskazówki

1. Przed zakupem tabletu należy określić swoje potrzeby i oczekiwania. Zastanów się, jakie funkcje są dla Ciebie najważniejsze i jakiego rodzaju aplikacje będziesz używać.

2. Przeanalizuj różne modele tabletów i porównaj ich specyfikacje. Zwróć uwagę na wielkość ekranu, procesor, pamięć RAM, pojemność baterii, system operacyjny i inne funkcje.

3. Sprawdź, czy tablet jest kompatybilny z Twoimi urządzeniami i aplikacjami. Upewnij się, że wybrany model ma wszystkie niezbędne porty i interfejsy.

4. Zwróć uwagę na wygląd i wytrzymałość tabletu. Upewnij się, że jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać codzienne użytkowanie.

5. Porównaj ceny różnych modeli tabletów i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

6. Przeczytaj opinie innych użytkowników na temat wybranego modelu tabletu. Dowiedz się, jakie są ich doświadczenia z użytkowania tego urządzenia.

7. Przed zakupem tabletu skontaktuj się z producentem lub sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji na temat wybranego modelu.

8. Upewnij się, że tablet jest objęty gwarancją i że producent oferuje wsparcie techniczne.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
3 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *