Różne

Jakie smartfony obsługują mhl


Smartfony obsługujące MHL to urządzenia, które pozwalają na podłączenie telefonu do telewizora lub innego urządzenia wyposażonego w złącze HDMI. MHL (Mobile High-Definition Link) to technologia, która pozwala na przesyłanie obrazu i dźwięku z telefonu do telewizora lub innego urządzenia wyposażonego w złącze HDMI. Technologia MHL jest dostępna w wielu modelach smartfonów, w tym w urządzeniach Samsung, HTC, Sony, LG, Huawei, Motorola i innych.

Jakie smartfony obsługują MHL?

MHL (Mobile High-Definition Link) to technologia umożliwiająca przesyłanie sygnału wideo i audio z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, na zewnętrzne urządzenia, takie jak telewizory. Lista smartfonów obsługujących MHL jest długa i zawiera wiele modeli z różnych marek. Wśród nich znajdują się m.in. Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6, S7, S8, S9, S10, Note 3, Note 4, Note 5, Note 8, Note 9, Note 10, HTC One M7, M8, M9, LG G2, G3, G4, G5, G6, G7, G8, Sony Xperia Z2, Z3, Z4, Z5, Huawei P8, P9, P10, P20, P30, P40 oraz wiele innych.

Jak wykorzystać MHL w smartfonie?

MHL (Mobile High-Definition Link) to technologia umożliwiająca przesyłanie sygnału wideo i audio z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, na zewnętrzne urządzenia, takie jak telewizory. MHL pozwala na wyświetlanie na dużym ekranie treści wyświetlanych na smartfonie, takich jak filmy, zdjęcia, gry i inne aplikacje.

Aby wykorzystać MHL w smartfonie, należy najpierw sprawdzić, czy jest on wyposażony w port MHL. Jeśli tak, należy podłączyć smartfon do telewizora za pomocą kabla MHL. Następnie należy włączyć telewizor i ustawić go w trybie wyjścia wideo. Po tym, jak obraz zostanie wyświetlony na ekranie telewizora, można korzystać z aplikacji i treści zawartych w smartfonie.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
14 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *