Różne

Karta kredytowa jaka najlepsza 2017


Porównanie najlepszych kart kredytowych na 2017 rok.

Karty kredytowe są jednym z najpopularniejszych i najbardziej wygodnych sposobów płacenia za towary i usługi. W 2017 roku wiele banków oferuje swoim klientom szeroki wybór kart kredytowych, które są dostosowane do ich potrzeb. Aby pomóc Ci wybrać najlepszą kartę kredytową, przyjrzyjmy się kilku z najlepszych kart kredytowych na 2017 rok.

Pierwszą kartą kredytową, którą warto rozważyć, jest karta kredytowa Visa Signature od Bank of America. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wypłaty gotówkowe, bezpłatne przelewy między kontami, bezpłatne przelewy bankowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów. Karta ta oferuje również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie podróżne, bezpłatne ubezpieczenie samochodowe i bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kolejną kartą kredytową, którą warto rozważyć, jest karta kredytowa American Express Blue Cash Preferred. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wypłaty gotówkowe, bezpłatne przelewy między kontami, bezpłatne przelewy bankowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów. Karta ta oferuje również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie podróżne, bezpłatne ubezpieczenie samochodowe i bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Karta kredytowa Chase Sapphire Preferred jest kolejną kartą kredytową, którą warto rozważyć. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wypłaty gotówkowe, bezpłatne przelewy między kontami, bezpłatne przelewy bankowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów. Karta ta oferuje również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie podróżne, bezpłatne ubezpieczenie samochodowe i bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Na koniec warto wspomnieć o karcie kredytowej Citi Double Cash. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wypłaty gotówkowe, bezpłatne przelewy między kontami, bezpłatne przelewy bankowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów. Karta ta oferuje również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie podróżne, bezpłatne ubezpieczenie samochodowe i bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Podsumowując, w 2017 roku istnieje wiele różnych kart kredytowych, które są dostosowane do potrzeb klientów. Wśród najlepszych kart kredytowych na 2017 rok wymienić można Visa Signature od Bank of America, American Express Blue Cash Preferred, Chase Sapphire Preferred i Citi Double Cash. Każda z tych kart oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wypłaty gotówkowe, bezpłatne przelewy między kontami, bezpłatne przelewy bankowe i bezpłatne wypłaty z bankomatów.

Jak wybrać najlepszą kartę kredytową w 2017 roku?

Wybór najlepszej karty kredytowej w 2017 roku wymaga dokładnego przeanalizowania wszystkich dostępnych opcji. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na oprocentowanie, wysokość opłaty za kartę, wysokość limitu kredytowego, dostępne programy lojalnościowe oraz dodatkowe usługi.

Należy również zwrócić uwagę na to, czy karta oferuje bezpłatne ubezpieczenie, zniżki na zakupy, bezpłatne przelewy międzybankowe, bezpłatne wypłaty z bankomatów i inne dodatkowe usługi.

Konieczne jest również zapoznanie się z warunkami i zasadami dotyczącymi karty kredytowej, aby upewnić się, że wszystkie warunki są dla nas korzystne.

Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich dostępnych opcji można wybrać najlepszą kartę kredytową w 2017 roku, która będzie odpowiadać naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla studentów w 2017 roku?

Studentom szukającym karty kredytowej w 2017 roku polecamy następujące opcje:

1. Discover it for Students: ta karta oferuje 5% zwrotu za zakupy w kategoriach, które się zmieniają co miesiąc, a także 1% zwrotu za wszystkie inne zakupy. Ponadto, jeśli student płaci w terminie, Discover zwielokrotnia zwrot za pierwsze 12 miesięcy.

2. Journey Student Rewards od Capital One: ta karta oferuje 1,25% zwrotu za wszystkie zakupy, a także 0% oprocentowania przez 9 miesięcy.

3. BankAmericard Travel Rewards for Students: ta karta oferuje 1,5 punktów za każde wydane dolary, a także 20% bonusu, jeśli student wykorzysta swoje punkty do zakupu biletu lotniczego lub hotelu.

4. Citi ThankYou Preferred Card for College Students: ta karta oferuje 2 punkty za każde wydane dolary na zakupy w restauracjach i 1 punkt za każde wydane dolary na wszystkie inne zakupy. Ponadto, student otrzymuje bonus w wysokości 2 000 punktów po wydaniu 500 dolarów w ciągu pierwszych 3 miesięcy.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z wysokim dochodem w 2017 roku?

Jeśli masz wysoki dochód, istnieje wiele kart kredytowych, które mogą Ci pomóc w zarządzaniu Twoimi finansami w 2017 roku. Oto kilka z najlepszych kart kredytowych dla osób z wysokim dochodem:

1. American Express Platinum Card: Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatny dostęp do ponad 1 000 salonów lotniczych na całym świecie, bezpłatne przejazdy taksówką i bezpłatne usługi concierge.

2. Chase Sapphire Preferred Card: Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatny dostęp do wybranych restauracji i hoteli, a także możliwość zdobywania punktów za każdą wydaną złotówkę.

3. Citi Prestige Card: Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatny dostęp do salonów lotniczych, bezpłatne usługi concierge i bezpłatne przejazdy taksówką.

4. Bank of America Premium Rewards Card: Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatny dostęp do salonów lotniczych, bezpłatne usługi concierge i bezpłatne przejazdy taksówką.

5. Capital One Venture Rewards Card: Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatny dostęp do salonów lotniczych, bezpłatne usługi concierge i bezpłatne przejazdy taksówką.

Te karty kredytowe są doskonałym wyborem dla osób z wysokim dochodem, ponieważ oferują one wiele zalet i udogodnień, które mogą pomóc w zarządzaniu finansami.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z niskim dochodem w 2017 roku?

Jeśli masz niski dochód, najlepszymi kartami kredytowymi dla Ciebie w 2017 roku są karty kredytowe z niskim lub zerowym oprocentowaniem. Te karty są idealne dla osób, które chcą zaoszczędzić na opłatach i odsetkach. Większość kart z niskim oprocentowaniem oferuje również wiele innych korzyści, takich jak bezpłatne ubezpieczenie, bezpłatne przelewy bankowe i bezpłatne wypłaty gotówki. Niektóre karty oferują również programy lojalnościowe, które pozwalają zbierać punkty za każdą transakcję i wymieniać je na nagrody.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z ograniczonym budżetem w 2017 roku?

Jeśli poszukujesz karty kredytowej, która będzie odpowiednia dla Twojego ograniczonego budżetu w 2017 roku, istnieje kilka opcji, które warto rozważyć.

Pierwszą opcją jest karta kredytowa Discover it® Secured. Ta karta oferuje wiele korzyści, w tym bezpłatne raporty kredytowe, bezpłatne przypomnienia o płatnościach i bezpłatne przypomnienia o niskim saldzie. Ponadto, jeśli płacisz terminowo, Discover it® Secured zwraca Twoje opłaty za wstępną wpłatę.

Kolejną opcją jest karta kredytowa Capital One® Secured Mastercard®. Ta karta oferuje wiele korzyści, w tym bezpłatne raporty kredytowe, bezpłatne przypomnienia o płatnościach i bezpłatne przypomnienia o niskim saldzie. Ponadto, jeśli płacisz terminowo, Capital One® Secured Mastercard® zwraca Twoje opłaty za wstępną wpłatę.

Ostatnią opcją jest karta kredytowa BankAmericard® Secured Credit Card. Ta karta oferuje wiele korzyści, w tym bezpłatne raporty kredytowe, bezpłatne przypomnienia o płatnościach i bezpłatne przypomnienia o niskim saldzie. Ponadto, jeśli płacisz terminowo, BankAmericard® Secured Credit Card zwraca Twoje opłaty za wstępną wpłatę.

Wszystkie te karty kredytowe są doskonałymi opcjami dla osób z ograniczonym budżetem w 2017 roku. Każda z nich oferuje wiele korzyści, w tym bezpłatne raporty kredytowe, bezpłatne przypomnienia o płatnościach i bezpłatne przypomnienia o niskim saldzie. Ponadto, jeśli płacisz terminowo, wszystkie te karty zwracają Twoje opłaty za wstępną wpłatę.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z dużymi zakupami w 2017 roku?

Jeśli szukasz karty kredytowej, która zapewni Ci najlepsze korzyści z dużych zakupów w 2017 roku, to mamy dla Ciebie kilka opcji.

Pierwszą opcją jest karta kredytowa American Express Blue Cash Preferred. Ta karta oferuje 6% zwrotu za zakupy w sklepach spożywczych, 3% zwrotu za zakupy w sklepach z odzieżą i 1% zwrotu za wszystkie pozostałe zakupy. Karta ta ma również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie podróżne i bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kolejną opcją jest karta kredytowa Chase Freedom Unlimited. Ta karta oferuje 1,5% zwrotu za wszystkie zakupy, a także 0% stóp procentowych przez 15 miesięcy na wszystkie zakupy i wyciągi. Karta ta ma również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i bezpłatne ubezpieczenie podróżne.

Ostatnią opcją jest karta kredytowa Citi Double Cash. Ta karta oferuje 2% zwrotu za wszystkie zakupy, a także 0% stóp procentowych przez 18 miesięcy na wszystkie zakupy i wyciągi. Karta ta ma również wiele innych zalet, w tym bezpłatne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i bezpłatne ubezpieczenie podróżne.

Wszystkie te karty kredytowe oferują wiele korzyści dla osób z dużymi zakupami w 2017 roku. Wybór odpowiedniej karty zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Przed podjęciem decyzji o wyborze karty kredytowej, zalecamy dokładne przeczytanie wszystkich warunków i zasad.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z dużymi zobowiązaniami w 2017 roku?

Jeśli masz duże zobowiązania finansowe, najlepszym wyborem będzie karta kredytowa, która oferuje wysokie limity kredytowe i niskie oprocentowanie. W 2017 roku najlepszymi kartami kredytowymi dla osób z dużymi zobowiązaniami są:

1. Bank of America Cash Rewards: ta karta oferuje wysoki limit kredytowy i niskie oprocentowanie w wysokości 0%.

2. Chase Freedom Unlimited: ta karta oferuje wysoki limit kredytowy i niskie oprocentowanie w wysokości 0%.

3. Citi Double Cash Card: ta karta oferuje wysoki limit kredytowy i niskie oprocentowanie w wysokości 0%.

4. Discover it Cash Back: ta karta oferuje wysoki limit kredytowy i niskie oprocentowanie w wysokości 0%.

5. Capital One Quicksilver Cash Rewards: ta karta oferuje wysoki limit kredytowy i niskie oprocentowanie w wysokości 0%.

Każda z tych kart oferuje wysoki limit kredytowy i niskie oprocentowanie, co czyni je idealnymi dla osób z dużymi zobowiązaniami finansowymi. Przed wyborem karty kredytowej należy jednak dokładnie przeczytać warunki i zasady jej użytkowania, aby upewnić się, że jest to najlepsza opcja dla Twoich potrzeb.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z dużymi wydatkami w 2017 roku?

Jeśli szukasz karty kredytowej, która pozwoli Ci zarządzać dużymi wydatkami w 2017 roku, istnieje wiele opcji do wyboru. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na oprocentowanie, limity kredytowe, wymagane minimalne wpłaty i inne opłaty.

Jedną z najlepszych kart kredytowych dla osób z dużymi wydatkami jest Chase Sapphire Preferred Card. Karta ta oferuje wysokie oprocentowanie i wysoki limit kredytowy, a także zapewnia darmowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie od utraty bagażu.

Kolejną dobrą opcją jest American Express Platinum Card. Ta karta oferuje wysokie oprocentowanie, wysoki limit kredytowy i darmowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto, karta ta oferuje darmowe usługi concierge, darmowe bilety do kina i darmowe ubezpieczenie od utraty bagażu.

Jeśli szukasz karty kredytowej z wieloma dodatkowymi korzyściami, Citi Prestige Card jest dobrym wyborem. Karta ta oferuje wysokie oprocentowanie, wysoki limit kredytowy i darmowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto, karta ta oferuje darmowe usługi concierge, darmowe bilety do kina i darmowe ubezpieczenie od utraty bagażu.

Jeśli szukasz karty kredytowej z wieloma dodatkowymi korzyściami, Citi ThankYou Premier Card jest dobrym wyborem. Karta ta oferuje wysokie oprocentowanie, wysoki limit kredytowy i darmowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto, karta ta oferuje darmowe usługi concierge, darmowe bilety do kina i darmowe ubezpieczenie od utraty bagażu.

Podsumowując, jeśli szukasz karty kredytowej, która pozwoli Ci zarządzać dużymi wydatkami w 2017 roku, istnieje wiele opcji do wyboru. Chase Sapphire Preferred Card, American Express Platinum Card, Citi Prestige Card i Citi ThankYou Premier Card są dobrymi opcjami, które oferują wysokie oprocentowanie, wysoki limit kredytowy i darmowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Jakie są najlepsze karty kredytowe dla osób z dużymi wymaganiami w 2017 roku?

Jeśli szukasz karty kredytowej, która spełni Twoje wymagania w 2017 roku, to mamy dla Ciebie kilka opcji.

Pierwszą opcją jest karta kredytowa American Express Platinum. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wyjazdy lotnicze, bezpłatne wstępy do klubów, zniżki na zakupy i wiele innych.

Kolejną opcją jest karta kredytowa Chase Sapphire Preferred. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wyjazdy lotnicze, bezpłatne wstępy do klubów, zniżki na zakupy i wiele innych.

Kolejną opcją jest karta kredytowa Citi Prestige. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wyjazdy lotnicze, bezpłatne wstępy do klubów, zniżki na zakupy i wiele innych.

Ostatnią opcją jest karta kredytowa Capital One Venture Rewards. Ta karta oferuje wiele zalet, w tym bezpłatne wyjazdy lotnicze, bezpłatne wstępy do klubów, zniżki na zakupy i wiele innych.

Wszystkie te karty kredytowe oferują wiele zalet i są doskonałym wyborem dla osób z dużymi wymaganiami w 2017 roku.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *