Różne

Kiedy jest premiera najnowszego smartfona realme 7i?


Premiera najnowszego smartfona realme 7i odbędzie się 18 września 2020 roku. Realme 7i to nowy model z serii realme 7, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy szukają wydajnego i przystępnego cenowo urządzenia. Smartfon wyposażony jest w 6,5-calowy wyświetlacz HD+ z proporcjami 20:9, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 662, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Realme 7i został wyposażony w aparat główny 48 MP, aparat szerokokątny 8 MP, aparat makro 2 MP i aparat do głębi ostrości 2 MP. Smartfon posiada również baterię o pojemności 5000 mAh z technologią szybkiego ładowania 18 W.

Najnowszy smartfon Realme 7i – premiera i wszystko, co musisz wiedzieć!

Realme 7i to najnowszy smartfon z serii Realme 7, który został zaprezentowany w Indiach w dniu 2 października 2020 roku. Smartfon wyposażony jest w 6,5-calowy ekran LCD o rozdzielczości HD + i proporcjach 20: 9. Wyświetlacz jest wyposażony w wycięcie w kształcie kropli wody, w którym znajduje się 8-megapikselowa kamera selfie.

Realme 7i wyposażony jest w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 662, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon wyposażony jest również w baterię o pojemności 5000 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie 18 W.

Realme 7i wyposażony jest w aparat główny składający się z czterech obiektywów. Główny aparat ma rozdzielczość 48 megapikseli, aparat szerokokątny 8 megapikseli, aparat makro 2 megapiksele i aparat do głębi ostrości 2 megapiksele. Smartfon wyposażony jest również w czytnik linii papilarnych na tylnej obudowie.

Realme 7i dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: Aurora Green, Polar Blue i Comet White. Smartfon można kupić w cenie od 9999 rupii indyjskich (ok. 1150 zł).

Przygotuj się na premierę Realme 7i – najnowszy smartfon z najlepszymi funkcjami!

Przygotuj się na premierę Realme 7i – najnowszy smartfon z najlepszymi funkcjami! Realme 7i to wyjątkowy smartfon, który zapewnia wyjątkowe wrażenia użytkownikom. Wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz HD+ zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ponadto, smartfon wyposażony jest w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 662, który zapewnia wyjątkową wydajność. Realme 7i wyposażony jest również w aparat główny 48MP, który zapewnia wyjątkowe zdjęcia. Ponadto, smartfon wyposażony jest w baterię 5000 mAh, która zapewnia długi czas pracy. Realme 7i to idealny wybór dla osób szukających wyjątkowego smartfona z najlepszymi funkcjami. Przygotuj się na premierę Realme 7i i ciesz się wyjątkowymi wrażeniami!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *