Dom i Ogród

Które zabawki ogrodowe warto kupić dla swojego dziecka?


W ogrodzie możemy stworzyć prawdziwy raj dla naszych dzieci. Dzięki zabawkom ogrodowym nasze pociechy będą chciały bawić się w ogródku znacznie dłużej, niż oglądać bajki czy grać w gry komputerowe. Dowiedz się, jakie zabawki ogrodowe warto kupić do naszego ogródka i zapewnijmy naszym szkrabom najlepszą zabawę na ciepłe dni.

Kultowe zabawki ogrodowe – mini plac zabaw pod domem lub na działce

Na placu zabaw dobra zabawa może trwać cały dzień. Dzieci w różnym wielu uwielbiają się huśtać, chodzić po drabinkach i zjeżdżać na zjeżdżalniach. Na takim placu zabaw wymyślają sobie tory przeszkód i zadania do realizacji. Dzieci więc nie tylko są w ciągłym ruchu, ale rozwijają swoją kreatywność. Dlatego warto zbudować plac zabaw w przydomowym ogródku.

Wystarczy, że zamontujemy huśtawkę – może to być tradycyjna huśtawka z siedziskiem lub huśtawka typu „bocianie gniazdo”. W dobrze wyposażonym sklepie z zabawkami ogrodowymi znajdziemy także zestawy huśtawek z drabinkami i zjeżdżalniami oraz każdy z tych elementów osobno. Duży wybór umożliwia nam wybudowanie idealnego placu zabaw w ogródku, z uwzględnieniem wielkości powierzchni, warunków topograficznych i naszych oczekiwań.

Baseny ogrodowe, meble dla dzieci i trampoliny

Jeśli dysponujemy większym terenem, w naszym ogrodzie możemy stworzyć prawdziwy letni kurort. Zacząć oczywiście powinniśmy od basenu. Oczywiście im większy, tym więcej dzieci będzie mogło pluskać się jednocześnie, a i nam uda się schłodzić w gorące dni. Dzieci mogą oczywiście wypoczywać na kocyku, ale jeśli w ogrodzie znajdzie się podwójny leżak z baldachimem, nasze pociechy naprawdę poczują się jak na wakacjach. Do tego ogrodowy stolik z krzesełkami i w ogrodzie będzie można urządzić kinder party – konkurencyjną imprezę podczas grilla z rodziną i przyjaciółmi.

Nie zapominajmy jednak, że dzieci potrzebują się wyszaleć. Odpowiednia dawka ruchu pozwoli spalić zjedzone lody i ciastka, a pociechy wyrobią w sobie nawyk codziennej aktywności fizycznej. Dzięki zabawkom ogrodowym zapewnimy naszym dzieciom ogromną frajdę. Jedną z takich zabawek, które przyciągają dzieci, są trampoliny. Trampoliny ogrodowe dla dzieci dostępne są w różnych wersjach, z łatwością więc znajdziemy model idealny dla naszych urwisów.

Zabawki sportowe do ogrodu

Ruch to zdrowie, a dzieci do ruchu nie trzeba przekonywać. Wystarczy kilka dobrze dobranych zabawek, by każde dziecko wolało aktywność na dworze niż siedzenie w domu w ładną pogodę. Zabawki sportowe rozwijają u dzieci umiejętności, uczą uczciwej rywalizacji i zapewniają doskonałą rozrywkę, nawet na cały dzień.

W sklepach z zabawkami ogrodowymi znajdziemy rozstawiane kosze do koszykówki, bramki do piłki nożnej, odpowiednie piłki czy zestawy do badmintona. Oprócz takich akcesoriów, warto mieć na podorędziu zestaw do catchballu (popularna gra w latach 90.), dyski do rzucania, skakanki i inne przenośne zabawki sportowe.

Urządzając ogród, koniecznie pomyślmy o tym, jak chcielibyśmy spędzać czas wolny z całą rodziną. Zabawki ogrodowe zapewnią doskonałą zabawę naszym dzieciom, odciągną je od ekranów smartfonów i rozwiną nowe pasje. Życzymy udanej zabawy!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem z artykułami dla dzieci Mulan.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
41 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *