Biznes

Kwalifikacje wstępne dla profesjonalistów ze Szkołą Jazdy Grzegorza Drzewieckiego


Planujesz zajmować się zawodowo przewozem rzeczy lub osób, czyli zostać profesjonalnym kierowcą samochodu ciężarowego lub autobusu? Szkoła Jazdy Grzegorza Drzewieckiego z pewnością świetnie Cię do tego przygotuje!

Dyrektywa unijna, ujednolicająca prawo w tym zakresie w całej Unii Europejskiej, zastąpiła dawny kurs przewozu osób i rzeczy kwalifikacją wstępną. Jest to specjalny kurs dla osób, które chcą zawodowo zajmować się prowadzeniem samochodu ciężarowego (przewóz rzeczy) lub autobusu (przewóz osób). Szkoła Jazdy Grzegorza Drzewieckiego z pewnością wykształci profesjonalne kadry. Wszyscy zainteresowani kursem przewozu rzeczy i osób z Wałbrzycha i okolic powinni zainteresować się jej ofertą.

Kto może zapisać się na kwalifikację wstępną?

Na kwalifikację wstępną – czyli kurs przewozu rzeczy i osób – zapisać się może każdy, kto jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej lub mieszka na jej terenie od 185 dni. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa” kurs na przewóz rzeczy Wałbrzych” i wybrać odpowiednią szkołę.  Co istotne, nie jest wymagane posiadanie prawa jazdy żadnej kategorii.

Szkoła Jazdy Grzegorza Drzewieckiego – co oferuje?

Profesjonalny kierowca samochodu ciężarowego lub autobusu musi posiadać szereg umiejętności i potrafić radzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, jaka przydarzyć się może na trasie. Kurs kwalifikacji wstępnej w Szkole Jazdy Grzegorza Drzewieckiego pomoże zdobyć potrzebną do wykonywania tego zawodu wiedzę oraz umiejętności.

Oprócz szkolenia teoretycznego, kura kwalifikacji wstępnej (przewozu rzeczy i osób) zawiera rozbudowaną część praktyczną. Dzięki temu uczestnicy trenują wszystkie niezbędne umiejętności, potrzebne na co dzień w pracy zawodowego kierowcy. Instruktorzy dbają o to, by kursanci nauczyli się radzić sobie nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Na skuteczne utrwalanie wiedzy i uzupełnianie na bieżąco ewentualnych braków pozwala z kolei stały kontakt kursantów z instruktorami.

Szkoła Jazdy Grzegorza Drzewieckiego ma swojej ofercie:

– kwalifikację wstępną przewozu osób lub rzeczy;

– kwalifikację wstępną uzupełniającą przewozu osób lub rzeczy;

– kwalifikację wstępną przyspieszoną przewozu osób lub rzeczy;

– kwalifikację wstępną uzupełnioną przyspieszoną przewozu osób lub rzeczy;

– szkolenia okresowe przewozu osób lub rzeczy.

Niniejszy artykuł powstał we współpracy ze Szkołą Jazdy Grzegorza Drzewieckiego

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
38 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *