Zdrowie

Najlepsze modele szczoteczek Philips Sonicare


Szczoteczki soniczne należą do najnowocześniejszych urządzeń przeznaczonych do ochrony zębów i pielęgnacji jamy ustnej. Korzystając ze szczoteczki sonicznej, można znacznie skutecznie usuwać płytkę nazębną i zapobiegać próchnicy, a przy tym mieć piękny i zdrowy uśmiech. Jednym z liderów w zakresie produkcji szczoteczek tego typu jest firma Philips. Poniżej opiszemy najpopularniejsze modele tej marki. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Szczoteczki soniczne – dlaczego warto?

Szczoteczki soniczne są dużo skuteczniejsze niż rotacyjne, które zyskały popularność już kilkanaście lat temu. Zamiast wykonywać obroty, generują drgania. Pod ich wpływem powstają aktywne bąbelki będące mieszaniną powietrza, wody i pasty do zębów. W ten sposób znacznie skuteczniej czyszczą zęby i przestrzenie międzyzębowe – szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Zamieniając tradycyjną szczoteczkę manualną na soniczną, zauważysz wyraźną poprawę swojego uśmiechu już po kilku tygodniach.

Szczoteczki do zębów Philips Sonicare – polecane modele

Chcąc kupić szczoteczkę soniczną Philips, masz naprawdę duży wybór. Poniżej wymieniamy pięć popularnych modeli, jednak w rzeczywistości oferta jest znacznie szersza. Oto nasi faworyci – te urządzenia mają doskonałe recenzje i na pewno cię nie zawiodą.

  • Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE Prestige 9900 – model wyposażony w innowacyjną technologię SenseIQ. Dzięki zastosowaniu specjalnych czujników szczoteczka wykrywa ruchy czyszczące oraz siłę nacisku podczas mycia zębów i dziąseł. Na tej podstawie przygotowany jest szczegółowy raport i podpowiedzi, jak poprawić technikę szczotkowania – wszystko przeczytasz w aplikacji mobilnej połączonej z urządzeniem. Poza tym na uwagę zasługuje duża liczba dostępnych ustawień. Do wyboru jest aż pięć programów i pięć stopni intensywności. W pełni naładowany akumulator umożliwia dwa tygodnie działania. Dzięki temu na wakacje nie musisz brać ładowarki!
  • Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE HX9917/89 DiamondClean – druga propozycja prezentuje się w łazience bardzo elegancko. To zasługa gustownej ładowarki, która wyglądem przypomina szklankę. Chcesz zabrać sprzęt na wyjazd? Jest także podróżne etui. Szczoteczka ma do wyboru cztery programy i trzy poziomy intensywności. Dobre rady na temat szczotkowania znajdziesz w odpowiedniej aplikacji.
  • Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE HX6830/53 Protective Clean – w tym modelu znajdziesz nieco mniej funkcji. Można wybrać dwa programy (standardowy i do wybielana zębów), a poziom intensywności jest tylko jeden. Przydatną opcją jest natomiast czujnik nacisku, który zaalarmuje, gdy końcówka będzie zbyt mocno dociskana. Dostaniesz też informację, gdy trzeba będzie wymienić końcówkę szczoteczki na nową. Zazwyczaj robi się to co trzy miesiące, ale dzięki ustawionemu powiadomieniu na pewno o tym nie zapomniesz. Bardzo praktyczne jest etui podróżne dołączone do zestawu.
  • Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE ProtectiveClean HX6807/24 – czwarte miejsce zajmuje stosunkowo tania szczoteczka – idealna, gdy zaczynasz swoją przygodę z Sonicare i nie masz pewności, czy ten sposób mycia zębów przypadnie ci do gustu. Ma do wyboru jeden program dwa stopnie intensywności szczotkowania. We właściwej ocenie czasu szczotkowania pomaga timer.
  • Szczoteczka PHILIPS SONICARE For Kids HX6322/04 – na końcu model dziecięcy. Szczoteczka soniczna dla najmłodszych jest dopasowana wielkością do dziecięcych potrzeb. Występuje w kilku kolorach, które przypadną do gustu zarówno chłopakom jak i dziewczynom. Podobnie jak niektóre modele dla dorosłych współpracuje z aplikacją, pomagając udoskonalić technikę szczotkowania.

Sprawdź wszystkie szczoteczki Philips Sonicare w sklepie MediaMarkt.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
19 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *