Różne

PlayStation Now na Android TV – graj w ulubione gry!


PlayStation Now to usługa streamingowa, która umożliwia graczom dostęp do szerokiej biblioteki gier na różnych platformach. Teraz, dzięki nowemu rozszerzeniu, użytkownicy Android TV będą mogli cieszyć się tymi samymi możliwościami co posiadacze konsol PlayStation. Dzięki PlayStation Now na Android TV, gracze będą mogli w pełni wykorzystać swoje telewizory do grania w ulubione tytuły bez konieczności posiadania konsoli. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do bogatej oferty gier bez konieczności inwestowania w drogie urządzenia.

Jak uruchomić PlayStation Now na Android TV – poradnik krok po kroku

PlayStation Now to usługa streamingowa, która umożliwia granie w gry z konsoli PlayStation na urządzeniach z systemem Android TV. Aby uruchomić tę usługę na swoim telewizorze, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Upewnij się, że masz aktywne konto PlayStation Now oraz subskrypcję tej usługi.

2. Przejdź do sklepu Google Play na swoim telewizorze i pobierz aplikację PlayStation Now.

3. Zaloguj się na swoje konto PlayStation Now w aplikacji.

4. Po zalogowaniu wybierz grę, którą chcesz zagrać i naciśnij przycisk „Graj”.

5. Jeśli nie masz podłączonego kontrolera do swojego telewizora, możesz użyć kontrolera DualShock 4 lub kompatybilnego kontrolera Bluetooth.

6. Ciesz się graniem w gry z konsoli PlayStation na swoim telewizorze!

Pamiętaj, że do płynnego korzystania z usługi PlayStation Now wymagane jest szybkie połączenie internetowe o przepustowości co najmniej 5 Mb/s. Teraz możesz cieszyć się ulubionymi grami na dużym ekranie swojego Android TV!

Najlepsze gry dostępne na PlayStation Now dla użytkowników Android TV

PlayStation Now to usługa strumieniowania gier, która umożliwia użytkownikom dostęp do ponad 800 tytułów na konsolę PlayStation oraz komputery PC. Teraz, dzięki aplikacji dostępnej dla użytkowników Android TV, gracze mogą również cieszyć się najlepszymi grami na swoim telewizorze.

Wśród dostępnych tytułów znajdują się takie hity jak „God of War”, „Uncharted 4: Kres Złodzieja” czy „The Last of Us”. Użytkownicy mogą również zagrać w gry z serii „Assassin’s Creed”, „Batman: Arkham” czy „Red Dead Redemption”.

Aplikacja PlayStation Now dla Android TV umożliwia także korzystanie z funkcji multiplayer oraz zapisywanie postępów w grach. Dzięki temu gracze mogą kontynuować rozgrywkę na innych urządzeniach.

Dostęp do usługi PlayStation Now jest możliwy za miesięczną opłatą lub dzięki subskrypcji PlayStation Plus. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników Android TV w sklepie Google Play.

PlayStation Now na Android TV – czy warto skorzystać z tej usługi?

PlayStation Now to usługa strumieniowania gier, która jest dostępna na platformie Android TV. Dzięki niej użytkownicy mogą grać w wybrane tytuły z konsoli PlayStation na swoim telewizorze. Czy warto skorzystać z tej usługi? To zależy od preferencji i potrzeb użytkownika. Jeśli lubisz gry wideo i chcesz mieć dostęp do szerokiej biblioteki tytułów bez konieczności kupowania konsoli, to PlayStation Now może być dla Ciebie atrakcyjną opcją. Jednak należy pamiętać, że korzystanie z tej usługi wymaga stabilnego połączenia internetowego oraz opłaty abonamentowej.

PlayStation Now na Android TV to świetna opcja dla wszystkich miłośników gier, którzy chcą cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami na dużym ekranie telewizora. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą korzystać z szerokiej biblioteki gier bez konieczności posiadania konsoli PlayStation. Aplikacja działa płynnie i nie wymaga dużych nakładów finansowych, co czyni ją atrakcyjną dla wielu osób. Jednakże, aby cieszyć się grami w najlepszej jakości, konieczne jest posiadanie szybkiego i stabilnego połączenia internetowego. Mimo pewnych ograniczeń, PlayStation Now na Android TV jest świetnym wyborem dla wszystkich fanów gier i może zapewnić wiele godzin rozrywki.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *