Różne

PS Now na Androidzie – graj w ulubione tytuły!


PS Now to usługa streamingowa oferowana przez Sony, która umożliwia graczom dostęp do szerokiej biblioteki gier na różnych platformach. Teraz, dzięki najnowszej aktualizacji, użytkownicy urządzeń z systemem Android również mogą cieszyć się tą usługą. Dzięki temu rozwiązaniu, posiadacze smartfonów i tabletów mogą grać w ulubione tytuły bez konieczności posiadania konsoli PlayStation. To ogromna wygoda dla wszystkich miłośników gier, którzy chcą mieć dostęp do swoich ulubionych tytułów w dowolnym miejscu i czasie. Dowiedzmy się więcej o PS Now na Androidzie!

Jak grać w ulubione gry z PS Now na urządzeniach z systemem Android?

Aby grać w ulubione gry z PS Now na urządzeniach z systemem Android, należy postępować według poniższych kroków:

1. Pobierz aplikację PS Now z Google Play Store na swoje urządzenie z systemem Android.

2. Zaloguj się na swoje konto PlayStation Network lub utwórz nowe, jeśli jeszcze go nie masz.

3. Wybierz grę, którą chcesz zagrać i naciśnij przycisk „Graj teraz”.

4. Jeśli nie masz aktywnego abonamentu PS Now, zostaniesz poproszony o wykupienie go lub skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego.

5. Po wybraniu opcji płatności i potwierdzeniu transakcji, gra zostanie pobrana na twoje urządzenie i będzie gotowa do rozpoczęcia.

6. W celu ułatwienia gry możesz podłączyć kontroler DualShock 4 do swojego urządzenia za pomocą Bluetooth lub kabla USB.

7. Po rozpoczęciu gry będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji i możliwości, takich jak w przypadku grania na konsoli PlayStation.

Pamiętaj, że aby cieszyć się płynną rozgrywką, wymagane jest szybkie połączenie internetowe o minimalnej prędkości 5 Mbps. Teraz możesz cieszyć się swoimi ulubionymi grami z PS Now na swoim urządzeniu z systemem Android!

Zalety i wady korzystania z PS Now na smartfonie czy tablecie

PS Now to usługa streamingowa oferowana przez Sony, która umożliwia graczom dostęp do szerokiej biblioteki gier na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach i tabletach. Korzystanie z PS Now na tych urządzeniach ma swoje zalety i wady.

Zalety:

– Dostępność: dzięki PS Now możemy grać w ulubione gry na smartfonie lub tablecie, niezależnie od miejsca i czasu.

– Wygoda: nie musimy instalować gier ani kupować drogich konsol, aby cieszyć się rozrywką. Wystarczy jedynie stabilne połączenie internetowe.

– Duży wybór gier: biblioteka PS Now zawiera ponad 800 tytułów, w tym wiele ekskluzywnych dla konsoli PlayStation.

– Niski koszt: abonament miesięczny jest tańszy niż zakup pojedynczych gier.

Wady:

– Wymagane szybkie i stabilne połączenie internetowe: aby grać płynnie, potrzebujemy szybkiego łącza internetowego o przepustowości co najmniej 5 Mbps.

– Możliwe opóźnienia: ze względu na streaming gry z serwerów, może wystąpić opóźnienie między naszymi ruchami a reakcją w grze.

– Ograniczenia techniczne: nie wszystkie gry są dostępne do grania na smartfonie lub tablecie. Niektóre tytuły wymagają kontrolera lub obsługi ekranu dotykowego, co może utrudnić rozgrywkę.

Podsumowując, korzystanie z PS Now na smartfonie lub tablecie ma swoje zalety i wady. Decyzja o wyborze tej usługi powinna być uzależniona od naszych preferencji i możliwości technicznych.

Najlepsze gry dostępne na PS Now dla użytkowników Androida

PlayStation Now to usługa strumieniowania gier, która umożliwia użytkownikom dostęp do ponad 800 tytułów na konsolę PlayStation oraz komputery PC. Jednakże, od niedawna usługa ta jest również dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Dzięki temu, posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android mogą cieszyć się najlepszymi grami na swoich urządzeniach mobilnych. Wśród najpopularniejszych tytułów dostępnych na PS Now dla użytkowników Androida znajdują się między innymi „God of War”, „Uncharted 4: Kres Złodzieja” oraz „The Last of Us”.

Wszystkie gry są dostępne w wysokiej jakości graficznej i płynnie działają na urządzeniach z systemem Android. Dodatkowo, dzięki funkcji zapisu w chmurze, gracze mogą kontynuować rozgrywkę na różnych urządzeniach bez konieczności zaczynania od nowa.

Usługa PlayStation Now dla użytkowników Androida jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się najlepszymi grami bez konieczności posiadania konsoli PlayStation. Dzięki temu, każdy może stać się częścią świata gier PlayStation i przeżywać niezapomniane przygody w dowolnym miejscu i czasie.

W ostatnim czasie pojawiła się możliwość korzystania z usługi PlayStation Now na urządzeniach z systemem Android. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się grami z konsoli PlayStation na swoich smartfonach i tabletach. Jest to ogromny krok w rozwoju technologii gamingowej, który umożliwia dostęp do szerokiej biblioteki gier bez konieczności posiadania konsoli. Dodatkowo, dzięki funkcji streamingu, nie ma potrzeby pobierania i instalowania gier, co znacznie ułatwia korzystanie z usługi. Wraz z wprowadzeniem PS Now na Androida, Sony udostępniło również nowe tytuły, co sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla graczy. Podsumowując, wprowadzenie PS Now na Androida jest ogromnym sukcesem dla firmy i otwiera nowe możliwości dla miłośników gier wideo.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *