Rodzina i dziecko

Farby do malowania twarzy – frajda dla dzieci i nie tylko


Planując przyjęcie urodzinowe, imprezę tematyczną, bądź po prostu szukając pomysłu na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem, możemy spróbować swoich sił w artystycznym malowaniu twarzy. Pomogą nam w tym specjalne farby, dedykowane głównie najmłodszym, ale także każdej osobie, lubiącej dobrą zabawę. Wystarczy bowiem jedno pudełko, by zamienić buzie gości w wesołe zwierzątka, czy postaci z ulubionych bajek, przy czym podobne produkty są nieszkodliwe dla zdrowia i przyjazne środowisku.

Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Dlatego właśnie, zamiast główkować nad często zbyt sztampowymi atrakcjami, lepiej skupić się na tworzeniu własnej ekipy uśmiechniętych bohaterów. Profesjonalne farby do malowania twarzy kupić można z kolei między innymi w sklepie papierniczym online- smartkleks.pl. Dostępne w wyrazistych, żywych barwach i łatwe do nakładania staną się niewątpliwym hitem karnawału, balu przebierańców, a nawet idealnym uzupełnieniem stroju kibica. Oprócz tego, złożone z parafiny, wazeliny, gliceryny, kredy oraz pigmentów nie powodują alergii i uczuleń, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

W zestawach poza farbami pojawia się zaś gąbka, pacynka i pędzelek- pomagające zrealizować najbardziej szalone wizje. Co więcej, farb można używać również na papierze, stąd dziecko chętnie wykorzysta je także w ten sposób, malując kolorowe, trwałe obrazy. W asortymencie smartkleks.pl kupimy farby i kredki do malowania twarzy znanych i sprawdzonych marek: Colorino i Aliga, posiadających szerokie grono zadowolonych klientów. Gdy zatem wybierzemy się po te cuda, z pewnością szybko wrócimy po więcej.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Smart Kleks.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *