Różne

Jak napisać prywatną wiadomość na twitchu?


Jak wysłać prywatną wiadomość na Twitchu

Aby wysłać prywatną wiadomość na Twitchu, należy najpierw zalogować się na swoje konto. Następnie należy wybrać użytkownika, do którego chce się wysłać wiadomość. Można to zrobić poprzez wyszukanie go w wyszukiwarce lub klikając na jego profil. Po znalezieniu użytkownika, należy kliknąć ikonę wiadomości, która znajduje się obok jego nazwy użytkownika. Po kliknięciu ikony wiadomości, otworzy się okno, w którym można wpisać treść wiadomości i wysłać ją do wybranego użytkownika.

Jak skonfigurować ustawienia prywatnych wiadomości na Twitchu

Aby skonfigurować ustawienia prywatnych wiadomości na Twitchu, należy wykonać następujące kroki:

1. Zaloguj się na swoje konto Twitch.

2. Przejdź do sekcji Ustawienia konta.

3. Wybierz zakładkę Prywatne wiadomości.

4. Wybierz opcję „Tylko moi przyjaciele”, aby ograniczyć dostęp do twoich prywatnych wiadomości tylko do twoich przyjaciół.

5. Wybierz opcję „Tylko moje kanały”, aby ograniczyć dostęp do twoich prywatnych wiadomości tylko do twoich kanałów.

6. Wybierz opcję „Tylko moje kanały i przyjaciele”, aby ograniczyć dostęp do twoich prywatnych wiadomości tylko do twoich kanałów i przyjaciół.

7. Wybierz opcję „Wszyscy”, aby umożliwić wszystkim dostęp do twoich prywatnych wiadomości.

8. Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać wszystkie zmiany.

Jak wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników Twitcha

Aby wysłać prywatną wiadomość do innego użytkownika Twitcha, należy najpierw zalogować się na swoje konto. Następnie należy wybrać użytkownika, do którego chce się wysłać wiadomość, i kliknąć ikonę wiadomości obok jego nazwy użytkownika. Po otwarciu okna wiadomości można wpisać treść wiadomości i wysłać ją do użytkownika.

Jak zablokować prywatne wiadomości na Twitchu

Aby zablokować prywatne wiadomości na Twitchu, należy wykonać następujące kroki:
1. Zaloguj się na swoje konto Twitch.
2. Przejdź do sekcji Ustawienia.
3. Wybierz zakładkę Prywatność.
4. Zaznacz opcję „Wyłącz prywatne wiadomości”.
5. Kliknij przycisk „Zapisz zmiany”.

Po wykonaniu powyższych kroków prywatne wiadomości zostaną zablokowane.

Jak wysyłać prywatne wiadomości za pomocą komendy na Twitchu

Aby wysłać prywatną wiadomość na Twitchu, należy użyć komendy /w. Komenda ta pozwala wysłać wiadomość do konkretnego użytkownika. Aby to zrobić, wpisz /w [nazwa użytkownika], a następnie wpisz treść wiadomości. Wiadomość zostanie wysłana tylko do wybranego użytkownika.

Jak wysyłać prywatne wiadomości za pomocą aplikacji mobilnej Twitch

Aplikacja mobilna Twitch umożliwia użytkownikom wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników. Aby wysłać prywatną wiadomość, należy wykonać następujące kroki:

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Twitch.

2. Przejdź do strony profilu użytkownika, do którego chcesz wysłać wiadomość.

3. Kliknij ikonę wiadomości w prawym górnym rogu strony profilu.

4. Wpisz treść wiadomości i kliknij przycisk „Wyślij”.

Wiadomość zostanie wysłana do odbiorcy. Użytkownik może również odpowiedzieć na wiadomość, klikając przycisk „Odpowiedz”.

Jak wysyłać prywatne wiadomości za pomocą komendy w grze na Twitchu

Aby wysłać prywatną wiadomość za pomocą komendy w grze na Twitchu, należy wpisać komendę „/w [nazwa użytkownika] [wiadomość]”. Przykładowo, jeśli chcesz wysłać wiadomość do użytkownika o nazwie „TwitchUser”, wpisz „/w TwitchUser Cześć!”. Wiadomość zostanie wysłana tylko do tego użytkownika, a nie do całej publiczności.

Jak wysyłać prywatne wiadomości za pomocą komendy w kanałach na Twitchu

Aby wysłać prywatną wiadomość do użytkownika na Twitchu, należy użyć komendy „/w”. Aby to zrobić, wpisz „/w [nazwa użytkownika] [wiadomość]”, gdzie [nazwa użytkownika] jest nazwą użytkownika, do którego chcesz wysłać wiadomość, a [wiadomość] to treść wiadomości, którą chcesz wysłać. Wiadomość zostanie wysłana tylko do wybranego użytkownika, a nie do całego kanału.

Jak wysyłać prywatne wiadomości za pomocą komendy w czacie na Twitchu

Aby wysłać prywatną wiadomość za pomocą komendy w czacie na Twitchu, należy wpisać „/w [nazwa użytkownika] [wiadomość]”. Przykładowo, jeśli chcesz wysłać wiadomość do użytkownika o nazwie „TwitchUser”, wpisz „/w TwitchUser Cześć!”. Wiadomość zostanie wysłana tylko do tego użytkownika, a nie do całego czatu.

Jak wysyłać prywatne wiadomości za pomocą komendy w kanałach grupowych na Twitchu

Aby wysłać prywatną wiadomość do użytkownika w kanałach grupowych na Twitchu, należy użyć komendy „/w”. Aby to zrobić, wpisz „/w [nazwa użytkownika] [wiadomość]”, gdzie [nazwa użytkownika] to nazwa użytkownika, do którego chcesz wysłać wiadomość, a [wiadomość] to treść wiadomości, którą chcesz wysłać. Wiadomość zostanie wysłana tylko do wybranego użytkownika, a nie do całego kanału.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
238 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *