Różne

Jak przesłać pieniądze na wośp?


Jak przesłać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Aby przesłać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można skorzystać z kilku dostępnych opcji. Przede wszystkim, można wpłacić pieniądze na konto bankowe Fundacji WOŚP, którego numer znajduje się na stronie internetowej Fundacji. Można również wysłać SMS-a o treści WOŚP na numer 7148, a kwota 2,46 zł zostanie przelana na konto Fundacji. Ponadto, można dokonać wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal, który jest dostępny na stronie internetowej Fundacji. Wszystkie wpłaty są przeznaczone na pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami układu krążenia.

Jak wspomóc WOŚP za pomocą przelewu?

Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można dokonać przelewu na konto Fundacji. Numer konta bankowego WOŚP to:

Bank PKO BP S.A.

Numer konta: 52 1020 5558 1111 1590 9400 0001

Tytułem przelewu należy wpisać: „Darowizna na WOŚP”.

Kwota przelewu jest dowolna i każda złotówka przyczyni się do pomocy potrzebującym. Przelew można wykonać zarówno z konta bankowego, jak i za pośrednictwem serwisów internetowych.

Dzięki wsparciu finansowemu, WOŚP może nadal realizować swoje cele i pomagać potrzebującym.

Jak przekazać darowiznę na WOŚP?

Aby przekazać darowiznę na WOŚP, należy skorzystać z jednej z dostępnych metod. Można wpłacić pieniądze na konto WOŚP, wykorzystując jeden z dostępnych numerów kont bankowych. Można również wysłać SMS-a o treści WOSP na numer 7148. Wysyłając SMS-a, wpłacamy kwotę 10 złotych. Można również wpłacić darowiznę za pośrednictwem strony internetowej WOŚP. Wszystkie wpłaty są bezpieczne i anonimowe.

Jak wesprzeć WOŚP za pomocą przelewu?

Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można dokonać przelewu na konto Fundacji WOŚP. Numer konta bankowego Fundacji to: 59 1240 1037 1111 0010 5387 7884. W tytule przelewu należy wpisać „Darowizna na WOŚP”. Przelew można wykonać z dowolnego banku, zarówno w kraju, jak i za granicą. Wszystkie wpłaty są objęte zwolnieniem z podatku od darowizn.

Jak przekazać pieniądze na WOŚP?

Aby przekazać pieniądze na WOŚP, można skorzystać z kilku dostępnych opcji. Przede wszystkim można wpłacić pieniądze na konto WOŚP, którego numer znajduje się na stronie internetowej Fundacji. Można również wesprzeć WOŚP poprzez przelew bankowy lub przekaz pocztowy. Ponadto, w wielu sklepach i punktach usługowych można znaleźć specjalne puszki, do których można wrzucać datki. Wszystkie te metody są bezpieczne i skuteczne.

Jak wspierać WOŚP za pomocą przelewu?

Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za pomocą przelewu jest bardzo proste. Aby wesprzeć finansowo WOŚP, należy wykonać przelew na konto Fundacji WOŚP z podaniem numeru konta oraz tytułu przelewu. Numer konta Fundacji WOŚP to: 59 1240 1037 1111 0010 5387 7387. W tytule przelewu należy wpisać „Darowizna na WOŚP”. Przelew można wykonać za pośrednictwem banku lub za pomocą aplikacji mobilnej. Wszystkie informacje na temat wspierania WOŚP za pomocą przelewu znajdują się na stronie internetowej Fundacji.

Jak przesłać darowiznę na WOŚP?

Aby przesłać darowiznę na WOŚP, należy skorzystać z jednej z dostępnych metod. Można wpłacić pieniądze na konto bankowe Fundacji WOŚP, wpłacić darowiznę za pośrednictwem strony internetowej lub wysłać SMS-a.

Konto bankowe Fundacji WOŚP:

Bank PKO BP S.A.

Numer konta:

PL 10 1240 1037 1111 0010 4982 7982

Tytułem: Darowizna na WOŚP

Aby wpłacić darowiznę za pośrednictwem strony internetowej, należy wejść na stronę www.wosp.org.pl i kliknąć na przycisk „Wpłać darowiznę”. Następnie należy wybrać metodę płatności i dokonać wpłaty.

Aby wysłać SMS-a, należy wysłać wiadomość o treści „WOSP” na numer 7148. Koszt wysłania SMS-a wynosi 10 zł.

Jak przekazać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Aby przekazać pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można skorzystać z kilku dostępnych opcji. Przede wszystkim, można wpłacić pieniądze na konto bankowe Fundacji WOŚP, którego numer znajduje się na stronie internetowej Fundacji. Można również wesprzeć WOŚP poprzez przelew internetowy lub aplikację mobilną. Ponadto, można wesprzeć WOŚP poprzez zakup specjalnych produktów, których dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji. Wreszcie, można wesprzeć WOŚP poprzez udział w licytacjach, które są organizowane przez Fundację.

Jak wesprzeć WOŚP za pomocą przelewu bankowego?

Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można dokonać przelewu bankowego na konto Fundacji WOŚP. Numer konta bankowego Fundacji to: 59 1240 1037 1111 0010 5387 7653. W tytule przelewu należy wpisać „Darowizna na WOŚP”. Przelew można wykonać z dowolnego banku, zarówno z konta osobistego, jak i firmowego. Wszystkie wpłaty są objęte honorowymi podatkami.

Jak przekazać darowiznę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Aby przekazać darowiznę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można skorzystać z kilku dostępnych opcji. Można wpłacić pieniądze na konto bankowe Fundacji WOŚP, wykorzystując numer konta: 59 1240 1037 1111 0010 5387 7387. Można również wysłać SMS o treści „WOŚP” pod numer 79020, co oznacza wpłatę 10 zł. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty za pośrednictwem strony internetowej Fundacji WOŚP. Wszystkie wpłaty są przeznaczone na pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami układu krążenia.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *