Różne

Jak przywrócić usunięte zdjęcia z tabletu?


Usunięcie zdjęć z tabletu może być bardzo frustrujące, szczególnie jeśli są to zdjęcia, które są dla Ciebie ważne. Na szczęście istnieje kilka sposobów na przywrócenie usuniętych zdjęć z tabletu. W tym artykule omówimy kilka sposobów, w jaki możesz odzyskać swoje usunięte zdjęcia. Przedstawimy również kilka wskazówek, które pomogą Ci uniknąć usuwania zdjęć w przyszłości.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z tabletu za pomocą narzędzi do odzyskiwania danych

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z tabletu może być możliwe za pomocą narzędzi do odzyskiwania danych. Wiele programów do odzyskiwania danych oferuje skuteczne rozwiązania do odzyskiwania usuniętych plików z tabletu. Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych należy upewnić się, że tablet jest podłączony do komputera i że wszystkie niezbędne sterowniki są zainstalowane. Następnie należy wybrać narzędzie do odzyskiwania danych i uruchomić je. Program wyświetli listę wszystkich dostępnych dysków, w tym dysk tabletu. Następnie należy wybrać dysk tabletu i kliknąć przycisk „Skanuj”. Po zakończeniu skanowania program wyświetli listę wszystkich odzyskanych plików. Następnie należy wybrać interesujące nas zdjęcia i kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby je odzyskać. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych należy upewnić się, że wszystkie odzyskane pliki są zapisane w bezpiecznym miejscu.

Jak przywrócić usunięte zdjęcia z tabletu za pomocą aplikacji do przywracania danych

Jeśli chcesz przywrócić usunięte zdjęcia z tabletu, możesz skorzystać z aplikacji do przywracania danych. Aplikacja ta pozwala na odzyskanie skasowanych plików, takich jak zdjęcia, wideo, dokumenty i inne. Aby skorzystać z tej aplikacji, należy wykonać następujące kroki:

1. Pobierz i zainstaluj aplikację do przywracania danych na swoim tablecie.

2. Uruchom aplikację i wybierz dysk, z którego chcesz odzyskać usunięte pliki.

3. Wybierz typ plików, które chcesz odzyskać, np. zdjęcia.

4. Kliknij przycisk „Skanuj”, aby aplikacja rozpoczęła skanowanie dysku w poszukiwaniu usuniętych plików.

5. Po zakończeniu skanowania wybierz pliki, które chcesz przywrócić, i kliknij przycisk „Przywróć”.

6. Po zakończeniu procesu przywracania plików możesz je zobaczyć w folderze, w którym zostały one pierwotnie zapisane.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
3 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *