Różne

Jak usunąć wiadomość na snapchacie?


Jak usunąć wiadomość na Snapchacie – krok po kroku

Krok 1: Otwórz aplikację Snapchat na swoim urządzeniu.

Krok 2: Przejdź do swojej konwersacji z osobą, od której chcesz usunąć wiadomość.

Krok 3: Przytrzymaj palec na wiadomości, którą chcesz usunąć.

Krok 4: Pojawi się menu, wybierz opcję „Usuń”.

Krok 5: Potwierdź swoją decyzję, wybierając opcję „Usuń”. Wiadomość zostanie usunięta.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie bez wysyłania jej do odbiorcy

Aby usunąć wiadomość na Snapchacie bez wysyłania jej do odbiorcy, należy najpierw otworzyć aplikację. Następnie należy wybrać wiadomość, którą chce się usunąć. Po wybraniu wiadomości, należy nacisnąć ikonę kosza na górze ekranu. Po naciśnięciu ikony kosza, wiadomość zostanie usunięta bez wysyłania jej do odbiorcy.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie po jej wysłaniu

Niestety, nie ma możliwości usunięcia wiadomości na Snapchacie po jej wysłaniu. Wiadomość pozostaje wysłana i dostępna dla odbiorcy, nawet jeśli nadawca próbuje ją usunąć. Jedynym sposobem na uniknięcie wysłania wiadomości jest anulowanie jej wysyłki przed jej wysłaniem.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do wielu osób

Niestety, nie ma możliwości usunięcia wiadomości, która została wysłana do wielu osób na Snapchat. Jedynym sposobem na uniknięcie niepożądanych konsekwencji jest przeproszenie odbiorców za wysłanie wiadomości i zapewnienie, że taka sytuacja nie powtórzy się w przyszłości.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie

Aby usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie, należy wykonać następujące kroki:
1. Otwórz aplikację Snapchat.
2. Przejdź do swojej skrzynki odbiorczej.
3. Wybierz wiadomość, którą chcesz usunąć.
4. Przytrzymaj palec na wiadomości, aż pojawi się menu.
5. Wybierz opcję „Usuń”.
6. Potwierdź usunięcie wiadomości.

Wiadomość zostanie usunięta z Twojej skrzynki odbiorczej.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika

Aby usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, otwórz aplikację Snapchat i przejdź do swojej skrzynki odbiorczej. Po drugie, dotknij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz usunąć. Po trzecie, pojawi się menu opcji, wybierz opcję „Usuń”. Po czwarte, potwierdź usunięcie wiadomości, wybierając opcję „Usuń”. Wiadomość zostanie usunięta z Twojej skrzynki odbiorczej.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, ale nie została jeszcze przeczytana

Jeśli otrzymałeś wiadomość na Snapchacie od innego użytkownika, ale nie została ona jeszcze przeczytana, możesz ją usunąć. Aby to zrobić, przejdź do swojej skrzynki odbiorczej i dotknij wiadomości, którą chcesz usunąć. Następnie pojawi się menu, w którym możesz wybrać opcję „Usuń”. Po wybraniu tej opcji wiadomość zostanie usunięta i nie będzie już widoczna w skrzynce odbiorczej.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, ale została już przeczytana

Aby usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, ale została już przeczytana, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy otworzyć aplikację Snapchat i przejść do swojej skrzynki odbiorczej. Następnie, należy dotknąć i przytrzymać wiadomość, którą chcesz usunąć. Pojawi się menu, w którym należy wybrać opcję „Usuń”. Po potwierdzeniu, wiadomość zostanie usunięta.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, ale nie została jeszcze przeczytana przez innych użytkowników

Aby usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, ale nie została jeszcze przeczytana przez innych użytkowników, należy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Snapchat i przejdź do swojej skrzynki odbiorczej.

2. Przesuń palcem w lewo na wiadomość, którą chcesz usunąć.

3. Wybierz opcję „Usuń” z menu, które się pojawi.

4. Potwierdź swoją decyzję, wybierając opcję „Usuń”.

Wiadomość zostanie usunięta i nie będzie widoczna dla innych użytkowników.

Jak usunąć wiadomość na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika, ale została już przeczytana przez innych użytkowników

Niestety, nie ma możliwości usunięcia wiadomości na Snapchacie, która została wysłana do Ciebie przez innego użytkownika i została już przeczytana przez innych użytkowników. Jedynym sposobem na usunięcie tej wiadomości jest skontaktowanie się z osobą, która ją wysłała i poproszenie jej o usunięcie jej z jej konta.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
3 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *