Różne

Jak zrobić screena na tablecie huawei?


Screeny są bardzo przydatne, gdy chcesz udokumentować coś, co widzisz na ekranie swojego tabletu. Na szczęście robienie screenów na tablecie Huawei jest bardzo proste. W tym artykule przedstawimy Ci kroki, które należy wykonać, aby wykonać screena na tablecie Huawei.

Jak zrobić screena na tablecie Huawei: krok po kroku

1. Przytrzymaj przycisk zasilania i przycisk głośności jednocześnie przez około 2 sekundy.
2. Pojawi się dźwięk i animacja, sygnalizujące zrobienie zrzutu ekranu.
3. Zrzut ekranu zostanie zapisany w folderze „Zdjęcia” w galerii.
4. Możesz również użyć skrótu klawiaturowego, aby zrobić zrzut ekranu. Wystarczy nacisnąć przyciski „Zmień język” i „Zmień klawiaturę” jednocześnie.
5. Zrzut ekranu zostanie zapisany w folderze „Zdjęcia” w galerii.

Jak wykorzystać funkcję robienia screenów na tablecie Huawei do tworzenia własnych projektów graficznych

Tablet Huawei oferuje użytkownikom możliwość tworzenia własnych projektów graficznych za pomocą funkcji robienia screenów. Aby skorzystać z tej funkcji, należy najpierw wybrać obraz, który chce się udokumentować. Następnie należy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i przycisk głośności jednocześnie, aby wykonać zrzut ekranu. Zrzut ekranu zostanie zapisany w folderze „Zrzuty ekranu” w Galerii.

Użytkownicy mogą edytować zrzut ekranu, aby stworzyć własny projekt graficzny. Aby to zrobić, należy otworzyć zrzut ekranu w aplikacji do edycji zdjęć, takiej jak Adobe Photoshop Express lub PicsArt. Użytkownicy mogą wtedy dodać tekst, obrazy, kształty i inne elementy do swojego projektu. Po zakończeniu edycji zrzut ekranu można zapisać w folderze „Moje projekty” w Galerii.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
8 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *