Różne

Jaki smartfon do 1200 zł 2016?


Smartfony w cenie do 1200 zł to idealny wybór dla osób, które szukają urządzenia z dobrymi parametrami i funkcjami, ale nie chcą wydawać zbyt wiele. W 2016 roku na rynku pojawiło się wiele modeli, które oferują wysoką jakość w przystępnej cenie. Wśród nich znajdują się m.in. Samsung Galaxy A5, Huawei P8 Lite, Sony Xperia M5, LG G4c, HTC Desire 826 i wiele innych. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, dlatego warto dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne opcje, aby wybrać najlepszy dla siebie smartfon.

Najlepsze smartfony do 1200 zł w 2016 roku – porównanie funkcji, wydajności i wyglądu

Smartfony są dziś niezbędnym elementem naszego życia. Wybór odpowiedniego modelu może być trudny, szczególnie jeśli chodzi o wybór urządzenia w przystępnej cenie. W 2016 roku na rynku pojawiło się wiele modeli smartfonów, które można kupić za mniej niż 1200 zł. Przyjrzyjmy się bliżej najlepszym z nich.

Pierwszym modelem, który warto wziąć pod uwagę, jest Samsung Galaxy J5. Jest to średniowycenowy smartfon z 5-calowym ekranem HD Super AMOLED, 8-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 410, 1,5 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 13-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat przedni. Wygląd urządzenia jest bardzo atrakcyjny, a jego wytrzymała bateria pozwala na długie godziny pracy.

Kolejnym godnym uwagi smartfonem jest Huawei P8 Lite. Jest to 5-calowy smartfon z ekranem HD IPS, 8-rdzeniowym procesorem HiSilicon Kirin 620, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 13-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat przedni. Wygląd urządzenia jest bardzo nowoczesny, a jego wytrzymała bateria pozwala na długie godziny pracy.

Ostatnim modelem, który warto wziąć pod uwagę, jest Motorola Moto G4. Jest to 5,5-calowy smartfon z ekranem HD IPS, 8-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 617, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 13-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat przedni. Wygląd urządzenia jest bardzo nowoczesny, a jego wytrzymała bateria pozwala na długie godziny pracy.

Wszystkie trzy modele są godne uwagi i oferują dobrą wydajność i wygląd w przystępnej cenie. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, więc wybór należy do użytkownika.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 1200 zł w 2016 roku – porady i wskazówki dla kupujących

Kupując smartfon w 2016 roku, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, aby wybrać najlepszy model w przedziale cenowym do 1200 zł. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz. Większość smartfonów w tej cenie ma wyświetlacze o przekątnej od 4 do 5 cali. Warto zwrócić uwagę na rozdzielczość wyświetlacza, która powinna wynosić co najmniej 720 x 1280 pikseli.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Większość smartfonów w tej cenie ma procesory czterordzeniowe, które są wystarczająco wydajne do codziennego użytkowania.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na pamięć RAM. Większość smartfonów w tej cenie ma 1 GB lub 2 GB pamięci RAM, co jest wystarczające do codziennego użytkowania.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest aparat. Większość smartfonów w tej cenie ma aparaty o rozdzielczości 8 lub 13 megapikseli, co jest wystarczające do robienia zdjęć wysokiej jakości.

Ostatnim ważnym czynnikiem jest bateria. Większość smartfonów w tej cenie ma baterie o pojemności od 2000 do 3000 mAh, co jest wystarczające do codziennego użytkowania.

Podsumowując, wybierając smartfon do 1200 zł w 2016 roku, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, procesor, pamięć RAM, aparat i baterię. Jeśli wszystkie te czynniki są odpowiednio dobrane, można mieć pewność, że wybrany smartfon będzie wystarczająco wydajny i wytrzymały do codziennego użytkowania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *