Różne

Jaki smartfon do 800 zł 2017?


Smartfony do 800 zł to idealny wybór dla osób, które szukają wydajnego i funkcjonalnego urządzenia w przystępnej cenie. W 2017 roku na rynku pojawiło się wiele modeli, które oferują wszystko, czego potrzebujesz, w tym wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, wydajne procesory, duże baterie i wiele innych. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym smartfonom do 800 zł w 2017 roku, aby pomóc Ci wybrać idealny dla Ciebie.

Najlepsze smartfony do 800 zł w 2017 roku – porównanie najlepszych modeli i recenzje

Wybór odpowiedniego smartfona w 2017 roku może być trudnym zadaniem, szczególnie jeśli chodzi o modele w przedziale cenowym do 800 zł. W tym artykule przedstawimy porównanie najlepszych modeli w tej kategorii cenowej, aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Pierwszym modelem, który warto wziąć pod uwagę, jest Xiaomi Redmi 4A. Jest to świetny smartfon za niewielkie pieniądze, który oferuje wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Xiaomi Redmi 4A posiada również aparat 13 MP z tyłu i 5 MP z przodu.

Kolejnym godnym uwagi smartfonem jest Motorola Moto G5. Jest to średniowycenowy model z wyświetlaczem o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Qualcomm Snapdragon 430, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Motorola Moto G5 posiada również aparat 13 MP z tyłu i 5 MP z przodu.

Ostatnim modelem, który warto wziąć pod uwagę, jest Samsung Galaxy J3 2017. Jest to świetny smartfon za niewielkie pieniądze, który oferuje wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w procesor Exynos 7570, 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Samsung Galaxy J3 2017 posiada również aparat 8 MP z tyłu i 5 MP z przodu.

Wszystkie trzy modele są godne uwagi i oferują dobrą jakość w przystępnej cenie. Wybór odpowiedniego modelu zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Przed zakupem warto przeczytać recenzje i porównać specyfikacje techniczne, aby upewnić się, że wybrany model spełnia Twoje oczekiwania.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 800 zł w 2017 roku – porady i wskazówki dla kupujących

Kupując smartfon do 800 zł w 2017 roku, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz. Większość smartfonów w tej cenie ma wyświetlacz o przekątnej od 4 do 5 cali. Warto zwrócić uwagę na jakość wyświetlacza, aby zapewnić wygodne korzystanie z urządzenia. Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Większość smartfonów w tej cenie ma procesor czterordzeniowy, który zapewnia wystarczającą wydajność do codziennego użytkowania.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest pamięć. Większość smartfonów w tej cenie ma od 1 do 3 GB pamięci RAM, co zapewnia wystarczającą wydajność do codziennego użytkowania. Należy również zwrócić uwagę na pojemność pamięci wewnętrznej. Większość smartfonów w tej cenie ma od 8 do 16 GB pamięci wewnętrznej, co powinno wystarczyć do przechowywania zdjęć, filmów i aplikacji.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest aparat. Większość smartfonów w tej cenie ma aparat o rozdzielczości od 8 do 13 megapikseli, co powinno wystarczyć do robienia zdjęć w wysokiej jakości. Należy również zwrócić uwagę na baterię. Większość smartfonów w tej cenie ma baterię o pojemności od 2000 do 3000 mAh, co powinno wystarczyć do codziennego użytkowania.

Podsumowując, kupując smartfon do 800 zł w 2017 roku, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz, procesor, pamięć, aparat i baterię. Jeśli wszystkie te czynniki są odpowiednio dobrane, można mieć pewność, że smartfon będzie wystarczająco wydajny do codziennego użytkowania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *