Różne

Jaki smartfon kupić w 2020?


10 Najlepszych Smartfonów do Kupienia w 2020

1. Apple iPhone 11 Pro Max: Ten flagowy smartfon od Apple jest wyposażony w 6,5-calowy ekran Super Retina XDR OLED, potężny procesor A13 Bionic, aparat trójkątny z trzema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

2. Samsung Galaxy S20 Ultra: Ten smartfon Samsunga jest wyposażony w 6,9-calowy ekran Infinity-O AMOLED, potężny procesor Exynos 990, aparat czterokątny z czterema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

3. Google Pixel 4 XL: Ten flagowy smartfon od Google jest wyposażony w 6,3-calowy ekran OLED, potężny procesor Snapdragon 855, aparat dwukątny z dwoma obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

4. OnePlus 8 Pro: Ten flagowy smartfon od OnePlus jest wyposażony w 6,78-calowy ekran Fluid AMOLED, potężny procesor Snapdragon 865, aparat czterokątny z czterema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

5. Huawei P40 Pro: Ten flagowy smartfon od Huawei jest wyposażony w 6,58-calowy ekran OLED, potężny procesor Kirin 990, aparat pięciokątny z pięcioma obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

6. Apple iPhone SE 2020: Ten budżetowy smartfon od Apple jest wyposażony w 4,7-calowy ekran Retina LCD, potężny procesor A13 Bionic, aparat dwukątny z dwoma obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

7. Samsung Galaxy Note 10 Plus: Ten flagowy smartfon od Samsunga jest wyposażony w 6,8-calowy ekran Infinity-O Dynamic AMOLED, potężny procesor Exynos 9825, aparat trójkątny z trzema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

8. LG V60 ThinQ 5G: Ten flagowy smartfon od LG jest wyposażony w 6,8-calowy ekran OLED, potężny procesor Snapdragon 865, aparat trójkątny z trzema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

9. Sony Xperia 1 II: Ten flagowy smartfon od Sony jest wyposażony w 6,5-calowy ekran OLED, potężny procesor Snapdragon 865, aparat czterokątny z czterema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

10. Motorola Edge Plus: Ten flagowy smartfon od Motorola jest wyposażony w 6,7-calowy ekran OLED, potężny procesor Snapdragon 865, aparat trójkątny z trzema obiektywami i wsparcie dla szybkiego ładowania.

Porównanie Smartfonów: Który Wybrać w 2020?

Wybór odpowiedniego smartfona w 2020 roku może być trudnym zadaniem. Istnieje wiele różnych modeli, które oferują różne funkcje i możliwości. Aby pomóc Ci wybrać najlepszy dla Ciebie model, przyjrzyjmy się kilku popularnym opcjom.

iPhone 11 Pro Max to flagowy model Apple, który oferuje wyjątkowo wytrzymały wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,5 cala. Posiada także trzy aparaty, które pozwalają na robienie wyrafinowanych zdjęć i filmów. Smartfon jest wyposażony w procesor A13 Bionic, który zapewnia szybkie i płynne działanie.

Samsung Galaxy S20 Ultra to flagowy model Samsunga, który oferuje wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,9 cala. Posiada także cztery aparaty, które pozwalają na robienie wyrafinowanych zdjęć i filmów. Smartfon jest wyposażony w procesor Exynos 990, który zapewnia szybkie i płynne działanie.

Google Pixel 4a to przystępny cenowo model Google, który oferuje wyświetlacz OLED o przekątnej 5,8 cala. Posiada także jeden aparat, który pozwala na robienie wyrafinowanych zdjęć i filmów. Smartfon jest wyposażony w procesor Snapdragon 730G, który zapewnia szybkie i płynne działanie.

Wszystkie trzy modele oferują wyjątkowe funkcje i możliwości, ale który wybrać? Wszystko zależy od Twoich potrzeb i budżetu. Jeśli szukasz flagowego modelu z najlepszymi funkcjami, iPhone 11 Pro Max lub Samsung Galaxy S20 Ultra będą najlepszym wyborem. Jeśli szukasz przystępnego cenowo modelu, Google Pixel 4a będzie dobrym wyborem.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników Android w 2020

W 2020 roku rynek smartfonów oferuje szeroki wybór urządzeń dla użytkowników systemu Android. Wśród nich znajdują się modele zarówno z niskiej, jak i wysokiej półki cenowej. Oto kilka najlepszych smartfonów dla użytkowników systemu Android w 2020 roku.

Samsung Galaxy S20 Ultra: Samsung Galaxy S20 Ultra to flagowy smartfon z systemem Android, który oferuje wyjątkowo wydajny procesor Exynos 990, aż 12 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 6,9-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 3200 pikseli, aparat główny 108 MP i baterię o pojemności 5000 mAh.

Google Pixel 4 XL: Google Pixel 4 XL to flagowy smartfon z systemem Android, który oferuje wydajny procesor Snapdragon 855, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 6,3-calowy ekran OLED o rozdzielczości 1440 x 3040 pikseli, aparat główny 12,2 MP i baterię o pojemności 3700 mAh.

OnePlus 8 Pro: OnePlus 8 Pro to flagowy smartfon z systemem Android, który oferuje wydajny procesor Snapdragon 865, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 6,78-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 3168 pikseli, aparat główny 48 MP i baterię o pojemności 4510 mAh.

LG V60 ThinQ 5G: LG V60 ThinQ 5G to flagowy smartfon z systemem Android, który oferuje wydajny procesor Snapdragon 865, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 6,8-calowy ekran OLED o rozdzielczości 1080 x 2460 pikseli, aparat główny 64 MP i baterię o pojemności 5000 mAh.

Huawei P40 Pro: Huawei P40 Pro to flagowy smartfon z systemem Android, który oferuje wydajny procesor Kirin 990, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wyposażone jest w 6,58-calowy ekran OLED o rozdzielczości 1200 x 2640 pikseli, aparat główny 50 MP i baterię o pojemności 4200 mAh.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników iOS w 2020

Jeśli szukasz najlepszego smartfona dla użytkowników iOS w 2020 roku, to mamy dla Ciebie kilka opcji. Apple iPhone 11 Pro Max jest jednym z najlepszych smartfonów dla użytkowników iOS. Posiada 6,5-calowy ekran Super Retina XDR, który oferuje wyraźny obraz i wyjątkową jakość dźwięku. Smartfon jest wyposażony w trzy aparaty 12MP, które pozwalają na tworzenie wyraźnych i szczegółowych zdjęć. Ponadto, iPhone 11 Pro Max jest wyposażony w procesor A13 Bionic, który zapewnia szybkie i płynne działanie.

Kolejnym godnym uwagi smartfonem dla użytkowników iOS jest Apple iPhone 11. Ten smartfon posiada 6,1-calowy ekran Liquid Retina HD, który oferuje wyraźny obraz i wyjątkową jakość dźwięku. Smartfon jest wyposażony w dwa aparaty 12MP, które pozwalają na tworzenie wyraźnych i szczegółowych zdjęć. Ponadto, iPhone 11 jest wyposażony w procesor A13 Bionic, który zapewnia szybkie i płynne działanie.

Jeśli szukasz smartfona z wyższej półki, to Apple iPhone XS Max jest idealnym wyborem. Ten smartfon posiada 6,5-calowy ekran Super Retina HD, który oferuje wyraźny obraz i wyjątkową jakość dźwięku. Smartfon jest wyposażony w dwa aparaty 12MP, które pozwalają na tworzenie wyraźnych i szczegółowych zdjęć. Ponadto, iPhone XS Max jest wyposażony w procesor A12 Bionic, który zapewnia szybkie i płynne działanie.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników Windows w 2020

W 2020 roku użytkownicy Windows mają szeroki wybór smartfonów, które oferują wyjątkowe funkcje i wydajność. Oto kilka z najlepszych smartfonów dla użytkowników Windows w 2020 roku:

1. Microsoft Lumia 950 XL: Microsoft Lumia 950 XL to jeden z najlepszych smartfonów dla użytkowników Windows. Posiada 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD, aparat 20 megapikseli i procesor Qualcomm Snapdragon 810. Smartfon jest wyposażony w system Windows 10 Mobile i oferuje wszystkie funkcje, które można znaleźć w systemie Windows 10.

2. HP Elite x3: HP Elite x3 to kolejny wyjątkowy smartfon dla użytkowników Windows. Posiada 5,96-calowy wyświetlacz Quad HD, aparat 16 megapikseli i procesor Qualcomm Snapdragon 820. Smartfon jest wyposażony w system Windows 10 Mobile i oferuje wszystkie funkcje, które można znaleźć w systemie Windows 10.

3. Alcatel Idol 4S: Alcatel Idol 4S to kolejny wyjątkowy smartfon dla użytkowników Windows. Posiada 5,5-calowy wyświetlacz Quad HD, aparat 21 megapikseli i procesor Qualcomm Snapdragon 652. Smartfon jest wyposażony w system Windows 10 Mobile i oferuje wszystkie funkcje, które można znaleźć w systemie Windows 10.

Wszystkie te smartfony są doskonałymi wyborami dla użytkowników Windows w 2020 roku. Każdy z nich oferuje wyjątkowe funkcje i wydajność, które pozwolą użytkownikom cieszyć się z ich nowych urządzeń.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników BlackBerry w 2020

W 2020 roku użytkownicy BlackBerry mają szeroki wybór smartfonów, które oferują wyjątkowe funkcje i wygodę. Oto kilka z najlepszych opcji dostępnych na rynku:

1. BlackBerry KEY2 LE: Ten smartfon zapewnia wszystkie funkcje, których oczekują użytkownicy BlackBerry, w tym klawiaturę QWERTY, wygodny interfejs użytkownika i wsparcie dla aplikacji BlackBerry. Dodatkowo, KEY2 LE oferuje wyjątkową wydajność i długi czas pracy na baterii.

2. BlackBerry KEYone: Ten smartfon oferuje wszystkie funkcje, których oczekują użytkownicy BlackBerry, w tym klawiaturę QWERTY, wygodny interfejs użytkownika i wsparcie dla aplikacji BlackBerry. Dodatkowo, KEYone oferuje wyjątkową wydajność i długi czas pracy na baterii.

3. BlackBerry Motion: Ten smartfon oferuje wszystkie funkcje, których oczekują użytkownicy BlackBerry, w tym wygodny interfejs użytkownika i wsparcie dla aplikacji BlackBerry. Dodatkowo, Motion oferuje wyjątkową wydajność i długi czas pracy na baterii.

4. BlackBerry KEY2: Ten smartfon oferuje wszystkie funkcje, których oczekują użytkownicy BlackBerry, w tym klawiaturę QWERTY, wygodny interfejs użytkownika i wsparcie dla aplikacji BlackBerry. Dodatkowo, KEY2 oferuje wyjątkową wydajność i długi czas pracy na baterii.

Wszystkie te smartfony oferują użytkownikom BlackBerry wyjątkowe funkcje i wygodę. Wybór najlepszego smartfona zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników Symbian w 2020

Jeśli szukasz najlepszego smartfona dla użytkowników Symbian w 2020 roku, mamy dla Ciebie kilka opcji. Symbian to system operacyjny, który jest wciąż popularny wśród użytkowników na całym świecie. Oto kilka najlepszych smartfonów dla użytkowników Symbian w 2020 roku:

1. Nokia 808 PureView: Nokia 808 PureView to jeden z najlepszych smartfonów dla użytkowników Symbian. Posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości 360 x 640 pikseli, aparat 41 MP i procesor 1,3 GHz.

2. Nokia N8: Nokia N8 to kolejny popularny smartfon dla użytkowników Symbian. Posiada 3,5-calowy ekran o rozdzielczości 360 x 640 pikseli, aparat 12 MP i procesor 680 MHz.

3. Nokia E7: Nokia E7 to kolejny wyjątkowy smartfon dla użytkowników Symbian. Posiada 4-calowy ekran o rozdzielczości 360 x 640 pikseli, aparat 8 MP i procesor 1 GHz.

4. Nokia C7: Nokia C7 to kolejny wyjątkowy smartfon dla użytkowników Symbian. Posiada 3,5-calowy ekran o rozdzielczości 360 x 640 pikseli, aparat 8 MP i procesor 680 MHz.

Wszystkie powyższe smartfony są wyposażone w system operacyjny Symbian i są doskonałymi opcjami dla użytkowników, którzy szukają wydajnego i niezawodnego urządzenia. Wybór należy do Ciebie.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników Linux w 2020

W 2020 roku użytkownicy systemu Linux mają szeroki wybór smartfonów, które są dostosowane do ich potrzeb. Oto kilka z najlepszych opcji dla użytkowników Linux:

1. PinePhone: PinePhone to jeden z najbardziej zaawansowanych smartfonów dla użytkowników Linux. Urządzenie jest wyposażone w 5,95-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1440 x 720 pikseli, procesor MediaTek Helio P60, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie jest wyposażone w system operacyjny Linux, a także w wiele innych systemów operacyjnych, takich jak Ubuntu Touch, postmarketOS, Manjaro i inne.

2. Librem 5: Librem 5 to kolejny smartfon dla użytkowników Linux. Urządzenie jest wyposażone w 5,7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1440 x 720 pikseli, procesor i.MX 8M, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie jest wyposażone w system operacyjny PureOS, który jest oparty na Linuksie.

3. UBports Ubuntu Touch: UBports Ubuntu Touch to kolejny smartfon dla użytkowników Linux. Urządzenie jest wyposażone w 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie jest wyposażone w system operacyjny Ubuntu Touch, który jest oparty na Linuksie.

4. Purism Librem 5: Purism Librem 5 to kolejny smartfon dla użytkowników Linux. Urządzenie jest wyposażone w 5,7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1440 x 720 pikseli, procesor i.MX 8M, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie jest wyposażone w system operacyjny PureOS, który jest oparty na Linuksie.

Wszystkie powyższe smartfony są doskonałymi opcjami dla użytkowników systemu Linux, którzy szukają wydajnych i niezawodnych urządzeń. Każdy z nich oferuje wysokiej jakości wyświetlacz, procesor i pamięć, a także system operacyjny oparty na Linuksie.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników Tizen w 2020

Jeśli szukasz najlepszych smartfonów dla użytkowników Tizen w 2020 roku, to mamy dla Ciebie kilka opcji. System operacyjny Tizen jest jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych na rynku, a jego wydajność i funkcjonalność są niezwykle imponujące. Oto kilka z najlepszych smartfonów dla użytkowników Tizen w 2020 roku:

1. Samsung Galaxy Watch 3: Galaxy Watch 3 to najnowszy smartwatch od Samsunga, który wyposażony jest w system operacyjny Tizen. Zegarek ma wiele przydatnych funkcji, w tym monitorowanie aktywności, śledzenie snu, łączność Bluetooth i Wi-Fi oraz wiele innych.

2. Samsung Galaxy Z Flip: Galaxy Z Flip to pierwszy składany smartfon od Samsunga, który wyposażony jest w system operacyjny Tizen. Smartfon ma wyświetlacz Infinity Flex o przekątnej 6,7 cala, aparat 12 MP i wiele innych przydatnych funkcji.

3. Samsung Galaxy A51: Galaxy A51 to jeden z najpopularniejszych smartfonów Samsunga w 2020 roku. Smartfon wyposażony jest w system operacyjny Tizen i ma wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala, aparat 48 MP i wiele innych przydatnych funkcji.

4. Samsung Galaxy S20: Galaxy S20 to flagowy smartfon Samsunga, który wyposażony jest w system operacyjny Tizen. Smartfon ma wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej 6,2 cala, aparat 12 MP i wiele innych przydatnych funkcji.

5. Samsung Galaxy Note 10: Galaxy Note 10 to flagowy smartfon Samsunga, który wyposażony jest w system operacyjny Tizen. Smartfon ma wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej 6,3 cala, aparat 12 MP i wiele innych przydatnych funkcji.

Jeśli szukasz najlepszych smartfonów dla użytkowników Tizen w 2020 roku, powyższe modele są doskonałymi opcjami. Każdy z nich ma wiele przydatnych funkcji i wydajności, które sprawią, że Twoje doświadczenie z systemem Tizen będzie jeszcze lepsze.

Najlepsze Smartfony dla Użytkowników Firefox OS w 2020

Firefox OS to system operacyjny oparty na języku JavaScript, który został stworzony przez firmę Mozilla. Jest to jeden z najbardziej popularnych systemów operacyjnych na rynku, a jego użytkownicy mogą cieszyć się szerokim wyborem aplikacji i usług. W 2020 roku użytkownicy Firefox OS mają do wyboru szereg wysokiej jakości smartfonów, które zapewniają doskonałe doświadczenia użytkownika. Oto kilka z najlepszych smartfonów dla użytkowników Firefox OS w 2020 roku:

1. LG G3: LG G3 to jeden z najlepszych smartfonów dla użytkowników Firefox OS. Posiada 5,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon jest wyposażony w 13-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat przedni.

2. ZTE Open C: ZTE Open C to kolejny wysoce wydajny smartfon dla użytkowników Firefox OS. Posiada 4,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon jest wyposażony w 5-megapikselowy aparat główny i 0,3-megapikselowy aparat przedni.

3. Alcatel One Touch Fire: Alcatel One Touch Fire to kolejny wysoce wydajny smartfon dla użytkowników Firefox OS. Posiada 4-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon jest wyposażony w 5-megapikselowy aparat główny i 0,3-megapikselowy aparat przedni.

4. Huawei Y300: Huawei Y300 to kolejny wysoce wydajny smartfon dla użytkowników Firefox OS. Posiada 4-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon jest wyposażony w 5-megapikselowy aparat główny i 0,3-megapikselowy aparat przedni.

Wszystkie powyższe smartfony są doskonałymi opcjami dla użytkowników Firefox OS, którzy szukają wysokiej jakości urządzenia za rozsądną cenę. Każdy z nich oferuje doskonałe doświadczenia użytkownika i zapewnia dostęp do szerokiego wyboru aplikacji i usług.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *