Różne

Jaki smartfon wybrać do 1500 zł 2018?


Jeśli szukasz smartfona do 1500 zł w 2018 roku, masz w czym wybierać. Na rynku jest wiele modeli, które oferują wysoką jakość w przystępnej cenie. Wszystkie modele mają swoje wady i zalety, więc wybór odpowiedniego dla Ciebie może być trudny. Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy listę najlepszych smartfonów do 1500 zł w 2018 roku. Zawiera ona modele od wiodących producentów, takich jak Samsung, Huawei, Xiaomi i innych. Każdy z nich ma swoje własne cechy, które mogą być dla Ciebie ważne. Przyjrzyjmy się bliżej, co oferują te smartfony.

Porównanie najlepszych smartfonów do 1500 zł w 2018 roku

W 2018 roku rynek smartfonów oferuje szeroki wybór urządzeń w przystępnych cenach. Przy wyborze najlepszego smartfona do 1500 zł warto wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak wydajność, wytrzymałość baterii, jakość wykonania, wyświetlacz, aparat i wiele innych.

Jednym z najlepszych smartfonów w tej cenie jest Xiaomi Redmi Note 5. Urządzenie wyposażone jest w 5,99-calowy wyświetlacz Full HD+ z proporcjami 18:9, a także w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 636. Redmi Note 5 wyposażony jest w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Urządzenie posiada również podwójny aparat 12 MP + 5 MP oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

Kolejnym godnym uwagi smartfonem w tej cenie jest Huawei P Smart. Urządzenie wyposażone jest w 5,65-calowy wyświetlacz Full HD+ z proporcjami 18:9, a także w 8-rdzeniowy procesor Kirin 659. P Smart posiada 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Urządzenie wyposażone jest również w podwójny aparat 13 MP + 2 MP oraz baterię o pojemności 3000 mAh.

Ostatnim godnym uwagi smartfonem w tej cenie jest Motorola Moto G6. Urządzenie wyposażone jest w 5,7-calowy wyświetlacz Full HD+ z proporcjami 18:9, a także w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 450. Moto G6 posiada 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Urządzenie wyposażone jest również w podwójny aparat 12 MP + 5 MP oraz baterię o pojemności 3000 mAh.

Wszystkie trzy smartfony oferują wysoką wydajność, wytrzymałość baterii i dobrą jakość wykonania. Wybór najlepszego smartfona zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Jak wybrać najlepszy smartfon do 1500 zł w 2018 roku – porady i wskazówki

Kupując smartfon do 1500 zł w 2018 roku, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na wyświetlacz. Większość smartfonów w tej cenie ma wyświetlacz o przekątnej od 5 do 6 cali. Najlepszym wyborem będzie wyświetlacz o rozdzielczości Full HD lub Quad HD. Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Najlepszym wyborem będzie procesor Qualcomm Snapdragon 835 lub 845. Następnie należy zwrócić uwagę na pamięć RAM. Najlepszym wyborem będzie smartfon z co najmniej 4 GB pamięci RAM. Kolejnym ważnym czynnikiem jest bateria. Najlepszym wyborem będzie smartfon z baterią o pojemności co najmniej 3000 mAh. Ostatnim ważnym czynnikiem jest aparat. Najlepszym wyborem będzie smartfon z aparatem o rozdzielczości co najmniej 12 megapikseli. Jeśli wszystkie te czynniki są spełnione, można być pewnym, że wybrany smartfon będzie wystarczająco wydajny i wytrzymały.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *