Różne

Jaki tablet do 400 zł 2017?


Tablety to wygodne i funkcjonalne urządzenia, które są coraz bardziej popularne wśród użytkowników. Jeśli szukasz tabletu do 400 zł, to w 2017 roku masz wiele do wyboru. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym tabletom do 400 zł, które są dostępne na rynku. Przyjrzymy się ich specyfikacji, wydajności i funkcjom, aby pomóc Ci wybrać najlepszy tablet do 400 zł.

Najlepsze tablety do 400 zł w 2017 roku – porównanie funkcji, wydajności i wyglądu

Tablety są wygodnym i przystępnym cenowo sposobem na korzystanie z technologii. W 2017 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli tabletów, które można kupić za mniej niż 400 zł. Przy wyborze najlepszego tabletu do 400 zł należy wziąć pod uwagę wydajność, funkcje i wygląd.

Jednym z najlepszych tabletów do 400 zł w 2017 roku jest Lenovo Tab 4 8. Jest to 8-calowy tablet z systemem Android 7.1 Nougat. Posiada on procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Ekran jest wyposażony w technologię IPS, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Tablet jest wyposażony w dwa głośniki stereo, które zapewniają wyraźny dźwięk.

Innym dobrym tabletem do 400 zł jest Samsung Galaxy Tab A. Jest to 10,1-calowy tablet z systemem Android 6.0 Marshmallow. Posiada on procesor Qualcomm Snapdragon 410, 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Ekran jest wyposażony w technologię TFT, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Tablet jest wyposażony w dwa głośniki stereo, które zapewniają wyraźny dźwięk.

Ostatnim dobrym tabletem do 400 zł jest Asus ZenPad 3S 10. Jest to 10,1-calowy tablet z systemem Android 6.0 Marshmallow. Posiada on procesor MediaTek MT8176, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Ekran jest wyposażony w technologię IPS, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Tablet jest wyposażony w dwa głośniki stereo, które zapewniają wyraźny dźwięk.

Wszystkie trzy tablety mają wystarczającą wydajność, funkcje i wygląd, aby zadowolić użytkowników szukających tabletu do 400 zł. Każdy z nich ma swoje własne zalety i wady, więc należy dokładnie przeanalizować wszystkie opcje, aby wybrać najlepszy dla siebie.

Jak wybrać tablet do 400 zł w 2017 roku – porady i wskazówki dla kupujących

Kupując tablet do 400 zł w 2017 roku, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wielkość ekranu. Większość tabletów w tej cenie ma ekrany o przekątnej od 7 do 10 cali. Im większy ekran, tym wyższa jakość obrazu. Kolejnym ważnym czynnikiem jest procesor. Najczęściej spotykane są procesory firmy Qualcomm, MediaTek lub Intel. Im wydajniejszy procesor, tym lepsza wydajność tabletu. Następnie należy zwrócić uwagę na pamięć RAM. Większość tabletów w tej cenie ma od 1 do 2 GB pamięci RAM. Im więcej pamięci RAM, tym lepsza wydajność. Kolejnym ważnym czynnikiem jest pojemność baterii. Większość tabletów w tej cenie ma baterie o pojemności od 3000 do 5000 mAh. Im większa pojemność baterii, tym dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Ostatnim ważnym czynnikiem jest system operacyjny. Większość tabletów w tej cenie ma system operacyjny Android lub Windows. Wybór systemu operacyjnego zależy od preferencji użytkownika.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *