Różne

Jaki tablet do 800 zł 2017?


Tablety to wygodne i funkcjonalne urządzenia, które są coraz bardziej popularne wśród użytkowników. Jeśli szukasz tabletu do 800 zł, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w 2017 roku jest wiele dobrych opcji. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym tabletom do 800 zł, które są dostępne w 2017 roku. Przyjrzymy się ich specyfikacji, funkcjom i wyglądowi, aby pomóc Ci wybrać najlepszy tablet dla Twoich potrzeb.

Najlepsze tablety do 800 zł w 2017 roku – porównanie funkcji, wydajności i wyglądu

Tablety są wygodnym i wszechstronnym narzędziem, które może zastąpić laptopa lub komputer stacjonarny. W 2017 roku na rynku dostępnych jest wiele modeli tabletów, które można kupić za mniej niż 800 zł. Przy wyborze najlepszego tabletu do 800 zł należy wziąć pod uwagę wydajność, funkcje i wygląd.

Jednym z najlepszych tabletów do 800 zł w 2017 roku jest Lenovo Tab 4 8. Jest to 8-calowy tablet z systemem Android 7.1 Nougat. Posiada on procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Ekran jest wyposażony w technologię IPS, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Tablet jest wyposażony w dwa głośniki stereo, które zapewniają wyraźny dźwięk.

Innym dobrym tabletem do 800 zł jest Samsung Galaxy Tab A. Jest to 8-calowy tablet z systemem Android 6.0 Marshmallow. Posiada on procesor Qualcomm Snapdragon 410, 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Ekran jest wyposażony w technologię TFT, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Tablet jest wyposażony w dwa głośniki stereo, które zapewniają wyraźny dźwięk.

Ostatnim dobrym tabletem do 800 zł jest Asus ZenPad 3S 10. Jest to 10-calowy tablet z systemem Android 6.0 Marshmallow. Posiada on procesor MediaTek MT8176, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Ekran jest wyposażony w technologię IPS, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Tablet jest wyposażony w dwa głośniki stereo, które zapewniają wyraźny dźwięk.

Wszystkie trzy tablety mają wystarczającą wydajność, funkcje i wygląd, aby zadowolić użytkowników, którzy szukają tabletu do 800 zł. Każdy z nich ma swoje własne zalety i wady, więc należy dokładnie przeanalizować wszystkie opcje, aby wybrać najlepszy dla siebie.

Jak wybrać tablet do 800 zł w 2017 roku – porady i wskazówki dla kupujących

Kupując tablet w 2017 roku, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby mieć pewność, że wybrany model będzie odpowiadał naszym potrzebom. Przede wszystkim należy zastanowić się, jakie funkcje są nam najbardziej potrzebne. Jeśli chcemy korzystać z tabletu głównie do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i słuchania muzyki, wystarczy nam model z procesorem o mocy 1 GHz i 1 GB pamięci RAM. Jeśli jednak planujemy korzystać z tabletu do gier lub do pracy, powinniśmy wybrać model z procesorem o mocy 2 GHz i 2 GB pamięci RAM.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest wielkość ekranu. Większość tabletów w cenie do 800 zł ma ekrany o przekątnej od 7 do 10 cali. Jeśli chcemy korzystać z tabletu do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i słuchania muzyki, wystarczy nam ekran o przekątnej 7-8 cali. Jeśli jednak planujemy korzystać z tabletu do gier lub do pracy, powinniśmy wybrać model z ekranem o przekątnej 9-10 cali.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest pojemność baterii. Większość tabletów w cenie do 800 zł ma baterie o pojemności od 3000 do 5000 mAh. Im większa pojemność baterii, tym dłużej tablet będzie działał bez konieczności ładowania.

Na koniec należy zwrócić uwagę na system operacyjny. Większość tabletów w cenie do 800 zł ma system operacyjny Android lub Windows. Android jest bardziej intuicyjny i łatwy w obsłudze, ale Windows oferuje więcej funkcji i możliwości.

Podsumowując, wybierając tablet w cenie do 800 zł w 2017 roku, należy wziąć pod uwagę moc procesora, wielkość ekranu, pojemność baterii oraz system operacyjny. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wybrany model będzie odpowiadał naszym potrzebom.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *