Różne

Jakie smartfony dostaną androida 10


Smartfony, które otrzymają Androida 10, to najnowsze modele z najwyższej półki. Wśród nich znajdziemy flagowe modele takich producentów jak Samsung, Huawei, LG, OnePlus, Xiaomi, Oppo, Realme i wiele innych. Android 10 to najnowsza wersja systemu operacyjnego Google, która zapewnia użytkownikom szybsze i bardziej bezpieczne doświadczenia. Nowa wersja systemu zawiera wiele nowych funkcji, takich jak nowy interfejs użytkownika, lepsza ochrona prywatności, nowe narzędzia do zarządzania aplikacjami i wiele innych. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Android 10 jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika i zapewnia lepsze doświadczenia.

Przegląd najlepszych smartfonów, które otrzymają Androida 10

Android 10 jest najnowszą wersją systemu operacyjnego Google dla urządzeń mobilnych. Wraz z nim przyszły nowe funkcje, w tym lepsza ochrona prywatności, nowe narzędzia do sterowania aplikacjami i wiele innych. Wiele z najlepszych smartfonów na rynku otrzymało już aktualizację do Androida 10. Oto lista najlepszych smartfonów, które otrzymały aktualizację do Androida 10:

1. Samsung Galaxy S20: Najnowszy flagowy smartfon Samsunga, Galaxy S20, otrzymał aktualizację do Androida 10. Smartfon wyposażony jest w 6,2-calowy ekran Dynamic AMOLED, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

2. Google Pixel 4: Google Pixel 4 to flagowy smartfon Google’a, który otrzymał aktualizację do Androida 10. Smartfon wyposażony jest w 5,7-calowy ekran OLED, 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

3. OnePlus 7T Pro: OnePlus 7T Pro to flagowy smartfon OnePlusa, który otrzymał aktualizację do Androida 10. Smartfon wyposażony jest w 6,67-calowy ekran Fluid AMOLED, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

4. Huawei P30 Pro: Huawei P30 Pro to flagowy smartfon Huawei, który otrzymał aktualizację do Androida 10. Smartfon wyposażony jest w 6,47-calowy ekran OLED, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

5. LG G8 ThinQ: LG G8 ThinQ to flagowy smartfon LG, który otrzymał aktualizację do Androida 10. Smartfon wyposażony jest w 6,1-calowy ekran OLED, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Aktualizacja do Androida 10 dla tych smartfonów oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się nowymi funkcjami i usprawnieniami, które oferuje system operacyjny.

Jak przygotować się na aktualizację do Androida 10 na swoim smartfonie?

Aby przygotować się na aktualizację do Androida 10 na swoim smartfonie, należy wykonać kilka kroków. Po pierwsze, należy sprawdzić, czy aktualizacja jest dostępna dla modelu smartfona. Następnie należy zapewnić, że wszystkie dane i pliki są bezpiecznie zapisane na zewnętrznym nośniku danych. Kolejnym krokiem jest wyłączenie wszystkich aplikacji i usług, które mogą blokować aktualizację. Następnie należy wyczyścić pamięć wewnętrzną urządzenia, aby zapewnić, że wszystkie niepotrzebne pliki i dane zostały usunięte. Po wykonaniu tych czynności można przystąpić do aktualizacji do Androida 10.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *