Różne

Nie tylko animal print. Poznaj najbardziej rozchwytywane akcesoria dla zwierząt domowych


Pojawienie się w domu zwierzaka bez dwóch zdań zmienia codzienność jego właścicieli. Do planu dnia dochodzą nie tylko nowe obowiązki, ale także możliwość cieszenia się bliskością ukochanego pupila. Wspólne zabawy wypełniają długie wieczory, a powroty z pracy do mieszkania nagle stają się jeszcze przyjemniejsze. Wraz z adopcją lub zakupem zwierzęcia, warto pomyśleć o doposażeniu domu lub mieszkania. Dobrym pomysłem będzie połączenie tego, co modne, z tym, co praktyczne. Właśnie takie są akcesoria i dodatki w duchu animal spirit. Sprawdź, czego nie może u Ciebie zabraknąć, jeśli kochasz zwierzęta i chcesz stworzyć przestrzeń przyjazną zarówno im, jak i pozostałym domownikom.

Buda dla psa do domu – modnie i wygodnie

Choć mogłoby się wydawać, że budy są zarezerwowane wyłącznie dla czworonogów mieszkających na co dzień na świeżym powietrzu, ostatnie trendy wyraźnie temu przeczą. Buda dla psa do domu jest dziś jednym z najchętniej wybieranych akcesoriów dla psów różnej wielkości. Jakie jest jej zadanie? Wiele osób powie, że przecież pod dachem nie ma potrzeby tworzenia psu miejsca, w którym schroniłby się on przed deszczem czy wiatrem. To prawda, a mimo to każdy właściciel zwierząt przyzna, że zapewnienie pupilowi miejsca do komfortowego wypoczynku jest wysoko na liście priorytetów. I takie właśnie zadanie spełnia buda dla psa do domu. Jednocześnie, ten mebel jest nie tylko wygodny, ale także naprawdę modny. Z jednej strony nasz psiak otrzymuje własne miejsce na sen czy zabawę, a z drugiej – każde wnętrze zyskuje wyjątkową ozdobę, jaką bez wątpienia jest modna buda dla psa do domu.

Modne gadżety na spacer

Bez względu na to, czy staliśmy się właścicielami psa, czy kota, jednym z podstawowych gadżetów na liście zakupów powinien być komplet spacerowy. Mowa o zestawie obroży i smyczy albo wygodnych szelek. W obu przypadkach producenci proponują dziś klientom wiele różnych modeli, wzorów i kolorów dopasowanych do upodobań właścicieli i rozmiaru zwierzęcia. Dzięki temu, wychodząc na spacer, można sprawić, że nasz pupil będzie nie tylko bezpieczny, ale również modny. Na rynku nie brakuje kolorowych produktów wykonanych z naturalnych, a przy tym wytrzymałych materiałów. To dzięki nim poranne przechadzki czy popołudniowe spacery staną się jeszcze przyjemniejsze. Na przymiarkę obroży i szelek warto wybrać się razem ze zwierzakiem. W ten sposób unikniemy ewentualnej pomyłki i zapewnimy kotu i psu maksymalną wygodę już od pierwszego spaceru.

Zwierzęce wzory na tapecie

Miłośnicy zwierząt z pewnością nie odmówią sobie możliwości dodania do poszczególnych pomieszczeń odrobiny detali w tym stylu. Można postawić na poduszki lub narzuty w kolorach sierści tygrysa czy geparda. Można też pokusić się o niewielki dywan w print przypominający paski zebry. Za każdym razem warto się jednak upewnić, że wybrane w sklepie internetowym czy stacjonarnym akcesoria zostały wykonane w sposób, który nie przyczynił się do krzywdzenia jakichkolwiek zwierząt. Współczesna technologia pozwala na stworzenie gadżetów łudzącą przypominających naturalne skóry czy włosie, dlatego znalezienie akcesoriów w duchu animal friendly nie będzie żadnym problemem.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Cecil Prudence.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *