Różne

Tablet jaki wybrać 2019


Tablety są coraz bardziej popularne wśród użytkowników, ponieważ są one wygodne i łatwe w użyciu. Wybór odpowiedniego tabletu może być jednak trudny, ponieważ na rynku jest wiele różnych modeli. W 2019 roku wybór tabletu jest jeszcze trudniejszy, ponieważ producenci wprowadzili wiele nowych funkcji i technologii. Aby pomóc Ci wybrać odpowiedni tablet, przygotowaliśmy krótki przewodnik po najlepszych tabletach dostępnych na rynku w 2019 roku. Przyjrzymy się różnym funkcjom, wydajności i cenie, aby pomóc Ci wybrać tablet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Porównanie najlepszych tabletów na rynku w 2019 roku – przegląd najlepszych modeli, ich funkcji i cen

Tablety są coraz bardziej popularnym narzędziem do pracy, nauki i rozrywki. W 2019 roku na rynku pojawiło się wiele nowych modeli, które oferują wyjątkową wydajność i funkcjonalność. Przyjrzyjmy się najlepszym tabletom na rynku w 2019 roku.

Apple iPad Pro 11-calowy

Apple iPad Pro 11-calowy to najnowszy tablet z serii iPad Pro. Wyposażony jest w wyświetlacz Liquid Retina o rozdzielczości 2388 x 1668 pikseli, a także w procesor A12X Bionic z 64-bitową architekturą. Urządzenie jest wyposażone w system operacyjny iOS 12 i oferuje szybkie połączenie Wi-Fi i LTE. iPad Pro 11-calowy jest dostępny w cenie od 799 USD.

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 to 10,5-calowy tablet z wyświetlaczem Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Urządzenie jest wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 835 i 4 GB pamięci RAM. Tablet jest wyposażony w system operacyjny Android 8.1 Oreo i oferuje szybkie połączenie Wi-Fi i LTE. Samsung Galaxy Tab S4 jest dostępny w cenie od 649 USD.

Microsoft Surface Pro 6

Microsoft Surface Pro 6 to 12,3-calowy tablet z wyświetlaczem PixelSense o rozdzielczości 2736 x 1824 pikseli. Urządzenie jest wyposażone w procesor Intel Core i5 lub i7 i 8 GB pamięci RAM. Tablet jest wyposażony w system operacyjny Windows 10 i oferuje szybkie połączenie Wi-Fi i LTE. Microsoft Surface Pro 6 jest dostępny w cenie od 899 USD.

Huawei MediaPad M5

Huawei MediaPad M5 to 8,4-calowy tablet z wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Urządzenie jest wyposażone w procesor Kirin 960 i 4 GB pamięci RAM. Tablet jest wyposażony w system operacyjny Android 8.0 Oreo i oferuje szybkie połączenie Wi-Fi i LTE. Huawei MediaPad M5 jest dostępny w cenie od 349 USD.

Amazon Fire HD 10

Amazon Fire HD 10 to 10,1-calowy tablet z wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Urządzenie jest wyposażone w procesor MediaTek MT8173 i 2 GB pamięci RAM. Tablet jest wyposażony w system operacyjny Fire OS 5 i oferuje szybkie połączenie Wi-Fi. Amazon Fire HD 10 jest dostępny w cenie od 149 USD.

Podsumowując, w 2019 roku na rynku pojawiło się wiele nowych modeli tabletów, które oferują wyjątkową wydajność i funkcjonalność. Przyjrzeliśmy się najlepszym tabletom na rynku w 2019 roku, w tym Apple iPad Pro 11-calowemu, Samsung Galaxy Tab S4, Microsoft Surface Pro 6, Huawei MediaPad M5 i Amazon Fire HD 10. Każdy z tych modeli oferuje wyjątkową wydajność i funkcjonalność, a także szeroki zakres cen.

Jak wybrać tablet dla Twoich potrzeb – porady dotyczące wyboru tabletu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Jeśli szukasz tabletu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, zastanów się, jakiego rodzaju funkcje będziesz używać. Jeśli chcesz używać tabletu do przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i słuchania muzyki, wybierz tablet z wyższymi parametrami, takimi jak wyższa rozdzielczość ekranu, większa ilość pamięci RAM i szybszy procesor.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest wielkość ekranu. Jeśli chcesz używać tabletu do pracy, wybierz większy ekran, aby móc wygodnie przeglądać dokumenty i strony internetowe. Jeśli jednak chcesz używać tabletu do przeglądania stron internetowych i oglądania filmów, wybierz mniejszy ekran, aby móc go łatwo przenosić.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest system operacyjny. Jeśli chcesz używać tabletu do pracy, wybierz system operacyjny, który jest kompatybilny z oprogramowaniem, którego będziesz używać. Jeśli chcesz używać tabletu do przeglądania stron internetowych i oglądania filmów, wybierz system operacyjny, który jest łatwy w obsłudze i oferuje wiele aplikacji.

Na koniec, zastanów się, jaki budżet masz na zakup tabletu. Wybierz tablet, który oferuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz, ale nie przepłacaj. Upewnij się, że tablet, który wybierzesz, ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, i że jest wystarczająco wydajny, aby wykonać wszystkie zadania, które chcesz wykonać.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *