Różne

Wielka orkiestra 2019 jak wpłacić pieniądze


Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – przewodnik po wpłatach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to największa i najbardziej znana polska akcja charytatywna. Od 25 lat wspiera ona szpitale i placówki medyczne, które zapewniają leczenie i rehabilitację dzieciom z chorobami układu krążenia. Każdego roku wielu ludzi wspiera tę akcję, wpłacając pieniądze na jej rzecz.

Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Pierwszym sposobem jest wpłata na konto bankowe Fundacji WOŚP. Numer konta bankowego to: PL 10 1160 2202 0000 0000 3200 0135.

Drugim sposobem jest wpłata przez stronę internetową WOŚP. Możesz wpłacić dowolną kwotę, wybierając jedną z dostępnych opcji.

Trzecim sposobem jest wpłata przez aplikację mobilną WOŚP. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

Czwartym sposobem jest wpłata przez SMS. Wystarczy wysłać SMS o treści „WOŚP” pod numer 71068. Koszt SMS-a to 10 zł.

Piątym sposobem jest wpłata przez system PayPal. Wystarczy przejść na stronę internetową WOŚP i kliknąć przycisk „Wpłać przez PayPal”.

Szóstym sposobem jest wpłata przez system Przelewy24. Wystarczy przejść na stronę internetową WOŚP i kliknąć przycisk „Wpłać przez Przelewy24”.

Siódmym sposobem jest wpłata przez system BLIK. Wystarczy przejść na stronę internetową WOŚP i kliknąć przycisk „Wpłać przez BLIK”.

Ostatnim sposobem jest wpłata przez system Apple Pay. Wystarczy przejść na stronę internetową WOŚP i kliknąć przycisk „Wpłać przez Apple Pay”.

Wszystkie wpłaty są bezpieczne i anonimowe. Dzięki nim możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i pomóc dzieciom z chorobami układu krążenia.

Jak wpłacić pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – krok po kroku

Krok 1: Przygotuj kwotę, którą chcesz przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Krok 2: Wybierz jeden z dostępnych sposobów wpłaty. Możesz wpłacić pieniądze przelewem bankowym, przez systemy płatności internetowych, za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub wpłatą bezpośrednią w banku.

Krok 3: Jeśli wybrałeś przelew bankowy, skorzystaj z danych podanych na stronie internetowej WOŚP. Są to numer konta bankowego, nazwa banku oraz numer identyfikacyjny WOŚP.

Krok 4: Jeśli wybrałeś systemy płatności internetowych, skorzystaj z linku podanego na stronie internetowej WOŚP.

Krok 5: Jeśli wybrałeś aplikację mobilną, zeskanuj kod QR lub wpisz numer identyfikacyjny WOŚP.

Krok 6: Jeśli wybrałeś wpłatę bezpośrednią w banku, skorzystaj z numeru identyfikacyjnego WOŚP.

Krok 7: Po dokonaniu wpłaty, zachowaj potwierdzenie wpłaty.

Jak wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest największą, niezależną, charytatywną organizacją pozarządową w Polsce. Każdego roku wspiera ona szpitale i placówki medyczne, które zapewniają opiekę medyczną dzieciom i osobom starszym. Aby wesprzeć tę szczytną inicjatywę, można wpłacić pieniądze na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Bank PKO BP S.A.

Numer konta: 52 1020 5558 1111 1394 9040 0077

Tytułem: „Darowizna na WOŚP”

Kwota wpłaty może być dowolna. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem bankowości internetowej, w oddziale banku lub poprzez przelew tradycyjny.

Wpłacając pieniądze na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, można wesprzeć szczytny cel i pomóc w zapewnieniu lepszej opieki medycznej dzieciom i osobom starszym.

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niezwykła akcja, która od wielu lat wspiera szpitale i placówki medyczne w całej Polsce. Każdego roku wielu ludzi wspiera tę szczytną inicjatywę, wpłacając pieniądze na jej rzecz.

Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, możesz to zrobić na kilka sposobów. Możesz wpłacić pieniądze na konto bankowe Fundacji WOŚP, którego numer znajdziesz na stronie internetowej Fundacji. Możesz również wpłacić pieniądze za pośrednictwem systemu płatności internetowych, takich jak Przelewy24, PayPal lub Dotpay. Możesz również wesprzeć WOŚP, kupując produkty z oficjalnego sklepu internetowego Fundacji.

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP, pamiętaj, że każda kwota jest ważna. Każda wpłata jest mile widziana i przyczynia się do realizacji szczytnych celów Fundacji.

Jak wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze na szczytny cel

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niezwykła akcja, która od wielu lat wspiera szczytne cele. Każdego roku wielu ludzi wspiera ją swoimi darowiznami. Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Pierwszym sposobem jest wpłacenie darowizny na konto WOŚP. Numer konta bankowego to: 59 1240 1037 1111 0010 4795 7884. Możesz również wpłacić darowiznę za pośrednictwem strony internetowej WOŚP. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.wosp.org.pl i klikniesz w zakładkę „Wesprzyj nas”.

Kolejnym sposobem jest dokonanie wpłaty za pośrednictwem aplikacji mobilnej WOŚP. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Możesz również wesprzeć WOŚP poprzez systemy płatności internetowych, takie jak PayPal, Przelewy24, Dotpay, czy też Blik.

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP, możesz również dokonać wpłaty za pośrednictwem SMS-a. Wystarczy, że wyślesz wiadomość o treści „WOŚP” na numer 79020. Koszt takiej wiadomości to 10 złotych.

Wszystkie wpłaty są przeznaczane na szczytne cele, takie jak zakup sprzętu medycznego dla szpitali, czy też wsparcie dla dzieci z niepełnosprawnościami. Dzięki Twojej pomocy WOŚP będzie mogła realizować swoje cele.

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze na szczytny cel

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niezwykła akcja, która od wielu lat wspiera szczytne cele. Każdego roku wielu ludzi wspiera ją swoimi darowiznami. Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Pierwszym sposobem jest wpłacenie darowizny na konto WOŚP. Numer konta bankowego to: 59 1050 1520 1000 0090 8072 8072. Możesz również wesprzeć WOŚP poprzez przelew internetowy lub aplikację mobilną.

Drugim sposobem jest dokonanie zakupu produktów z oficjalnego sklepu WOŚP. Możesz znaleźć tam wiele produktów, takich jak koszulki, kubki, smycze, a nawet maskotki. Dochód ze sprzedaży tych produktów zostanie przekazany na szczytny cel.

Trzecim sposobem jest dokonanie zakupu w sklepach partnerskich WOŚP. Wiele sklepów wspiera WOŚP, oferując specjalne promocje i rabaty. Dochód ze sprzedaży tych produktów również zostanie przekazany na szczytny cel.

Czwartym sposobem jest dokonanie wpłaty na stronie internetowej WOŚP. Możesz tam wpłacić dowolną kwotę, która zostanie przekazana na szczytny cel.

Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, możesz to zrobić na wiele sposobów. Każda darowizna jest cenna i pomaga w realizacji szczytnych celów.

Jak wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze, aby pomóc potrzebującym

Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można wpłacić pieniądze na jej konto. W tym celu należy wykonać przelew na numer konta:

Bank PKO BP S.A.

Numer konta: 52 1020 5558 1111 1394 9040 0077

Tytułem: „Darowizna na WOŚP”

Kwota wpłaty może być dowolna. Wszystkie wpłaty są przeznaczane na pomoc potrzebującym.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest organizacją pożytku publicznego, co oznacza, że wpłacone pieniądze można odliczyć od podatku. Aby to zrobić, należy wystawić potwierdzenie wpłaty i przesłać je do Urzędu Skarbowego.

Wpłacając pieniądze na WOŚP, można mieć pewność, że wszystkie środki zostaną wykorzystane w sposób odpowiedzialny i zgodny z celami organizacji.

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze, aby wesprzeć szczytny cel

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa akcja, która od ponad 25 lat wspiera polskie szpitale i placówki medyczne. Każdego roku wielu ludzi wspiera tę szczytną akcję, wpłacając pieniądze na jej rzecz.

Jeśli chcesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Pierwszym sposobem jest wpłacenie darowizny na konto WOŚP. Numer konta bankowego to:

Bank PKO BP S.A.

Numer konta: 67 1020 5558 1111 1394 9040 0077

Drugim sposobem jest wpłacenie darowizny za pośrednictwem strony internetowej WOŚP. Wystarczy wejść na stronę www.wosp.org.pl i kliknąć przycisk „Wesprzyj nas”. Następnie wybierz kwotę, którą chcesz przekazać, a następnie wypełnij formularz.

Trzecim sposobem jest wpłacenie darowizny za pośrednictwem aplikacji mobilnej WOŚP. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub App Store i wybrać kwotę, którą chcesz przekazać.

Czwartym sposobem jest wpłacenie darowizny za pośrednictwem systemu płatności PayU. Wystarczy wejść na stronę www.wosp.org.pl i kliknąć przycisk „Wesprzyj nas”. Następnie wybierz opcję „PayU” i wypełnij formularz.

Dzięki Twojej pomocy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie mogła kontynuować swoją szczytną misję wspierania polskich szpitali i placówek medycznych.

Jak wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze, aby wesprzeć szczytny cel

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa akcja, która od lat wspiera polskie szpitale i placówki medyczne. Aby wesprzeć szczytny cel, można wpłacić pieniądze na konto WOŚP. Numer konta bankowego to:

Bank PKO BP S.A.

Numer konta: 52 1020 5558 1111 1394 9040 0077

Tytułem wpłaty należy wpisać: „Darowizna na WOŚP”.

Ponadto, można wesprzeć WOŚP poprzez wpłatę za pośrednictwem strony internetowej www.wosp.org.pl. Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę i wypełnić formularz.

Wpłaty można również dokonać w sklepach sieci Biedronka, gdzie wystarczy zakupić specjalne kartki z logo WOŚP.

Wszystkie wpłaty są przeznaczane na szczytny cel, jakim jest wsparcie polskich szpitali i placówek medycznych.

Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – jak wpłacić pieniądze, aby wesprzeć szczytny cel i pomóc potrzebującym

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wyjątkowa akcja, która od lat wspiera potrzebujących. Każdego roku wielu ludzi wspiera tę szczytną inicjatywę, wpłacając pieniądze na jej rzecz. Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można wykonać przelew na konto Fundacji WOŚP:

• Numer konta: 81 1020 5226 0000 6102 0384 6072

• Tytuł przelewu: „Darowizna na WOŚP”

• Adres banku: Bank Zachodni WBK S.A. Oddział we Wrocławiu, ul. Bolesława Chrobrego 8, 50-257 Wrocław

• Kod SWIFT/BIC: WBKPPLPP

• Numer rachunku: PL 81 1020 5226 0000 6102 0384 6072

• Nazwa odbiorcy: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• Adres odbiorcy: ul. Wspólna 4/6, 00-529 Warszawa

Ponadto, można wesprzeć WOŚP poprzez wpłatę na konto w systemie PayU lub przez aplikację mobilną WOŚP. Wszystkie wpłaty są przeznaczane na szczytny cel – pomoc potrzebującym.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *