Różne

Spotify Premium za darmo na Androida – 2020


Spotify Premium to popularna usługa strumieniowania muzyki, która umożliwia dostęp do milionów utworów z różnych gatunków muzycznych. W 2020 roku użytkownicy systemu Android mogą cieszyć się możliwością korzystania z wersji Premium bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki temu, aplikacja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla miłośników muzyki, którzy chcą mieć nieograniczony dostęp do ulubionych utworów w dowolnym miejscu i czasie. W tym wprowadzeniu przedstawimy Ci, jak skorzystać z Spotify Premium za darmo na urządzeniach z systemem Android w 2020 roku.

Jak za darmo korzystać z Spotify Premium na urządzeniach z systemem Android w 2020 roku?

Aby korzystać z Spotify Premium za darmo na urządzeniach z systemem Android w 2020 roku, należy wykonać następujące kroki:

1. Pobierz aplikację Spotify z Google Play Store i zainstaluj ją na swoim urządzeniu.

2. Zarejestruj się lub zaloguj do istniejącego konta Spotify.

3. Wybierz opcję „Premium” w menu głównym aplikacji.

4. Następnie wybierz opcję „Wypróbuj bezpłatnie” i potwierdź swoje dane płatnicze (możesz użyć karty kredytowej lub PayPal).

5. Otrzymasz dostęp do pełnej wersji Spotify Premium na okres 30 dni.

6. Po upływie 30 dni, Twoje konto zostanie automatycznie przekształcone w wersję bezpłatną, ale nadal będziesz miał dostęp do niektórych funkcji Premium, takich jak odtwarzanie offline i brak reklam.

W ten sposób możesz cieszyć się muzyką na Spotify bez ponoszenia kosztów przez pierwszy miesiąc korzystania z usługi. Pamiętaj jednak, że po upływie 30 dni musisz anulować subskrypcję, jeśli nie chcesz płacić za dalsze korzystanie z funkcji Premium.

Najlepsze sposoby na zdobycie Spotify Premium za darmo na telefonie z systemem Android

1. Wykorzystaj ofertę próbną – Spotify oferuje 30-dniową darmową próbę Premium dla nowych użytkowników. Wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się, aby skorzystać z tej opcji.

2. Zdobądź kody promocyjne – czasem Spotify rozdaje kody promocyjne, które można wykorzystać do uzyskania dostępu do Premium za darmo. Można je znaleźć na stronach internetowych lub w mediach społecznościowych.

3. Wykorzystaj programy partnerskie – niektóre firmy oferują darmowe subskrypcje Premium w ramach swoich programów partnerskich. Warto sprawdzić, czy korzystasz z usług takiej firmy i czy nie ma możliwości otrzymania darmowego dostępu do Spotify.

4. Użyj aplikacji innej osoby – jeśli masz bliskiego znajomego lub członka rodziny, który ma subskrypcję Premium, możesz poprosić o udostępnienie swojego konta lub wykorzystać funkcję Family Plan, która pozwala na współdzielenie konta z maksymalnie 6 osobami.

5. Skorzystaj z aplikacji modowanej – istnieją aplikacje modyfikowane, które umożliwiają dostęp do funkcji Premium bez konieczności płacenia za subskrypcję. Jednak należy pamiętać, że korzystanie z takich aplikacji jest nielegalne i może narazić na ryzyko utraty konta.

6. Weź udział w konkursach – Spotify często organizuje konkursy, w których można wygrać darmową subskrypcję Premium. Warto śledzić profile społecznościowe aplikacji, aby być na bieżąco z takimi akcjami.

Pamiętaj, że korzystanie z nielegalnych sposobów na zdobycie Spotify Premium jest niezgodne z regulaminem i może skutkować utratą konta. Najlepiej wybrać jedną z legalnych opcji, aby cieszyć się muzyką bez reklam i z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.

Czy warto wybrać Spotify Premium na Androida? Porównanie funkcji i możliwości z wersją darmową

Spotify Premium to płatna wersja popularnej aplikacji muzycznej dostępnej na urządzenia z systemem Android. Czy warto wybrać tę opcję? Przede wszystkim, warto zauważyć, że wersja darmowa również oferuje wiele funkcji, takich jak odtwarzanie muzyki w trybie losowym czy tworzenie własnych playlist. Jednakże, wybierając Spotify Premium, użytkownik otrzymuje dodatkowe możliwości, takie jak możliwość słuchania muzyki bez reklam, dostęp do większej liczby utworów oraz możliwość pobierania muzyki i słuchania jej offline. Warto również wspomnieć o funkcji „Spotify Connect”, która umożliwia przesyłanie muzyki na inne urządzenia i sterowanie odtwarzaniem z jednego miejsca. Podsumowując, jeśli często korzystasz z aplikacji Spotify i cenisz sobie wygodę oraz brak reklam, warto rozważyć wybór wersji Premium.

Spotify Premium to jedna z najpopularniejszych aplikacji muzycznych na świecie, która oferuje dostęp do milionów utworów z różnych gatunków muzycznych. W 2020 roku użytkownicy systemu Android mieli możliwość korzystania z wersji Premium bez konieczności płacenia abonamentu dzięki różnym sposobom na uzyskanie darmowego dostępu. Jednakże, niektóre z tych metod mogą naruszać warunki użytkowania i być nielegalne, co może skutkować utratą konta lub problemami prawno-autorskimi. Dlatego też, zaleca się korzystanie z oficjalnej wersji Spotify Premium, która zapewnia bezpieczeństwo i legalność korzystania z usługi. Mimo to, możliwość uzyskania darmowego dostępu do Spotify Premium na urządzeniach z systemem Android jest atrakcyjną opcją dla wielu użytkowników.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
4 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *