Nowe technologie

Strona www – czy warto w nią inwestować?


Czy na pewno potrzebujesz własnej strony www?

Prowadzisz własny biznes – sprzedajesz, kupujesz, dystrybuujesz, czy produkujesz. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, zainwestuj w stronę www. Dziś to praktycznie konieczność, jeśli chcesz zostać zauważonym i pozyskiwać Klientów z różnorodnych źródeł. Albo chociaż zrób sobie wizytówki na takich portalach jak krajowy.biz czy w Google Moja Firma. Nie istniejąc w internecie, masz szansę na zdobycie tylko lokalnych klientów. Nie zamykaj sobie drogi. Inwestuj.

Dlaczego niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności warto zainwestować w stronę www? A czy chciałbyś, aby Twój nr telefonu znalazł się w cenionej książce telefonicznej, jaką posiadał niegdyś każdy obywatel? To dzięki książce telefonicznej dowiadywaliśmy się, gdzie szukać hydraulika, elektryka czy apteki. Teraz taką książką jest internet. Wystarczy wpisać hasło – sklep rowerowy i dostajemy podpowiedź, gdzie w pobliżu znajdziemy poszukiwane miejsce. Jeśli chcesz zostać znalezionym, zadbaj o swoją obecność w sieci.

shutterstock_256760878

Przemyślana strategia

Swoją obecność w internecie należy dobrze przemyśleć. Jeśli nie chcesz prowadzić sklepu internetowego, ani budować rozbudowanej strony, zastanów się nad stworzeniem wizytówki w postaci one-page, czy prostej strony wizerunkowej. Różnorodne narzędzia pozwalają nam dziś dopasować formę strony do potrzeb. Jeśli nie wiesz, jakie masz możliwości do wyboru, skontaktuj się z profesjonalistami. Opowiedz o swoich potrzebach i stwórz z nimi swoją własną stronę www.

Zaufaj specjalistom

Polecam łódzką agencję Quality Pixels. Dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, agencja ta może Wam doradzić najlepsze rozwiązanie i zaproponować korzystną ofertę. Pomogli moim rodzicom w stworzeniu odpowiedniej strony. Sprawdźcie ich portfolio. To zdolni, młodzi i tacy łódzcy (w dobrym tego słowa znaczeniu) webowi artyści. Zajmują się projektowaniem stron www, identyfikacją wizualną, copywritingiem i strategiami marketingowymi. Z pewnością Wam pomogą. A teraz wróćmy do tematu.

Użyteczność to podstawa

Odpowiednio stworzony serwis www to nie tylko strona główna wraz z zakładkami „oferta” i „o nas”. Żeby użytkownik chciał na niej pozostać, powinna zostać zaprojektowana w odpowiedni sposób, zgodnie z wytycznymi Web Usability. Ważny jest praktycznie każdy element: od kolorystyki, kroju czcionki, na rozmieszczeniu przycisków skończywszy. Nie znając się na tym, możemy narobić niepotrzebnego bałaganu, z którego nic dobrego nie wyniknie! Dlatego czytajcie nasz blog, czytajcie innych cenne informacje. A w razie czego zgłoście się do takiej agencji. Też przed podpisaniem umowy na zbudowanie strony, warto poznać to i owo, żeby wiedzieć, że ktoś niebędący zbyt dobrym człowiekiem po prostu Was nie naciągnie na coś zbytecznego!

Uczymy się całe życie. W dobie internetu musimy uczyć się szybciej.

 

comments icon5 komentarzy
5 komentarze
3 wyświetlenia
bookmark icon

5 thoughts on “Strona www – czy warto w nią inwestować?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane