Nowe technologie

Wózek z napędem elektrycznym – z nim żadna góra nie jest straszna


Wózek z napędem elektrycznym

Przyzwyczailiśmy się już wszyscy do elektrycznych samochodów na ulicach, mamy też rowery z napędem elektrycznym czy modne ostatnio e-hulajnogi. Jakoś tylko nikomu nie przyszło do głowy, żeby zelektryfikować pojazdy przeznaczone dla tych najmniejszych dzieci. I w końcu pojawia się on – inteligentny wózek Cybex e-Priam, który sprawdzi się na miejskich i podmiejskich wertepach.

Wózek z napędem elektrycznym – zbędny wymysł czy wygoda?

Wyposażenie wózka w napęd elektryczny to rozwiązanie, które powinno przypaść do gustu w szczególności dziadkom i tatusiom. Ci pierwsi, pokochają je za to, że będą mogli spacerować z wnukami bez żadnego zmęczenia. Tatusiowie zaś, jako istoty lubujące się w nowoczesnych technologiach, będą dumnie prowadzić wózek po osiedlu (a właściwie delikatnie popychać, bo wózek jedzie prawie sam). Oczywiście skorzystają też i mamy, które każde udogodnienie w tej ciężkiej pracy, jaką jest opieka nad dziećmi, powitają z radością.

Firma Cybex nie osiadła na laurach i wypuściła na rynek nowy produkt, który jest czymś więcej niż kolejnym stylowym wózkiem. Wózek z napędem elektrycznym Cybex e-Priam z kolekcji Cherubs By Jeremy Scott to wózek idealny zarówno jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania technologiczne na miarę XXI wieku, jak i nieszablonowy design. Zacznijmy może od tej elektryki, bo ona jest tu kluczowa. Na pierwszy rzut oka e-Priam wydaje się nie różnić niczym od swego poprzednika. Cała magia tkwi w silniczkach dyskretnie umiejscowionych przy tylnych kołach wózka. Przy lewym kole zamontowano przełącznik aktywujący i dezaktywujący cały mechanizm napędowy. Pod obszyciem rączki wózka ukryte są z kolei specjalne sensory, które mierzą siłę nacisku naszych dłoni. I to właśnie na podstawie poziomu tej siły system napędowy jest w stanie rozróżnić, czy wjeżdżamy pod górkę, zjeżdżamy z niej, czy przemieszczamy się po płaskim terenie i dostosowuje on odpowiednio pracę działania napędu. 

Jak już wspomnieliśmy, zaawansowana technologia to nie jedyny atut tego produktu. Wózek z napędem elektrycznym z kolekcji Cherubs to też niepowtarzalna stylistyka stworzona w wyniku współpracy producenta z charyzmatycznym projektantem mody, Jeremym Scottem. Stelaż wózka i wszystkie elementy metalowe pokryte są błyszczącym, złotym lakierem. Jednak największe wrażenie robi materiał pokrywający gondolę i siedzisko spacerówki. Jest on w intensywnym błękicie, a nadrukowane są na nim śliczne cherubinki trzymające w swych rączkach znak dolara. Całości dopełniają oczywiście charakterystyczne skrzydła w kolorze złota.

Napęd elektryczny w Cybex e-Priam zmienia spacer w czystą przyjemność

Podjazdy pod górkę wcale nie muszą być męczące. Wózek Cybex e-Priam z elektrycznym napędem wspomoże nas, gdy tego najbardziej potrzebujemy. Jedyne, co my mamy robić, to cieszyć się ze wspólnych chwil na spacerze z maluszkiem, bo dzieci szybko rosną i te piękne chwile tak szybką uciekają.

Artykuł powstał we współpracy z umalucha.pl

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
40 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *