Różne

Xerox Phaser 3020 – drukuj bezprzewodowo z Androidem


Xerox Phaser 3020 to drukarka laserowa, która oferuje wydajność i funkcjonalność w jednym urządzeniu. Jedną z najważniejszych cech tego modelu jest możliwość połączenia z urządzeniami mobilnymi poprzez technologię WiFi Direct. Dzięki temu użytkownicy mogą bezprzewodowo drukować dokumenty i zdjęcia bez konieczności korzystania z sieci Wi-Fi. W połączeniu z systemem Android, Xerox Phaser 3020 staje się jeszcze bardziej wygodnym i praktycznym narzędziem do codziennych zadań biurowych. W tym wprowadzeniu przyjrzymy się bliżej możliwościom drukowania za pomocą WiFi Direct na urządzeniach z systemem Android.

Jak skonfigurować drukarkę Xerox Phaser 3020 z funkcją WiFi Direct na urządzeniach z systemem Android?

Aby skonfigurować drukarkę Xerox Phaser 3020 z funkcją WiFi Direct na urządzeniach z systemem Android, należy postępować według poniższych kroków:

1. Upewnij się, że drukarka jest włączona i gotowa do pracy.

2. Na urządzeniu z systemem Android przejdź do ustawień sieci bezprzewodowej.

3. Wyszukaj dostępne sieci WiFi i wybierz opcję „WiFi Direct”.

4. Połącz się z drukarką Xerox Phaser 3020 poprzez wybranie jej nazwy z listy dostępnych urządzeń.

5. Jeśli zostaniesz poproszony o hasło, wprowadź domyślne hasło drukarki (domyślnie jest to „xerox”).

6. Po połączeniu się z drukarką, pobierz aplikację Xerox Print Service Plugin ze sklepu Google Play.

7. Uruchom aplikację i wybierz opcję „Dodaj drukarkę”.

8. Wybierz swoją drukarkę z listy dostępnych urządzeń.

9. Po pomyślnym dodaniu drukarki, możesz rozpocząć drukowanie dokumentów ze swojego urządzenia z systemem Android.

Pamiętaj, że aby korzystać z funkcji WiFi Direct, zarówno drukarka jak i urządzenie muszą znajdować się w pobliżu siebie oraz być włączone i połączone z tą samą siecią WiFi Direct.

Zalety i możliwości drukowania bezprzewodowego z wykorzystaniem Xerox Phaser 3020 i technologii WiFi Direct na smartfonach i tabletach z Androidem

Xerox Phaser 3020 to drukarka, która umożliwia bezprzewodowe drukowanie za pomocą technologii WiFi Direct. Dzięki temu możesz wygodnie drukować z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety z systemem Android. Nie musisz już korzystać z kabli czy komputera, aby wydrukować swoje dokumenty.

Zalety drukowania bezprzewodowego z Xerox Phaser 3020 to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz szukać wolnego portu USB czy uciążliwie podłączać urządzenia do komputera. Po prostu połącz się z drukarką za pomocą WiFi Direct i wyślij swoje dokumenty do wydruku.

Dzięki tej technologii możesz również drukować w dowolnym miejscu, nawet jeśli nie masz dostępu do sieci Wi-Fi. Wystarczy, że oba urządzenia – drukarka i smartfon lub tablet – są w zasięgu sieci WiFi Direct.

Dodatkowo, dzięki możliwości drukowania bezprzewodowego, możesz uniknąć problemów z brakiem kabli lub ich uszkodzeniami. To także oszczędność miejsca na biurku oraz mniejsze ryzyko zaplątania się w kable.

Warto również wspomnieć o tym, że Xerox Phaser 3020 jest łatwa w obsłudze i oferuje wysoką jakość wydruków. Dzięki temu możesz cieszyć się profesjonalnymi dokumentami bez konieczności korzystania z komputera.

Podsumowując, drukowanie bezprzewodowe z wykorzystaniem Xerox Phaser 3020 i technologii WiFi Direct na smartfonach i tabletach z Androidem to wygodne, szybkie i oszczędne rozwiązanie dla osób, które często korzystają z drukarki.

Poradnik użytkownika: jak wykorzystać funkcję WiFi Direct w drukarce Xerox Phaser 3020 do szybkiego i łatwego drukowania z urządzeń mobilnych z systemem Android

Funkcja WiFi Direct w drukarce Xerox Phaser 3020 pozwala na szybkie i łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych z systemem Android. Aby z niej skorzystać, należy postępować według poniższych kroków:

1. Upewnij się, że drukarka jest włączona i podłączona do sieci WiFi.

2. Na urządzeniu mobilnym przejdź do ustawień WiFi i wybierz opcję „WiFi Direct”.

3. Wyszukaj dostępne urządzenia i wybierz swoją drukarkę Xerox Phaser 3020.

4. Połącz się z drukarką poprzez wpisanie hasła, jeśli jest wymagane.

5. Po nawiązaniu połączenia, otwórz dokument lub zdjęcie, które chcesz wydrukować.

6. Wybierz opcję „Drukuj” i wybierz swoją drukarkę jako urządzenie docelowe.

7. Drukowanie zostanie rozpoczęte automatycznie.

Dzięki funkcji WiFi Direct możesz szybko i bezprzewodowo drukować z urządzeń mobilnych z systemem Android na swojej drukarce Xerox Phaser 3020.

Xerox Phaser 3020 to drukarka laserowa, która oferuje funkcję WiFi Direct, umożliwiającą bezprzewodowe połączenie z urządzeniami mobilnymi, w tym z systemem Android. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie drukować dokumenty i zdjęcia bez konieczności korzystania z kabli czy sieci Wi-Fi.

Funkcja WiFi Direct w Xerox Phaser 3020 jest łatwa w użyciu i nie wymaga dodatkowych aplikacji czy sterowników. Wystarczy połączyć urządzenie mobilne z drukarką za pomocą funkcji NFC lub poprzez skanowanie kodu QR. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i wygodnie drukować swoje materiały bez konieczności korzystania z komputera.

Dodatkowo, Xerox Phaser 3020 oferuje wysoką jakość wydruków oraz szybkie tempo pracy, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących wydajnej i niezawodnej drukarki do codziennego użytku.

Podsumowując, Xerox Phaser 3020 z funkcją WiFi Direct jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących prostego i wygodnego sposobu na drukowanie dokumentów i zdjęć za pomocą urządzeń mobilnych z systemem Android. Dzięki wysokiej jakości wydruków oraz szybkiemu tempu pracy, ta drukarka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *