gdzie po tanią odzież?

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
lilianna_69
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2023, 23:15

gdzie po tanią odzież?

Post autor: lilianna_69 »

Hej forumowicze, potrzebowałabym waszej pomocy w znalezieniu taniej odzieży. Wiem, że wiele z Was ma świetne pomysły, więc postanowiłam zapytać. Może ktoś z Was zna jakiś sklep z odzieżą używaną, gdzie można znaleźć fajne ubrania w przystępnych cenach? Nie bardzo wiem, gdzie szukać, więc liczę, że wy macie jakieś doświadczenie. Będę w każdym razie wdzięczna za podpowiedzi, pozdrawiam :)
mirkaa

Re: gdzie po tanią odzież?

Post autor: mirkaa »

Wiecie - tanie nie zawsze idzie w parze z dobrym. Dlatego wszystko na spokojnie trzeba sobie wszystko przemyśleć itd. Jak chodzi o takie produkty, jak odzież medyczna męska - to w tym zakresie zdecydowanie warto byłoby postawić na firmę Eldan. Ich odzież jest wykonana starannie z dobrych gatunkowo materiałów, które są oddychające i elastyczne.
Alutka

Re: gdzie po tanią odzież?

Post autor: Alutka »

Kamizelki damskie mogą być również noszone w mniej formalnych okolicznościach. Dobierając do nich dżinsy i prosty T-shirt, uzyskuje się wygodną, ale stylową opcję na co dzień. Ciekawe przykłady takich stylizacji można znaleźć na stronie https://dkl24.pl/pl/a/17320/jak-nosic-k ... skie-.html i kamizelka dodaje charakteru nawet najprostszym zestawom.
ODPOWIEDZ