AutoZoom - katalog samochodów - marki, modele, dane, testy, opinie

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
autozoom

AutoZoom - katalog samochodów - marki, modele, dane, testy, opinie

Post autor: autozoom »

Na naszym portalu motoryzacyjnym znajdziesz szeroką gamę samochodów od 80 producentów i 1300 modeli aut. Nasza baza danych zawiera szczegółowe informacje, dane techniczne, testy i opinie. Bez względu na to, czy interesują Cię marki luksusowe, sportowe czy rodzinnego użytku, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby podjąć najlepszą decyzję. AutoZoom.pl
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: AutoZoom - katalog samochodów - marki, modele, dane, testy, opinie

Post autor: dylewska »

Jak dla mnie nie ma lepszych samochodów od porsche, miałam okazje oglądać je w salonie porsche centrum sopot jakiś czas temu i teraz wiem że lepszego samochodu nie znajdę a mam w planach zakup używanego do firmy z tego salonu
Awatar użytkownika
stoper
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:55

Re: AutoZoom - katalog samochodów - marki, modele, dane, testy, opinie

Post autor: stoper »

Bardzo duży wybór samochodów maja też wypożyczalnie. Na przykład Comfortcar ma w ofercie też wyjątkowe samochody premium. Czytałem na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... czy-warto/ jak wygląda wynajem samochodu przez popularnych pośredników
Źrebak

Re: AutoZoom - katalog samochodów - marki, modele, dane, testy, opinie

Post autor: Źrebak »

Volkswagen Bulik, czyli VW Transporter, to nie tylko pojazd dostawczy, ale również ikona motoryzacji. Jego produkcja, rozpoczęta w latach 50. i trwająca do dziś, świadczy o ogromnym sukcesie tego modelu. Więcej o historii i znaczeniu Bulika w świecie samochodów dostawczych przeczytasz na https://tkn24.pl/volkswagen-bulik-najdl ... dostawcze/ i jest to samochód, który zyskał uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i miłośników motoryzacji dzięki swojej niezawodności i uniwersalności.
Joanna26

Re: AutoZoom - katalog samochodów - marki, modele, dane, testy, opinie

Post autor: Joanna26 »

Zastanawiam się jak ludzie mogą kupować angliki, przecież to trzeba przerabiać i przeliczać mile na km, jeżeli jeszcze się nie dostosowało auta do polskich warunków jazdy. A wy kupujecie angliki, czy pozostajecie przy polskich lub ewentualnie sprowadzanych z Niemiec samochodach?
ODPOWIEDZ