skuteczna reklama dla marki

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Lucjan_80
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2023, 18:30

skuteczna reklama dla marki

Post autor: Lucjan_80 »

Cześć forumowicze, szukam skutecznych rozwiązań w zakresie reklamy dla mojej marki i jestem pewny, że wy mi pomożecie. Zastanawiam się, czy nadruki reklamowe mogłyby być skutecznym narzędziem w mojej strategii marketingowej. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej dziedzinie? Chętnie usłyszę Wasze opinie i porady. Dziękuję za wszelkie wskazówki, pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
kwiatushek02
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:02

Re: skuteczna reklama dla marki

Post autor: kwiatushek02 »

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o akcesoria biurowe, to najlepiej zachować je przez internet. Ostatnio widziałam, że tutaj https://capira.pl/product-category/opak ... reklamowe/ można znaleźć całkiem ciekawe propozycje w tym zakresie, więc jeżeli jesteś jednym zainteresowani, to myślę, że warto byłoby rozważyć przejrzenie ich oferty.
annaL

Re: skuteczna reklama dla marki

Post autor: annaL »

Jest wiele metod na to, aby skutecznie reklamować swoją firmę. Chociażby teraz chcę postawić na firmę Antare , która oferuje kasetony reklamowe z dibondu , ale i nie tylko. Według mnie ich produkty reklamowe też skutecznie będę wpływać na budowanie, kreowanie marki. Warto sobie to przemyśleć.
ODPOWIEDZ