serwis iphone

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Danieluś1333

serwis iphone

Post autor: Danieluś1333 »

Niestety mam dosyć spory problem z moim iPhonem. Dokładniej mówiąc przestał działać głośniczek do rozmów i chyba będę zmuszony go wymienić. Też mieliście kiedyś taki problem? Myślicie że w serwisie (np. https://serwisiphone.eu) to naprawią od ręki czy wmiana głosnika to większa naprawa?
aśka

Re: serwis iphone

Post autor: aśka »

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://idream.pl/serwis/cennik/iphone/ ... iphone-6s/ . Jeśli w innych serwiskach nie dali rady, to myślę, że tutaj się uda naprawić telefon. Trzeba zawsze stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania, aby telefon działał jak nowy. Jest to autoryzowany serwis, więc znają sią na tym co robią. Poza tym mają tam cennik usług.
Kościkiewicz

Re: serwis iphone

Post autor: Kościkiewicz »

Całkiem niezły serwis iPhone jest w Poznaniu. Ja polecam skorzystać z pomocy chłopaków z http://silico-bit.com/serwis-i-naprawa- ... ple-poznan. Znają się na rzeczy. Mają sporo wiedzy i podchodzą do każdego problemu bardzo indywidualnie. Im trudniejsze zagadnienie tym bardziej się starają.
węgielczarny

Re: serwis iphone

Post autor: węgielczarny »

Serwis ekranu w iPhone bez problemu zrobimy w MedicPhone - https://medicphone.pl/wymiana-ekranu-iphone/ to bardzo dobry serwis. Korzystają tylko ze sprawdzonych części, dzięki temu naprawa będzie solidna a telefon dostanie drugie życie. Warto podkreślić też czas naprawy, możemy liczyć na szybką naprawdę, telefon nie będzie przetrzymywany tam tygodniami.
ODPOWIEDZ