sztuka nowoczesna

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Januś26

sztuka nowoczesna

Post autor: Januś26 »

Hej, waszym hobby jest sztuka? Warto poczytać o art brandingu, ponieważ jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Art Branding to wszelkie działania, które wiążą się z promowaniem marki firmy poprzez wykorzystanie sztuki. W tym kontekście sztukę można rozumieć w szerokim tego słowa znaczeniu. Słyszeliście kiedyś coś na ten temat?
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: malyswiat5 »

Kultura i sztuka, w obecnych czasach, są trudniejsze do przeżywania. Czy to oznacza, że jest to niemożliwe? W żadnym wypadku! Dzięki propozycjom takim jak https://www.advena-art.com/ gdzie możliwe są spacery interaktywne, możesz przeżywać wszystko tak jak lubisz i tak jak to widzisz. Świetna propozycja dla wszystkich osób chcących być blisko.
Karolina62

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Karolina62 »

Jeżeli lubicie sztukę nowoczesną to Gallery of Young Polish Art w Warszawie jest miejscem, które koniecznie musicie odwiedzić ;) Znajdziecie tam naprawdę wyjątkowe dzieła, tworzone przez polskich młodych artystów ;) Dzieła są naprawdę wyjątkowe, mogłabym na nie patrzeć godzinami. Galeria ma na celu uwrażliwić odbiorcę na nieprzeciętną polską sztukę i wychodzi im to znakomicie ;) Od pierwszej wystawy, na której byłam wracam tam regularnie sama, z narzeczonym czy z przyjaciółką. Naprawdę warto rozważyć nie tylko podziwianie obrazów, ale również nabycie ich na własność. Koniecznie zobaczcie ich profil https://www.instagram.com/goypa.pl/
ODPOWIEDZ