Tłumacz przysięgły dla firmy

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Dobrochna1977
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 11:39

Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: Dobrochna1977 »

Witajcie. Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z tłumaczem przysięgłym, jako że większością obsługiwanych przez moją firmę klientów są obcokrajowcy. Czy polecacie tlumaczka-przysiegla.pl? Słyszałam, że to specjalistka.
Awatar użytkownika
Albin-92
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 7:47

Re: Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: Albin-92 »

Myślę, że współpraca z tłumaczem przysięgłym jest bardzo ważna dla firm, które obsługują cudzoziemców. Pani Danuta radzi sobie świetnie z przekładem z języka angielskiego i rosyjskiego. W zlecenia bardzo się angażuje i wykonuje je dokładnie i zawsze w terminie. Z czystym sumieniem polecam!
ańita

Re: Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: ańita »

jeśli chodzi o tłumaczy przysięgłych, to ja korzystałem ostatnio z https://tlumacz-in.pl/oferta/jezyki-tlu ... inski.html i zdecydowanie mogę ich polecić!
Ącki

Re: Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: Ącki »

Tak naprawdę samych tłumaczy jest cała masa i na dobrą sprawę to tylko i wyłącznie od nas zależy na jakiego się zdecydujemy. Ja zachęcam od razu każdego do przeczytania wpisu https://topmejt.co.uk/jak-ocenic-kompet ... ysieglego/ gdzie ciekawie opisano to w jaki sposób ocenić kompetencje tłumacza.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: parksa »

A jakie konkretnie tłumaczenia Cię interesują? W mojej firmie potrzebne było tłumaczenie ustne, a konkretniej pomoc tłumacza podczas konferencji i w tej kwestii kilkukrotnie skorzystałam z usług biura tłumaczeń https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/. Ceny są indywidualne i w głównej mierze zależne od ilości przekładu, więc skontaktuj się z nimi. W ofercie mają wszystkie istniejące języki. Sama od siebie mogę ich polecić - zawsze realizowali swoje usługi na najwyższym poziomie i na czas.
MichalinaŚ

Re: Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: MichalinaŚ »

Jakiś czas temu podjęłam współpracę z firmą z Norwegii i potrzebowałam bardziej specjalistycznego tłumaczenia dokumentów. Dobrze, że znam biuro tłumaczeń Rita Kubylis Consulting https://rkconsulting.com.pl/o-nas/ z Warszawy - tłumaczenia norweski warszawa i własnie do nich zaniosłam moje dokumenty. Wszystko zostało przetłumaczone szybko i sprawnie a co najważniejsze w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Tłumacz przysięgły dla firmy

Post autor: kilobajt »

Oczywiście takie tłumaczenia są niezwykle ważne i tym bardziej ja jestem zdania, że należy je zrobić najlepiej jak można. Ja również jakiś czas temu miałem okazję korzystać z oferty https://dogadamycie.pl/cennik/tlumaczen ... rnetowych/ gdyż tak naprawdę chciałem mieć przetłumaczoną stronę internetową.
ODPOWIEDZ