Dom w wysokim standardzie

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
kordula60
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2021, 17:10

Dom w wysokim standardzie

Post autor: kordula60 »

Hej kochani. Wolicie mieszkanie w bloku czy w domku? Przyznam się wam, że mnie zawsze marzył się dom jednorodzinny pod Warszawą i taki też właśnie planuję kupić. Po wielu latach życia w mieście przestałam akceptować hałasy, zwyczajnie zaczęły mi przeszkadzać. Jaki styl życia jest wam bliższy?
Kukułka

Re: Dom w wysokim standardzie

Post autor: Kukułka »

Też planujemy ucieczkę z miasta. Na szczęście możemy sobie na to pozwolić, ponieważ oboje z mężem pracujemy zdalnie, a dzieciaki są jeszcze bardzo małe, więc przyda im się ogród i własna piaskownica. Nasz dom jest już prawie gotowy, jeszcze końcówka prac wykończeniowych i będziemy mogli zamawiać meble. Przy okazji wam się pochwalę - budujemy dom Viking 5 https://www.mgprojekt.com.pl/viking-5. Spodobał nam się ponieważ jest nowoczesny i przestronny, w końcu każdy będzie miał dużo miejsca na swoje rzeczy, nie to co w bloku. Pochwalcie się swoimi domami, w końcu jest się z czego cieszyć.
aburó

Re: Dom w wysokim standardzie

Post autor: aburó »

Należy zacząć od znalezienia ekipy, która wykona dom jednorodzinny. My w celu budowy odezwaliśmy się do https://cd-firmabudowlana.pl/oferta , co było znakomitym pomysłem. Na początku zalecam właściwie to zaplanować a następnie kompleksowo zrealizować usługę. Nie mamy powodów do narzekań!
ODPOWIEDZ