Pomysły na inwestowanie

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Pomysły na inwestowanie

Post autor: Malinka »

Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: barylek »

Jeżeli nie macie pomysłu na inwestowanie to polecam skorzystać z pomocy profesjonalistów w moim przypadku był to doradca finansowy z Płocka https://biurokredytowe.warszawa.pl/dora ... owy-plock/ i wyszło mi na dobre. Miałem sporo oszczędności do zainwestowania i opłacało się, a sam pewnie bym tak tego nie ogarnął ;)
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: nikelodon18 »

Mimo wszystko uważam, iż w takim wypadku warto skorzystać z pomocy doradcy. Chyba chcesz uniknąć kłopotów, nieprawdaż? Pomoc ze strony doradcy podatkowe może się tutaj okazać niezastąpiona. Ja, przykładowo, postawiłem na http://kwstax.pl/us%C5%82ugi/index .
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: tomi2 »

Dobrze wychodzi się na inwestowaniu w nieruchomości moim zdaniem. Bynajmniej ja nie narzekam. W Warszawie mam jedno mieszkanie, drugie też na wynajem planuję kupić. Dobrą decyzją było też powierzenie zarządzania najmem Per modum, ja już nie muszę się zajmować. Jakby nie patrzeć oszczędność czasu i mam pewność, że wszystko jest na bieżąco dopilnowane.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: mczay »

Sam pomysł inwestowania jest dobry sam w sobie. Trzeba jednak mieć jakieś pojęcie na ten temat, aby nie wywalić pieniędzy w błoto. Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na inwestowanie w nieruchomości, a ze strony: https://www.eurostyl.com.pl/blog/zakup- ... westycyjne dowiesz się na jakie.
Awatar użytkownika
shanelle.jenkins
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: shanelle.jenkins »

Warto zastanowić się nad szkoleniem z zakresu inwestowania, może to być bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: kozi44 »

pomysłów jest wiele. dlatego ja polecam zainteresować się tematem jak inwestować w whisky bo mozna zarobić na takiej inwestycji. Beczki whisky to niezależna inwestycja, nawet w przypadku wystąpienia kryzysu gospodarczego. Na takie beczki popyt stale rośnie. Także warto spróbowac
Adamek.Mati

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: Adamek.Mati »

Szukam informacji jak inwestować w sztukę czy ktoś kojarzy temat? Nie wiem, jak sprzedać obraz...
Szukać doradcy czy posrednika?? KOjarzy ktoś? https://art-banking.pl
Awatar użytkownika
maskotka
Posty: 67
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:11

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: maskotka »

Całkiem spoko jest inwestowanie w surowce :) J ainwestuje w XTB ale to nie jest tak, że wejdziesz w surowce bo są modne i nagle
zaczniesz wyciągać jakieś mega liczby. To nie działa w ten sposób. Na spokojnie musicie podejsc do tematu
Awatar użytkownika
kentka
Posty: 161
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:50

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: kentka »

Zawsze swoje oszczędności można na przykład w systemie XTB zainwestować i zacząć
zarabiać na spokojnie przecież :) Tam amcie naprawde sporo mozliwości... surowce, pochodne ropy.
CieślikF

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: CieślikF »

Wiele jest sposobów na inwestowanie, każdy tez ma swoje plusy i minusy .Pamiętajmy jednak ,że cokolwiek będziemy robić w kwestii inwestowania - wiąże się to z ryzykiem Musimy to przyjąć do wiadomości i najlepiej określić poziom ryzyk, jakie jesteśmy w stanie zaakceptować. Jeśli nie akceptujesz ryzyka - nie inwestuj. Jak zatem ograniczyć ryzyko ? - uważam ,że najważniejsza jest wiedza i praktyka. Wiedzę trzeba zdobyć a z czasem zdobędziemy doświadczenie. Zajrzyj do tego bloga a poznasz pięć podstawowych zasad inwestowania w nieruchomości.
młoda

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: młoda »

na inwestowaniu ja sie kompletnie nie znam, wolę pozostawić to innym, myślałam też o ppk, tam można zyskac na dopłatach od pracodawcy i państwa, nawet tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ widziałam zachęcające wyliczenia
małżowina34

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: małżowina34 »

Moim zdaniem warto inwestować na przykład w złoto - to sprawdzony sposób na inwestycje już od lat. Sama zamawiam złote monety w Mennicy Kapitałowej, https://mennicakapitalowa.pl/ i właśnie w ten sposób lokuję wolne środki. Ma to też dla mnie wymiar kolekcjonerski.
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: hunebe »

Mnie osobiście bardzo interesują te apartamenty pod inwestycje Kołobrzeg https://condo.pl/osada-morska . Od jakiegoś czasu myślę już o tym, by kupić jakąś nieruchomość, bo pieniądze mam odłożone, ale nie wiem w co je ulokować. Moim zdaniem nieruchomość pod wynajem i to jeszcze w nadmorskim kurorcie wydaje się atrakcyjną opcją
franuś777

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: franuś777 »

Witam,chcę zainwestować w bizuterie przez Internet. Jak sprawdzic czy zloto jest prawdziwe? Z chęcią poznam wasze sposoby. Co myślicie o tym https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/ ... -prawdziwe ? Czy sprawdzacie złoto,ktore kupujecie? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: Dzony82 »

Prowadząc własną firmę, na pewno warto zawsze inwestować w najlepszy sprzęt, dzięki czemu nie będziesz musiał go wymieniać co kilka miesięcy czy lat, a i dzięki temu można więcej zarabiać. Dlatego jeśli chodzi o stacje paliw, to zaopatrzenie polecam kupować na https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-paliw/.
miśka

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: miśka »

Dla mnie dobrą sprawą jest zakup złota czy srebra w http://mennicaskarbowa.pl . Według mnie inwestycja w metale szlachetne jest bardzo bezpieczna i przede wszystkim korzystna, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć. Na pewno będziecie zadowoleni z tego wyboru
Mała229

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: Mała229 »

Każdy pomysł na inwestowanie jest dobry. Trzeba tylko do tego podejść ostrożnie, aby nie stracić wszystkich inwestycji. Moim zdaniem warto jest zainwestować w fundusze generali. Ich oferta jest naprawdę szeroka, a na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat dostępnych inwestycji.
Mennica Skarbowa zł

Re: Pomysły na inwestowanie

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Na pewno warto lokować swoje zgromadzone środki w bezpieczne aktywa, czyli w metale szlachetne. W razie dodatkowych pytań to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć złote i srebrne sztabki oraz monety, do tego kamienie szlachetne i piękne zestawienia biżuterii. Wszystko to, aby chronić się przed inflacją.
ODPOWIEDZ